Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2008 o 11:46, master matrox napisał:

> Falconer
> (...)

Też to uwielbiam. Co jak co, ale fizyka w tej części jest najlepsza spośród wszystkich
GTA. Nie ma to jak trochę porzucać autem na drodze - jedziemy, analog w prawo, lewo,
wtedy samochód zaczyna ładnie tańczyć ;-)


Dokładnie. ^^

Wiesz może jakie są jeszcze helikoptery w Liberty City? Oprócz tego turystycznego i Anchilatora, bo to znam. Szukałem policyjnego, ale nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:27, Sarturias napisał:

Czy jest możliwość wgrania patcha do GTA4 przez płytkę DVD? Jak to zrobić i skąd wziąć
taki patch?

Nie. Patch się automatycznie ściąga i wgrywa w grę podczas jej uruchomienia, a do tego jest niezbędne połączenie z XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.com.pl/news/4492/0
To jest nie uczciwe! Przez jednego człowieka i to 18 letniego cierpi cała Tajlandia! Po co robić krzywdę niewinnym graczom przez jednego nastolatka? Tylko on powinien ponieść karę, a nie wszyscy! I po tym powinni wprowadzić oznaczenia wiekowe zamiast zdejmować grę z półek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 17:15, Dominik000 napisał:

http://www.cdaction.com.pl/news/4492/0
To jest nie uczciwe! Przez jednego człowieka i to 18 letniego cierpi cała Tajlandia!
Po co robić krzywdę niewinnym graczom przez jednego nastolatka? Tylko on powinien ponieść
karę, a nie wszyscy! I po tym powinni wprowadzić oznaczenia wiekowe zamiast zdejmować
grę z półek.


Chore, chore i jeszcze raz chore.

Jakiś psychiczny nastolatek, który nie umie odróżnić świata rzeczywistego od wirtualnego powinien ponieść za to stosowną karę. Takich ludzi powinno zamykać się w izolatkach - niech przemyślą sobie swoje życie. Wycofanie tej gry ze sprzedaży jest według mnie nieuzasadnione, ale zapewne wydawca obawia się kar od wyższych organów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych kar się nie musi obawiać , gra jest od pełnoletności , koleś był pełnoletni i odpowiada za siebie .
Ps. po co narzekasz ? Przecież nie mieszkasz w Tajlandii ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news o Tajlandii właśnie widziałem w TVN 24 !! Pokazywali GTA IV i była mowa o szkodliwości grania i o tym tajlandzkim dzieciaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dziś w TVN 24 to może jutro w faktach na TVN o 19.00.

Bo jakoś TVN24 nigdy nie oglądam tak często za to fakty oglądam codziennie może będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sraty, taty. Koleś był w pełni władz umysłowych podobno, a odwalił taką rzecz. Ja nie wiem co tym ludziom chodzi po głowie. Posrani jednym słowem. Dobrze, że nie grali co niektórzy w DMC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Kiedyś na jednej stronie na której byłem było wszystko napisane co potrzeba do ukończenia do 100% gry. Ale mi tam zależy żeby mieć minimum 90%. Ja wolę wszystko sam odkrywać niż mam iść na łatwiznę bo to wygląda jakby ktoś za mnie grę przechodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę , grałem sobie w Gta 4 przeszedłem misję Blood brother i nawalił mi dysk twardy wszystkie savy trafił szlag i nic się nie dało zrobić bo mi dysk stary zabrali a dali nowy , czy mógł by mi ktoś dać linka z tą misją albo z jakąś inną misję niezbyt daleko od tej ? Bardzo was proszę i z góry dziękuję .

PS : Chodzi o PS 3 bo o tym nie napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:58, evilADM napisał:

Czy, żeby zaliczyć 100% gry muszę mieć wygrane wszystkie wyścigi (które angażuje Bruce)?


Tak , wszystkie przeszedłem ale potem mi nawalił dysk i tera będzie trzeba wszystko od nowa :/

PS : Sorry za podwójnego posta i za to że odpowiedizałem na posta na którego jest już odpowiedz , sorry ale strasznie się dziś czuję i jestem trochę roztrzepany , jeszcze raz sorry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 18:21, lszos napisał:

Mam do was prośbę , grałem sobie w Gta 4 przeszedłem misję Blood brother i nawalił mi
dysk twardy wszystkie savy trafił szlag i nic się nie dało zrobić bo mi dysk stary zabrali
a dali nowy , czy mógł by mi ktoś dać linka z tą misją albo z jakąś inną misję niezbyt
daleko od tej ? Bardzo was proszę i z góry dziękuję .

PS : Chodzi o PS 3 bo o tym nie napisałem

To na PS3 można stany gier przenosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=

Dnia 07.08.2008 o 18:29, destro177 napisał:

> PS : Chodzi o PS 3 bo o tym nie napisałem
>
To na PS3 można stany gier przenosić?


Chyba tak jakoś sobie skopiowałem kilka save''ów z obliviona na pendrive i dobrze że to zrobiłem bo jeszcze obliviona bym musiał od początku przechodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Na X-pudle chyba tego nie można zrobić, obczaję. Ale raczej nie :/ Szkoda bo miałem konto do grania offline, i teraz założyłem na Xbox Live i nie mam zapisanych gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Właśnie skończyłem GTA i czy gdybym wziął zamiast Revenge misję Deal, to Kate by żyła nadal? Byłem tak wściekły, musiałem zabić tego Dimitriego, ale szkoda mi Kate trochę, hehe :P

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 16:25, Samurai Nobuke napisał:

SPOILER

Właśnie skończyłem GTA i czy gdybym wziął zamiast Revenge misję Deal, to Kate by żyła
nadal? Byłem tak wściekły, musiałem zabić tego Dimitriego, ale szkoda mi Kate trochę,
hehe :P

SPOILER


SPOILER JAK CHOLERA LEPIEJ NIE CZYTAJ, JA NIE ŻARTUJĘ, WIELKI SPOILER JAK CHOLERA, NIE CZYTAĆ!

Ona by żyła, ale Romek by był sztywny...

KONIEC SPOILERA JAK CHOLERA, KTÓREGO LEPIEJ NIE CZYTAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:24, Falconer napisał:

> SPOILER
>
> Właśnie skończyłem GTA i czy gdybym wziął zamiast Revenge misję Deal, to Kate by
żyła
> nadal? Byłem tak wściekły, musiałem zabić tego Dimitriego, ale szkoda mi Kate trochę,

> hehe :P
>
> SPOILER

SPOILER JAK CHOLERA LEPIEJ NIE CZYTAJ, JA NIE ŻARTUJĘ, WIELKI SPOILER JAK CHOLERA,
NIE CZYTAĆ!


Ona by żyła, ale Romek by był sztywny...

KONIEC SPOILERA JAK CHOLERA, KTÓREGO LEPIEJ NIE CZYTAĆ


słuchajcie mam kilka pytań i dwie prośby

pytania

1. Czy w GTA 4 można kupować domy?
2. Jak można to gdzie można kupić dom w 3 dzielnicy ( wydaje mi się że to manhatan )

prośby

1. Mogli byście mi podać link strony z odpowiednikami pojazdów w grze???
2. Do drugiego pytania prosił bym o jakąś mapkę czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2008 o 22:09, filip1-1 napisał:


1. Czy w GTA 4 można kupować domy?

Nie, nie można.

Dnia 12.08.2008 o 22:09, filip1-1 napisał:

2. Jak można to gdzie można kupić dom w 3 dzielnicy ( wydaje mi się że to manhatan )

Trzecia dzielnica, to New Jersey - Alderney. Tam chyba nie ma hotelu...

Dnia 12.08.2008 o 22:09, filip1-1 napisał:

prośby

1. Mogli byście mi podać link strony z odpowiednikami pojazdów w grze???

Chyba nikt tego jeszcze nie zrobił...

Dnia 12.08.2008 o 22:09, filip1-1 napisał:

2. Do drugiego pytania prosił bym o jakąś mapkę czy coś w tym stylu.

Nie wiem... chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 23:11, Falconer napisał:


>
> 1. Czy w GTA 4 można kupować domy?
Nie, nie można.
> 2. Jak można to gdzie można kupić dom w 3 dzielnicy ( wydaje mi się że to manhatan
)
Trzecia dzielnica, to New Jersey - Alderney. Tam chyba nie ma hotelu...
> prośby
>
> 1. Mogli byście mi podać link strony z odpowiednikami pojazdów w grze???
Chyba nikt tego jeszcze nie zrobił...
> 2. Do drugiego pytania prosił bym o jakąś mapkę czy coś w tym stylu.
Nie wiem... chyba nie ma.


ok ale to ta dzielnica co zawozimy playboya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować