Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2008 o 23:10, hagen321 napisał:

a jakiego rodzaju są te błędy zanikanie tekstur itp czy inne????


Ogólnie w GTA IV jakie są błędy?

-> Jak potrącisz przechodnia z parasolem lub walizką, to krzyknie do Ciebie i nie podniesie tego co upuścił (o ile w przypadku puszki z napojem czy też gazety nie jest to dziwne, to fakt iż kobieta idąc w deszczu nie podniesie upuszczonej parasolki... no cóż...)

-> Gdy byłem w pewnym zaułku, to samochód... sam wybuchł. Tak, idę sobie... a nagle bom wybuchł, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Może był w takim szoku że zapomniał xD
2. Może ktoś podłożył bombę do samochodu , albo ty kiedyś jak grałeś zostawiłeś w samochodzie bomba i jak przechodziłeś to wybuchł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliście na tym posterunku (czy może bazie) policji na środkowej wyspie? Na pierwszym obrazku pokazałem to miejsce. Jak się wejdzie tam na parking, w jednym miejscu są drzwi, którymi można wejść na dach. Po drodze spotykamy trzech policjantów i leżącego faceta. Facet trzyma się za tyłek, a policjanci co chwilę podciągają spodnie. Masakra:D A do tego na dachu budynku znajduje się śmigłowiec, którym latamy na końcu gry:)

20080601134144

20080601134246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:23, Moras1990 napisał:

Dzisiaj zagrałem sobie po raz drugi w internecie i zaraz po wejściu do gry udało mi się
zaliczyć oto osiągnięcie: Let Sleeping Rockstars Lie. Czytałem w internecie, że mało
osób zdobyło tego achivementa (chociaż mogą to być złe źródła:P), więc postanowiłem się
pochwalić. A co :D Najśmieszniejsze jest to, że zabiłem tę osobę przypadkowym strzałem
z bazooki :]


dziś też zdobyłem tego achieva i przypomniało mi się, że chwaliłeś się na forum, to ja też postanowiłem :p I też przypadkiem... Założyłem grę, mecz się zaczyna i zaraz koło mnie był gościu, więc podbiegłem i zabiłem, choć on miał mocniejszą broń, a tu osiągnięcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:41, Virus 500 napisał:

1. Może był w takim szoku że zapomniał xD

Ta...

Dnia 01.06.2008 o 10:41, Virus 500 napisał:

2. Może ktoś podłożył bombę do samochodu , albo ty kiedyś jak grałeś zostawiłeś w samochodzie
bomba i jak przechodziłeś to wybuchł xD

Nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiór ciekawych screenów z GTA IV


1,2,3,4} to miejsce przypomina mi strefę po ataku na WTC... Hm.. Jak myślicie...?

5. Bagażniki jednak można otwierać, lecz... Niko nie. Tzn. są zdatne do otwarcia tylko przez mieszkańców Liberty City, zaś sam główny bohater nie posiada tej umiejętności...

20080602195834

20080602195847

20080602200821

20080602200835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:11, Falconer napisał:

1,2,3,4} to miejsce przypomina mi strefę po ataku na WTC... Hm.. Jak myślicie...?


Nieee... To przecież środek ulicy jest:)

Edit: a bagażnik to tylkow jednej misji można zamknąć, gdy się podczas gdy otworzy niespodziewanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler możliwy

Ech nie mogę przejść The Snow Storm lub coś takiego u Elizabety, że mam jechać do opuszczonego szpitala i zabrać koks. Pomyślałem żeby uciekać przez wodę, ale nie nie znalazłem żadnej łodzi a podczas płynięcia wpław zestrzelili mnie z helikoptera. Może jednak lepiej jechać samochodem? Ale pewnie będzie most obstawiony i się nie przecisnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:41, Miluś napisał:

Spoiler możliwy

Ech nie mogę przejść The Snow Storm lub coś takiego u Elizabety, że mam jechać do opuszczonego
szpitala i zabrać koks. Pomyślałem żeby uciekać przez wodę, ale nie nie znalazłem żadnej
łodzi a podczas płynięcia wpław zestrzelili mnie z helikoptera. Może jednak lepiej jechać
samochodem? Ale pewnie będzie most obstawiony i się nie przecisnę.


Może jakimś tunelem przejedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:41, Miluś napisał:

Spoiler możliwy

Ech nie mogę przejść The Snow Storm lub coś takiego u Elizabety, że mam jechać do opuszczonego
szpitala i zabrać koks. Pomyślałem żeby uciekać przez wodę, ale nie nie znalazłem żadnej
łodzi a podczas płynięcia wpław zestrzelili mnie z helikoptera. Może jednak lepiej jechać
samochodem? Ale pewnie będzie most obstawiony i się nie przecisnę.

Więc, jak wybiegasz z tej rudery to biegnij przed siebie w stronę wody. W końcu spadniesz i jak Ci się poszczęści to prosto na łódź, a jak nie, to powinna być bardzo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko raz padłem w tej misji. Za drugim razem wiedziałem że przed szpitalem trzeba sobie zostawić jakiś w miarę szybki samochód:) Za pierwszym razem wszedłem do stojącego tam Bobcata czy jakoś tak, no i oczywiście taki muł to gwóźdź do trumny:D Z szybszym wozem bez problemu uciekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde molek faktycznie coś nie tak z tą siecią znaczy grą na multi (Ps3). Nie wiem, ale ja mam problemy żeby dołanczać do gier jako kiedy ktoś stawia gre. Bardzo często mam ten komunikat że jeden lub więcej graczy straciło połączenie z sesją... i wracam do singla, czy to trzeba coś pogrzebać w ustawieniach od routera czy jak... wam też się to zdarza, zaczyna mnie to irytować - udaje mi sie połączyć z 30% gier stawianych przez innych, a jak sam stawiam nie ma problemu...:| Nie wiem może było to pytanie, może nie, ale co tu zrobić ? W czym tkwi problem ? :S >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:41, Miluś napisał:

Spoiler możliwy

Ech nie mogę przejść The Snow Storm lub coś takiego u Elizabety, że mam jechać do opuszczonego
szpitala i zabrać koks. Pomyślałem żeby uciekać przez wodę, ale nie nie znalazłem żadnej
łodzi a podczas płynięcia wpław zestrzelili mnie z helikoptera. Może jednak lepiej jechać
samochodem? Ale pewnie będzie most obstawiony i się nie przecisnę.


Ja także miałem problem z tą misją. Ale jeśli zastosujesz się do kilku moich rad do myślę że ci się uda:

-Pamiętaj aby kamizelkę i apteczkę wykorzystać po wykończeniu wszystkich złych, ale jeszcze przed wzięciem Koki i przyjazdem policji, potem nie będzie na to czasu.
-Staraj sie beczki wysadzać przed przyjazdem policji, ponieważ potem mogą one wybuchnąć tuż obok ciebie.
-Nie koczuj w jednym pomieszczeniu czekając aż skończą sie przeciwnicy, ponieważ policjanci się nie kończą! Ale pewnie zauważysz że ataki dzielą się na "fale". Po przejsciu pierwszej, idz dalej.
-Nie uciekaj w kierunku wody! Ja uciekłem tym bobcat''em który stał niedaleko, i myślę że to świetna droga ucieczki. Przy pościgu policyjnym staraj się jeździć ciasnymi uliczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:41, Miluś napisał:

Spoiler możliwy

Ech nie mogę przejść The Snow Storm lub coś takiego u Elizabety, że mam jechać do opuszczonego
(...)


Hm, ja do tej misji podchodziłem bodajże trzy razy. Po zabiciu większości policjantów sprintem pobiegłem na parking i wziąłem jakiś wóz - pojechałem i bez większego kłopotu uciekłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 14:14, master matrox napisał:

> Spoiler możliwy
>
> Ech nie mogę przejść The Snow Storm lub coś takiego u Elizabety, że mam jechać do
opuszczonego
> (...)

Hm, ja do tej misji podchodziłem bodajże trzy razy. Po zabiciu większości policjantów
sprintem pobiegłem na parking i wziąłem jakiś wóz - pojechałem i bez większego kłopotu
uciekłem :)


Żałuje że tak za drugi razem nie zrobiłem, pewnie bym uciekł bo nieźle jeżdżę, ale się zawahałem i pobiegłem w kierunku wody i tu był mój błąd ;-]

Może się jakoś ustawimy na jakiś free roam? My znaczy posiadacze czarnulek.

Jak coś to piszcie na gg, email albo na psn ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 18:01, Miluś napisał:

Żałuje że tak za drugi razem nie zrobiłem, pewnie bym uciekł bo nieźle jeżdżę, ale się
zawahałem i pobiegłem w kierunku wody i tu był mój błąd ;-]


Heh, w końcu jestem Master i moje rady są słuszne ;-D

Dnia 03.06.2008 o 18:01, Miluś napisał:

Może się jakoś ustawimy na jakiś free roam? My znaczy posiadacze czarnulek.

Jak coś to piszcie na gg, email albo na psn ;-]


Z chęcią, ale od razu mówię, że gra we free roamie bez headsetu nie ma zbytnio sensu. Nie ma możliwości komunikowania, lepiej wziąć wyścig, mafiya work albo deatmatch. Ja sam planuje kupić headset w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 18:07, master matrox napisał:

> Żałuje że tak za drugi razem nie zrobiłem, pewnie bym uciekł bo nieźle jeżdżę, ale
się
> zawahałem i pobiegłem w kierunku wody i tu był mój błąd ;-]

Heh, w końcu jestem Master i moje rady są słuszne ;-D

> Może się jakoś ustawimy na jakiś free roam? My znaczy posiadacze czarnulek.
>
> Jak coś to piszcie na gg, email albo na psn ;-]

Z chęcią, ale od razu mówię, że gra we free roamie bez headsetu nie ma zbytnio sensu.
Nie ma możliwości komunikowania, lepiej wziąć wyścig, mafiya work albo deatmatch. Ja
sam planuje kupić headset w wakacje :)


Znaczy, ze słuchawką BT? Może sobie sprawię ale nie bardzo wiem jaka zadziała z PS3. Może Jabra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ten multi jest dziwny. Raz, że często nie można połączyć się z kolesiem, dwa, że czasem gra się ładuje gdy ja już byłem "w mieście", albo to, że trzeba czekać mnóstwo czasu aż zbierze się wystarczająco dużo ludzi, a większość z nich i tak nie rozumie co w danym trybie ma robić ;-]

Ale i tak dalej opcjuję przy jakiejś wspólnej partii w GTA ;-)

PS. Misję przeszedłem jadąc samochodem, na jutro zostawiłem sobie napad na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować