Zaloguj się, aby obserwować  
Jester

Diablo -> Titan Quest?

53 postów w tym temacie

Diablo jest kilka razy lepsze...
1. Battle.net - runki trade taxi, duele, levelowanie słabszych graczy lepszymi -> WSZYSTKO TO co najlepsze ;) Titan quest jest sztywny
2. Titan quest - fabuła hmmm... no cóz do pupy... Chodzisz i gonisz za telkinami... wszystkie 3 tak łatwo sie rozwala, a w diablo każdy boss jest inny.
3. Mapa -> Titan quest może i większy jest, ale świat jest rzeczywisty, więc projektorzy ABSOLUTNIE nie wykazali umiejętności swojej WYOBRAŹNI... No właśnie twórcy od RTS a nie od RPG... A W Diablo każda mapa jest zawsze inna (na B.Net a na singlu jak się zmienia P. trudności) i to jest świat całkiem inny, wymyślony... no cóż, Diablo 2 + LoD, było, jest i będzie (przynajmniej narazie) lepsze... Ci co grają w diablo mi to powiedzą, a ja jestem neutralny... Titan quest przeszłem dwa razy różnymi postaciami, a w diablo skończyłem grać w sierpniu kiedy to blizz zbanował mi konto... mimo to i tak uważam że titan quest mimo swojej grafiki jest gorszy... pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 09:40, lata1984 napisał:

mam pelna wersje titan quest i po uruchomieniu chodzi dobrze jednak zacina sie jak wychodze
z pierwszej jaskini po wykonaniu pierwszego questa pobocznego.gierke wywala calkowicie z bledem
windowsa.po tym incydencie nawet save sie nie wczyta.oczywiscie moge stworzyc nowa postac jednak
gra dziala do tego samego momentu.sciagnalem juz 2 wersje tej gry jednak obie zacinaja sie
w tym samym miejscu.format kompa takze nie pomogl.prosze o pomoc co mozna zrobic albo skad
sciagnac w 100% dzialajaca wersje(oczywiscie w celu promocyjnym bo jak wyjdzie polska wersja
to i tak ja kupie).z gory dziekuje za wszystkie madre odpowiedzi.pozdro 4 all

upss wkopałewś się . w imieniu prawa aresztuje cie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz wszyscy chwalą tego TQ, ale mi on jakoś nie podpasował. Gra jest dobra, ale brakuje mu tej iskry bożej, jaką posiada gra blizzarda. Jeśli chodzi o H&S to najlepsze jest diablo, a na drugim miejscu Dungeon Siege 2 ( jedynka trefna, dwójka wspaniała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!! mam TQ ale grać sie nie da bo napisy są nieczytelne! nie chodzi o te "tag not found" tylko zamiast liter są takie pionowe kreski. probowalem zmieniać stery od karty graficznej, zainstalowałem patcha 1.08 i nic! prosze pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TQ jest chyba jednym z ostatnich H&S w które bym zagrał. Usiadłem do niego kiedyś z totalnych nudów ale i nawet na siłę nie udało mi sie go przejść. Mój ranking H&S wyglądałby mniej więcej tak:

1. Diablo + Diablo 2 + LoD
2. Sacred
3. Dungeon Siege 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:10, Pawlo100 napisał:

Siemka dla mnie to 2 takie same gry tylko wygląd i fabuła zmienione

witam, ale te gry są podobne a nie takie same. po pierwsze: grafika- w TQ dużo lepsza. Diablo jednak nadrabia to grywalnością. Jeszcze dużo ludzi w to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest to tylko nudna siekanka... Diablo za to ma to "coś" co przyciąga na wiele godzin do ekranu. Najlepsze hack''n''slashe w jakie grałem to: Diablo II + Lord of Destruction, Dungeon Siege i Sacred.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Diablo + DiabloII LOD jest troszke lepsze niz TQ. Wiadomo obie to siekanki. Sacred dla mnie bylo przynudnawe i w polowie skonczylem (ciekawy jestem jaki bedzie Sacred 2).

Moim zdaniem nawet jesli Tq jest troche gorsze to i tak kazdy fan RTS a takze RPG powinien w to zagrac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem TQ jest lepszy,mozecie mowic ze diablo wciaga ale ono jest za krotkie gdyby trwalo tyle samo co TQ tez by sie wiekszosci znudzilo(nieliczac maniakow).
PS.Co za odkop xD
PS2.Wreszcie awansowalem yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam,ze TQ jest lepsze.Po pierwsze więcej zadań pobocznych (w diablo2[bez dodatku] miałeś razem 21 zadań z ,których większość i tak musiałeś robić).Po drugie fabuła(nie wiem jak wy ,ale ja wole lecieć przez kilka krain rzeczywistych ,aby pokonać mitycznego tytana i [w dodatku jeszcze boga Hadesa]przy okazji zwiedzić wiele sławnych miejsc niż uganiać się za jakimś wymyślonym jaszczurkiem po całkowicie wymyślonym świecie.Po trzecie swoboda kierowania postaci (w diablo masz kilka klas i wybierasz 1 i nią jedziesz całą grę ,a w TQ możesz połączyć jakby 2 klasy w diablo i robić ciekawe kombinacje strategiczne).Po czwarte grafika (wprawdzie ona nie jest najważniejsza ,ale to zawsze jakiś plus. A teraz dla tych ,którzy mówią ,że diablo jest lepsze.Mówicie tak ,bo jesteście przyzwyczajeni do wielkiej akcji z diablo.Do titana siadacie na kilka minut i mówicie ,że jest gorsza grywalność ,a przecież w Diablo tez od razu wielka akcja się nie dzieje.Gdybyście przeszli całą tą grę ,albo chociarz pograli 3 akty to dopiero moglibyście oceniać i pewnie wybralibyście TQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować