Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - pierwsze wrażenia

111 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2006 o 07:22, dark raziel napisał:

@Flint_V - Ja bym sobie odpuścił w końcu tłumaczenia i podszedł do sprawy z innej strony -
zapytaj się ludzi grających w GW jak po polksu nazwą Assasina z GW. Na 99% odpowiedzą Zabójca,
a dlaczego? Bo tak się utarło wśród polskiej braci. Nie można tylko patrzeć na suche wpisy
do słownika.


Kiedy mi się "skrytobójca" zwyczajnie bardziej podoba =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, myślałem, że świoadomie nawiązałeś do klasyki komiksu =).

- To ja opowiem dowcip.
- czy ten o Gąsce Balbince?
- Ależ Wodzu, co Wódz?
- A to ja przepraszam...



Baranowski rządzi =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebym to ja pamiętał? Na pewno z któregoś z komiksów o "dzikim zachodzie" (bohaterowie się nazywali bodaj Bąbelek i jakiśtam), prawdopodobnie "Skąd się bierze woda sodowa". Ale głowy nie dam, czytałem to z 15 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to było tam :-) Bill Bąbelek i Buffalo Kudłaczek iirc.
BTW, niedawno widzialem reedycje na kredowym papierze... ale ostatkiem sil sie powstrzymalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś mi wytłumaczy, najlepiej autor recenzji, dlaczego brak skakania jest minusem

załóżmy że jest skakanie, co by to dało? lepsze unikanie ciosów? byłyby tylko głupoty w stylu WoW jak cały team skaczący zamiast biegnący lub 2 fighterów którzy biegają naokoło siebie

co prawda uważam że najbliższą grą do GW jest CS (gdzie skakać można) ale zupełnie nie widze zastosowania jumpa w GW. Zaraz sie złośliwie przyczepię że w counterze nie można tańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 13:39, galliard napisał:

niech ktoś mi wytłumaczy, najlepiej autor recenzji, dlaczego brak skakania jest minusem

załóżmy że jest skakanie, co by to dało? lepsze unikanie ciosów? byłyby tylko głupoty w stylu
WoW jak cały team skaczący zamiast biegnący lub 2 fighterów którzy biegają naokoło siebie

co prawda uważam że najbliższą grą do GW jest CS (gdzie skakać można) ale zupełnie nie widze
zastosowania jumpa w GW. Zaraz sie złośliwie przyczepię że w counterze nie można tańczyć


Przepraszam, czy ja w recenzji słowem wspomniałem o niemożności skakania? Bo nawet przed chwilą przejrzałem tekst, ale niczego takiego nie widzę. Rozumiem, że kompleksy wobec WoWa, ale co ja mam z nimi wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować