Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne na iOS i Androida z datą premiery

13 postów w tym temacie

nie wiem czy jest na androidzie, ale na ios jest bardzo podobny tytuł - 9mm. jak zawsze sterowanie jest największym problemem na smartfony i tutaj zapewne nie będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 19:24, Jeffero napisał:

Nareszcie! Mam nadzieję, że inni producenci także zabiorą się za takie mobilne reedycje
:] (Gothic 2!!!) .


A mi smaka narobiłeś. :P Ale jedynkę wolałbym. W sumie nie tak trudno by było sterowanie dostosować nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobili GTA 3 to mogliby dac tez Vice City, na to mi zawsze czasu w domu brakuje, a podczas podrozy napewno bym pogral :) W Maxa zagram, do kazdego sterowania da sie przyzwyczaic, a jak nie to do tableta mozna pada podlaczyc :P A co do gothica... marzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, osobiście jestem zdania że każdą grę da się ogarnąć na każdej platformie, jeśli idzie o sterowanie. To będzie bardziej lub mniej komfortowe granie ale na pewno będzie się dało.
Chociaż chętnie zobaczył bym stare cRPGi w rzucie izometrycznym na dotykowym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 21:52, SarenkaB napisał:

E tam, osobiście jestem zdania że każdą grę da się ogarnąć na każdej platformie, jeśli
idzie o sterowanie. To będzie bardziej lub mniej komfortowe granie ale na pewno będzie
się dało.
Chociaż chętnie zobaczył bym stare cRPGi w rzucie izometrycznym na dotykowym ekranie.

W Baldur''s Gate , Icewind Dale oraz w Planescape Torment możesz już na androidzie pograć. Działa również pierwszy Starcraft i Warcraft 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na mojego Desire nie pójdzie... Ale to nic w internecie znajdę wersje przystosowana na mój telefon i za darmo :D Podobnie zrobiłem z GTA 3. Troszke słabsze tesktury i brak krwi ale mozna grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować