Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DiRT Showdown pokazuje pazur na nowym zwiastunie

9 postów w tym temacie

Wszystko co najmniej lubiłem w serii Dirt od teraz w jednym miejscu - cieszy mnie to, bo może w Dirt 4 będzie mniej (albo wcale <3) wyścigów w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... wydaje mi się że jedna trasa z przedstawionych jest nowa. Reszta to te, które przewinęły się przez wszystkie części tylko w innych wariantach. Trochę to średnie, bo chciałoby się jeżeli już stare to i dać całą paletę nowych tras do jazdy. A tak to będzie to taki kotlecik odgrzewany w nowych szatach... jakby powiedzieć na mielonego że to jest schabowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 17:52, Auditore napisał:

"DiRT Showdown pokazuje pazur..."

Przepraszam, w którym miejscu bo nie zauważyłem?


Yyyyyy... yyy... chyba w tym co latają opony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 19:13, porckypizgus napisał:

> "DiRT Showdown pokazuje pazur..."
>
> Przepraszam, w którym miejscu bo nie zauważyłem?

Yyyyyy... yyy... chyba w tym co latają opony ?

Albo w tym, że wszystkie pokazane w nim trasy (oprócz trzeciej) pochodzą z DiRT''a 2 i 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałbym gdyby to było jakieś DLC do Dirta 2 lub 3, ale żeby nowa część? Z miejsca widać że to znów będzie to samo tylko może z nowymi trasami i paroma innymi "super bajerami". Nie potrafią już naprawdę zaciekawić ludzi czymś innym niż ciągle tym samym? Nie mówię, że taki Dirt 2 lub 3 mi się nie podobał, ale po co grać ponownie w to samo? No cóż, jedni lubią to, a drudzy tamto. Z niecierpliwością czekam na jakiegoś "pazura".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować