Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Master Chief w Halo 4 bardziej ludzki

14 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2012 o 18:23, dark_master napisał:

oho, bedą sceny z dziećmi ginącymi w transporterach i cieknące z tego powodu łezki po
wizjerze


Nie zapominaj o snach w których te dzieci ścigasz we mgle ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie było dobre w Master Chiefie, że był taki cichy jednocześnie niebędąc niemym jak cholerny Gordon Freeman. Nie wiem czy rozbudowywanie psychiki MC jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dark_master Wyjałes mi to z ust......ostatni shepard miał byc bardziej ludzki...i wyszlo ze wszystkim dosyc nieciekawie :PP Lada dzien gracze rozpoczna petycję - żadnych STAR CHILDÓW w halo 4!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 21:06, Demagol napisał:

> Nie zapominaj o snach w których te dzieci ścigasz we mgle ^^

Zabrzmiało to... bardzo źle.

Do usług xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze pokażą jego twarz, to w ogóle się załamię. Master Chief jest spoko, czasem coś powie, wyrazi swoje zdanie, ale mimo wszystko jest takim zimnym badassem robiącym bez mrugnięcia okiem co do niego należy. To co autorzy chcą zrobić widzieliśmy w Halo: Reach, Spartanie mieli ciężko, czuło się wysiłek i beznadzieję sytuacji. No ale MC to taki growy Chuck Norris, moim zdaniem niepotrzebnie kombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

henrar... zniszczyłeś mi psychikę... po co ja tam zajrzałem... eh... ale wróćmy do tematu - MC właśnie miał być taki trochę bez osobowy żeby graczowi było łatwiej się z nim utożsamić... to samo "six" którym kierowaliśmy w reach''u... coś mi się widzi że zrypią tą część koncertowo... oby tylko nie popełnili błędów których potem nie będą mogli naprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować