Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls oficjalnie potwierdzone na PC, premiera w sierpniu

90 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2012 o 20:36, byverter napisał:

Swoją drogą wydawcy przejrzeli na oczy, że PC jest jedyną sensowną platformą.

Jedyną sensowną platformą do czego? Nie trolluj już, bo tylko się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 20:44, Henrar napisał:

> Swoją drogą wydawcy przejrzeli na oczy, że PC jest jedyną sensowną platformą.
Jedyną sensowną platformą do czego? Nie trolluj już, bo tylko się ośmieszasz.

Do grania, pracy i wszystkiego :) Tak jak mówiłem rynek gier konsolowych umiera. Jeszcze tylko dzieci w USA na nich grają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 20:56, byverter napisał:

Do grania, pracy i wszystkiego :) Tak jak mówiłem rynek gier konsolowych umiera.

:D
Ciekaw jestem od kiedy umiera, bo na razie to wygląda tak samo jak śmierć PC Gamingu wieszczona od lat 80.
Przestań trollować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 20:36, byverter napisał:

> Ludzie w takie gry gra się padem.
I co za problem. Większość graczy PC ma pada od Xboksa podpiętego.


"Większość" chyba mniejszość. Najpopularniejsze gry na PC nawet nie mają wsparcia dla pada.

Dnia 07.04.2012 o 20:36, byverter napisał:

Swoją drogą wydawcy przejrzeli na oczy, że PC jest jedyną sensowną platformą. Jeszce
tylko Turn 10, Naughty Dog i Quantic Dream i można dać sobie spokój z konsolami na zawsze
:)


Trololol czy nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 20:56, byverter napisał:

Do grania, pracy i wszystkiego :) Tak jak mówiłem rynek gier konsolowych umiera. Jeszcze
tylko dzieci w USA na nich grają :D


Wyniki sprzedaży świadczą o czymś zupełnie innym.

Ps. Trolling jest sztuką. To mi wygląda na zwykły idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 20:36, byverter napisał:

I co za problem. Większość graczy PC ma pada od Xboksa podpiętego.
Swoją drogą wydawcy przejrzeli na oczy, że PC jest jedyną sensowną platformą.


Platformą, której użytkownicy grają padami od Xboksa i narzekają na poziom trudności Wiedźmina 2?

20120407205928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 21:03, Niflheim napisał:

> I co za problem. Większość graczy PC ma pada od Xboksa podpiętego.
> Swoją drogą wydawcy przejrzeli na oczy, że PC jest jedyną sensowną platformą.

Platformą, której użytkownicy grają padami od Xboksa i narzekają na poziom trudności
Wiedźmina 2?


Gdzie ci ktoś narzekał na trudność wiedźmin 2 to taka prosta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZubenPL---> Sprostowanie to napisałeś jak już dodałem posta, serio za literówkę odnośnie daty premiery (jakby miało to jakiekolwiek znaczenie) czepiasz się moich zdolności matematycznych???.

A co do "Po trzecie nie wiem co "gadżety" w postaci fizyki i 3D (z którego praktycznie nikt nie korzysta) mają wspólnego z wynikami sprzedaży"......zacznijmy od tego ze nigdzie nie napisałem ze maja cokolwiek wspólnego z wynikiem sprzedażny (czyż aby osoba która czepia się bezsensownych literówek sama miała problemy z czytaniem?) napisałem cytuje "oraz zyskowi z implementacji oprogramowania...." a co ty myślisz ze twórcy gier za darmo użeraj się z implementacja tych bezwartościowych "gadżetów" ? sam napisałeś ze nikt tego w większości nawet nie korzysta wiec po jakiego grzyba mieli by je dorzucać do swoich gier?, odpowiedz jest prosta DLA KASY bo z owych implementacji korzystają tylko producenci sprzętu aby zachęcić swoich klientów do kupna nowego sprzętu komputerowego no bo po kiego grzyba komuś karta graficzna za 2tys zł jak nie ma odpowiednich gier aby ja w pełni wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 21:11, Sebo1020 napisał:

ZubenPL---> Sprostowanie to napisałeś jak już dodałem posta, serio za literówkę odnośnie
daty premiery (jakby miało to jakiekolwiek znaczenie) czepiasz się moich zdolności matematycznych???.


Moje sprostowanie 16:58 twój post 17:13 więc mi tu nie wmawiaj.

Dnia 07.04.2012 o 21:11, Sebo1020 napisał:

A co do "Po trzecie nie wiem co "gadżety" w postaci fizyki i 3D (z którego praktycznie
nikt nie korzysta) mają wspólnego z wynikami sprzedaży"......zacznijmy od tego ze nigdzie
nie napisałem ze maja cokolwiek wspólnego z wynikiem sprzedażny (czyż aby osoba która
czepia się bezsensownych literówek sama miała problemy z czytaniem?) napisałem cytuje
"oraz zyskowi z implementacji oprogramowania...." a co ty myślisz ze twórcy gier
za darmo użeraj się z implementacja tych bezwartościowych "gadżetów" ? sam napisałeś
ze nikt tego w większości nawet nie korzysta wiec po jakiego grzyba mieli by je dorzucać
do swoich gier?, odpowiedz jest prosta DLA KASY bo z owych implementacji korzystają tylko
producenci sprzętu aby zachęcić swoich klientów do kupna nowego sprzętu komputerowego
no bo po kiego grzyba komuś karta graficzna za 2tys zł jak nie ma odpowiednich gier aby
ja w pełni wykorzystać


Karty za 2000zł? przecież na dużo tańszych średnikach ,gry śmigają w 1920x1080 z detalami na maksa. NP: Mafia 2 na 450GTS+ i5 2400 śmiga na fulla z maksymalną fizyką. Nvidia płaci za ich implementacje ich do gry , ale na pewno nie jest to jakiś porażający zysk dla twórców.

Dnia 07.04.2012 o 21:11, Sebo1020 napisał:

> Gdzie ci ktoś narzekał na trudność wiedźmin 2 to taka prosta gra.

http://www.eurogamer.net/articles/2011-05-24-cd-projekt-defends-witcher-2-difficulty

Był tak prosty, że musieli bronić swoich racji. ;)


Znak queen na maksa = nieśmiertelność , a to że niektórzy są upośledzeni to nie moja winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 20:36, byverter napisał:

> Ludzie w takie gry gra się padem.
I co za problem. Większość graczy PC ma pada od Xboksa podpiętego.
Swoją drogą wydawcy przejrzeli na oczy, że PC jest jedyną sensowną platformą. Jeszce
tylko Turn 10, Naughty Dog i Quantic Dream i można dać sobie spokój z konsolami na zawsze
:)


Klasyczny troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 20:56, byverter napisał:

Do grania, pracy i wszystkiego :) Tak jak mówiłem rynek gier konsolowych umiera. Jeszcze
tylko dzieci w USA na nich grają :D


Po pierwsze - w USA średnia wieku gracza to coś koło 30 lat, podobnie w Wielkiej Brytanii. To że u nas grają głównie dzieciaki to nic nie znaczy, no ale cóż - troll bardzo często opiera swoje przemyślenia na stereotypach wymyślonych przez debili lub na podstawie własnego podwórka. :)

Po drugie - zagadka dla Ciebie - dlaczego 4 lata temu nikt w Polsce nie wydawał gier po polsku na konsole, a teraz właściwie każda duża premiera takie spolszczenie posiada czy to na X360 czy na PS3? Podpowiem, że to ma coś wspólnego z wzrostem popularności czegoś, i że to nie dzieje się tylko w Polsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi przedstawicielu "glorious pc master race" (po wszystkich twoich postach mogę cię już spokojnie tak sklasyfikować) otóż tak owszem obawiam się że mimo płaczu i tupania przedstawicieli twojego gatunku, Dark Souls będzie radośnie piracone na lewo i prawo przez wasz mizerny gatunek który oznaczył każdy wątek o tej grze jak pies drzewo w lesie, że mogła by być lepsza jakby tylko wyszła na PC. To teraz będzie dla was test czy faktycznie umiecie docenić czyjąś pracę oraz czy potraficie nie korzystać z haxów gdzie się tylko da.

Powyższy post nie jest skierowany do normalnych osób grających na PC a jedynie betonu który pryszcze/depresję leczy za pomocą bashowania każdego kto nie gra na PC, lub każdej gry która na owy boski sprzęt nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 21:51, Kreek napisał:

Po pierwsze - w USA średnia wieku gracza to coś koło 30 lat, podobnie w Wielkiej Brytanii.
To że u nje przemyślenia na stereotypach wymyślonych przez debili lub na podstawie własnego
podwórka. :)


Wiesz że pan na którego post odpowiadasz trolował :)

Dnia 07.04.2012 o 21:51, Kreek napisał:

Po drugie as grają głównie dzieciaki to nic nie znaczy, no ale cóż - troll bardzo często
opiera swo- zagadka dla Ciebie - dlaczego 4 lata temu nikt w Polsce nie wydawał gier
po polsku na konsole, a teraz właściwie każda duża premiera takie spolszczenie posiada
czy to na X360 czy na PS3? Podpowiem, że to ma coś wspólnego z wzrostem popularności
czegoś, i że to nie dzieje się tylko w Polsce. :)


4lata temu wychodziło też sporo gier po polsku na konsolach. Rynek konsolowy w Polsce rośnie ale ten pctowy też i to jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilku nowych bossów... W sumie niepotrzebnie czekałem na oficjalną zapowiedź wersji na PC - liczyłem na więcej. Ale przynajmniej nieco zaoszczędziłem bo nie rzuciłem się na nią w dniu premiery. Teraz grę można kupić za marne ~100 złotych :)

Nie liczę na dobrą sprzedaż wersji PC. Nie przez piractwo a przez fakt, że gra już jakiś czas temu miała swoją premierę. Hype na nią już minął. Konwersje po czasie to zwykle loteria (dlatego trzymam kciuki za Wiedźmina 2!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZubenPL----> "Moje sprostowanie 16:58 twój post 17:13 więc mi tu nie wmawiaj " ---> Co daje ....15 minut różnicy człowieku, skąd ty możesz wiedzieć ile czasu miałem otwarta strona na napisanie posta?

"Karty za 2000zł? przecież na dużo tańszych średnikach ,gry śmigają w 1920x1080 z detalami na maksa. NP: Mafia 2 na 450GTS+ i5 2400 śmiga na fulla z maksymalną fizyką. Nvidia płaci za ich implementacje ich do gry , ale na pewno nie jest to jakiś porażający zysk dla twórców."

Co ma piernik do wiatraka, są karty produkowane nawet za 3/4 tysiące złotych i są one kierowane do konkretnego typu odbiorców takich którzy MAJA KASĘ na takie zabawki, ale fajniej by było gdyby taki konsument miał na czym te zabawki wykorzystać nie sadzisz, jakby były małe pieniądze to twórcy sobie nawet nie zawracali gitary implementacja owych gadżetów człowieku

http://us.ncix.com/products/?sku=67343&vpn=21197-00-40G&manufacture=SAPPHIRE


PS: No to po premierze okaże ile tych co podpisało się pod petycja na 100% kupi grę a było ich bodajże 92tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem i sie sporo napocilem zeby przejsc calosc. Gratulacje, ze gra pojawi sie na PC :) DS daje duzo radosci przy walkach, zwlaszcza jesli wczesniej sie zginelo...50 razy :D Trzeba miec mocne nerwy przy tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, ta gra to nie dla mnie ;(. Niedawno ukończyłem Fable i muszę odpocząć od "chodzonych nawalanek". Jak ktoś lubi umierać w grach to polecam też Killzone 2,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować