Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon`s Dogma - przegląd ocen

9 postów w tym temacie

Można powiedzieć, że jestem zadowolony i na moją paczuszkę czekam z niecierpliwością ;) Co do samych recenzji - nie raz wystawiają crapom 90+ zaś dobrym, innym grom wieszają psy na karku. Dlatego myślę, że po obejrzeniu mnóstwa gameplayów i wideorecenzji podjąłem dobrą decyzję, kupując D''sD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy IGN pod względem merytorycznym nie ma nic wspólnego z portalem, który cieszył się dużą renomą jeszcze 2 lata temu. Sporo redaktorów go opuściło – ich miejsce zajęli Brytyjczycy z działu IGN UK – których twórczość pozostawia IMHO wiele do życzenia…

G4TV przyznał Dragon’s Dogmie 4-kę w pięciostopniowej skali ( http://www.g4tv.com/games/xbox-360/65162/dragons-dogma/review/ ) Sądzę, że gra da sobie radę (zwłaszcza w Japonii, Famitsu przyznało jej wysoką notę) i znajdzie grono odbiorców. Osobiście z wytęsknieniem czekam na jutrzejszego sms’a z informacją o możliwości odbioru Dragon’s Dogma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 16:18, marcin-malysza napisał:

Jak dla mnie to nawet 30/100<moja subiektywna ocena>


Ja oceniam Diablo 3 po screenach i filmach na 2/10, a Max Payne 3 po pierwszych wideo z pierwszych 15 minut na 4/10. Za to AC III po trailerze na 11/10 <moja subiektywna ocena>

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 16:22, Smooqu napisał:

Ja oceniam Diablo 3 po screenach i filmach na 2/10, a Max Payne 3 po pierwszych wideo
z pierwszych 15 minut na 4/10. Za to AC III po trailerze na 11/10 <moja subiektywna
ocena>

Sarkazm mógłby być dobry, kolego, ale demo to chyba jednak lepsza podstawa do wystawienia opinii niż sceeny/filmy/trailery, co nie? Na pewno tak dobra, jak producent chce, żeby była, w końcu po to stworzyli demo.

Najlepsza była nieprzytoczona tutaj recenzja Play UK - 4,8/10. Ileż tam na zaledwie dwóch stronach można naczytać się bredni i smęcenia małego dziecka o tym, że gra nie ma ułatwień i nie jest Skyrimem/Dark Souls/SotC, przechodzi ludzkie pojęcie i kompletnie rozwiewa nadzieję na to, że zachodnia prasa branżowa jeszcze się kiedyś na coś może przydać.

Dla mnie super. Biorę i nie żałuję. Ale gdybym jednak pożałował, wymienię za Maxa/Future Soldier i z głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 16:35, Siriondel napisał:

Sarkazm mógłby być dobry, kolego, ale demo to chyba jednak lepsza podstawa do wystawienia
opinii niż sceeny/filmy/trailery, co nie?


Opinię jak najbardziej, ale ocenę? To przecież 2 różne rzeczy. Co innego powiedzieć "demo mi się nie spodobało, więc nie kupię pełnej wersji", a co innego "demo było słabe więc wystawiam 3/10 pełnej wersji". Jak można grę RPG z otwartym światem ocenić po 30 minutowym demie?

Przeglądają metacritic też nie raz miałem wrażenie, że niektórzy krytycy mają 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było parę fajnych rzeczy w demie, ale gra rzeczywiście jest bez polotu, postaci denne, a grafika przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować