Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skończyła się zbiórka pieniędzy na Wasteland 2 - Brian Fargo i spółka zebrali ponad 3 miliony dolarów!

25 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2012 o 22:56, bobobo napisał:

Serio,mam się dopłacać do CoDa? tego się właśnie obawiam - że wielcy wydawcy nie dość,że
będą zbierali kokosach na kolejnych odsłonach swoich gier,to jeszcze gracze im skubną
groszem żeby "gra była lepsza". Dlatego chce jak najszybciej śmierci tego systemu,bo
nigdy nic nie wiadomo w tej branży,i co jeszcze wydawcy sobie pomyślą.


Po pierwsze, to wciąż zależy od graczy czy im na to kasę dadzą, a jeżeli zobaczą w tym odgrzewany kotlet to raczej nie będzie tak wielu chętnych jak w przypadku Wasteland 2. Po drugie mam nadzieję, że ludzie finansujący gry przez Kickstartera będą rozliczali twórców ze wszystkich obietnic i jeżeli ci nie będą mieli dobrego wytłumaczenia czemu zapowiadany ficzer X nie znalazł się w grze Y to bardzo szybko stracą reputację. Jednym słowem, mam nadzieję, że produkcje z Kickstartera będą ograniczały bzdurny marketing i, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z moimi nadziejami, może być to duży plus tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra sądziłem że Wasteland będzie niewypałem ale tym skorpionem mnie kupili. Mam nadzieje że nasza postać będzie mogła mieć takiego robo-skorpiona miniaturkę żeby pałętał się przy nodze bo fajny słodziak z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 07:48, Fang napisał:

Dobra sądziłem że Wasteland będzie niewypałem ale tym skorpionem mnie kupili. Mam nadzieje
że nasza postać będzie mogła mieć takiego robo-skorpiona miniaturkę żeby pałętał się
przy nodze bo fajny słodziak z niego.

Szczerze mówiąc wątpię, żeby się bawili w miniaturyzowanie czołgu ;) BTW, w Wastelandzie z założenia nie będzie "naszej postaci", będzie "nasza drużyna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 22:41, bobobo napisał:

Mam nadzieję,że ta metoda bardzo szybko upadnie.


Jesteś podręcznikowym przykładem ludzkiej zawiści, egoizmu i empatycznej pustki. Bądź potępiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:38, Vojtas napisał:

Jesteś podręcznikowym przykładem ludzkiej zawiści, egoizmu i empatycznej pustki. Bądź
potępiony.


Nie,po prostu boje się,jak to inni mogą wykorzystać. W tej branży już się cuda działy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować