Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bleszinski: Dzień Wyjścia i Wojny Pendulum to złe ramy czasowe dla akcji Gears of War

8 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Zarówno Dzień Wyjścia, jak i Wojny Pendulum nie są dobrym okresem czasu, w którym mogłaby się toczyć akcja Gears of War. Powód? Brak charakterystycznych dla serii pił łańcuchowych.

Przeczytaj cały tekst "Bleszinski: Dzień Wyjścia i Wojny Pendulum to złe ramy czasowe dla akcji Gears of War" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o robią z ludzi idiotów czy naprawę wierzą w swą argumentacje? JA rozumiem że sprawdzone rozwiązania można powielać ale bez przesady, w E-day oto by właśnie chodziło ludzie nie sa przygotowani, walczą o przetrwanie, gra była by wyzwaniem nastawionym na taktykę nie siekanie i do przodu. I niech nie pierdzielą ze te piły o wszystkim zadecydowały, dzięki nowej broni do walki w zwarciu ludzie ruszali na bagnety zmieniając losy wojny O_o następnie wymyślili karabin strzelający piło bagnetami i ludzkość na nowo tryumfowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fabularnie zrobią wybieg, że główni bohaterowie dostaną "prototyp" jeszcze nie upowszechniony i to wystarczy , żeby ta broń była w grze.

Błedem trzeciej części była niekompatybilność amunicji starych lancerów (z bagnetem) z nowymi (z piłą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2012 o 10:30, thiefi napisał:

Błedem trzeciej części była niekompatybilność amunicji starych lancerów (z bagnetem)
z nowymi (z piłą)


Według mnie to akurat był fajny pomysł - zobaczyłeś, jak wyglądała broń podczas Pendulum Wars, i że była zupełnie różna od współczesnych lancerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2012 o 11:49, Daelor napisał:

> Błedem trzeciej części była niekompatybilność amunicji starych lancerów (z bagnetem)
> z nowymi (z piłą)

Dnia 09.06.2012 o 11:49, Daelor napisał:

Według mnie to akurat był fajny pomysł - zobaczyłeś, jak wyglądała broń podczas Pendulum
Wars, i że była zupełnie różna od współczesnych lancerów.


Dla mnie też właśnie fajnie :P, trzeba było wybrać co lubisz i trzymać się tego :D mi Bagnety bardziej przypadły do gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować