Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Ghost Recon: Future Soldier - już graliśmy w tryb multiplayer!

7 postów w tym temacie

gram.pl

19 kwietnia wystartowały zamknięte betatesty trybu multiplayer gry Ghost Recon: Future Soldier, które potrwają do 2 maja. Mieliśmy okazję wziąć w nich udział, dzięki czemu zyskaliśmy już jako takie pojęcie na temat tego, jak w najnowszej odsłonie jednej z serii sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy'ego wypadają rozgrywki wieloosobowe.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Ghost Recon: Future Soldier - już graliśmy w tryb multiplayer!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś pogrywałem sobie w różne strzelanki, ale po czasie stwierdziłem że są one bezsensowne przez wiele lat patrzałem na kolejne wydawane strzelaninki przyciągnoł mnie Crysis tylko na chwile, Far cry 2 przeszłem 2 razy i się znudziła a reszta była do kitu. I w końcu nadszedł Ghost Recon: Future Soldier ta gra przyciągnęła moją uwagę, ponieważ liczy się myślenie a nie tak jak w większości grach Celność i szczęście. np w Counter-Strike wychodzimy lekko za ściany dostajemy Head Shota ze snajperki, no jak miałem się uchronić nie miałem szans. a w Ghost Recon mamy niewidzialność, i bardzo mi się podoba zmiana części w broniach.
Napewno sobie zakupie gierkę, nie lubię gier logicznych ale tam gdzie jest akcja i trzeba pomyśleć uwielbiam, robienie ludzi w konia jest bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam jeszcze gorzej, bo przez jakiś tydzień wszystko było w porządku, a później już w ogóle nie mogłam zagrać, bo demo przy wejściu w jego menu główne od razu zwieszało mi całą konsolę :/ System osłon jest lekko nieprecyzyjny, bo kiedy przemieszczałam się przez kolejne osłony i ustawiłam wskaźnik na następną osłonę, to postać którą grałam pobiegła w trochę nie to miejsce, wystawiło mnie to na ostrzał wroga i często przez to ginęłam. Wie ktoś może, jak będzie działać ten kod z pre-orderów 2 za 1? Można będzie odblokować tylko z niego jedynie jednen dodatkowy przedmiot, czy kilka (lub wszystkie)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 14:57, Naimad-PL napisał:

kiedyś pogrywałem sobie w różne strzelanki, ale po czasie stwierdziłem że są one bezsensowne
przez wiele lat patrzałem na kolejne wydawane strzelaninki przyciągnoł mnie Crysis tylko
na chwile, Far cry 2 przeszłem 2 razy i się znudziła a reszta była do kitu. I w końcu
nadszedł Ghost Recon: Future Soldier ta gra przyciągnęła moją uwagę, ponieważ liczy się
myślenie a nie tak jak w większości grach Celność i szczęście. np w Counter-Strike wychodzimy
lekko za ściany dostajemy Head Shota ze snajperki, no jak miałem się uchronić nie miałem
szans. a w Ghost Recon mamy niewidzialność, i bardzo mi się podoba zmiana części w broniach.
Napewno sobie zakupie gierkę, nie lubię gier logicznych ale tam gdzie jest akcja i trzeba
pomyśleć uwielbiam, robienie ludzi w konia jest bezcenne


Patrzyłem*; przyciągnął*; przeszedłem* .... kolego czy ty wiesz w ogóle o czym piszesz? Pierw piszesz że nie lubisz gier logicznych, a później że lubisz pomyśleć.
Nigdy nie oceniaj gier po okładce, trailerach i innych gameplayach. Przetestuj pierw sam a później pisz. No i przede wszystkim popracuj nad ortografią, bo aż strach czytać.

Co do samej gry to może być ciekawie, ale jak napisała @weronika265 miałem podobny problem odnośnie osłon. Nie biegł tam gdzie chciałem. No nic czekamy na premierkę i sami ocenimy co to za cudo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować