Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli - dom aukcyjny z Diablo III. Sprzedaliście coś? Ile zarobiliście?

92 postów w tym temacie

Ja tam nie mam szczęścia do dropu, chciałem zobaczyć czy jakieś moje itemy są coś warte, ale jeśli tak to pojedyncze i nie więcej niż 1 euro, a to i tak te co kupiłem na AH, a nie co wydropiły. Więc nawet 10 euro nie zobaczę na oczy, a co dopiero 128 za item :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News jak news i moim zdaniem nie się do czego czepiac, każdy moze go zinerpretować na swój sposób. Nawet jeśli jest w nim ukryta informacja"kup diablo- to pograsz i dodatkowo zarobisz" to każdy ma po cos głowę, zeby to wychwycić lub nie, czy uznać to za zwykły news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News jak news i moim zdaniem nie się do czego czepiac, każdy moze go zinerpretować na swój sposób. Nawet jeśli jest w nim ukryta informacja"kup diablo- to pograsz i dodatkowo zarobisz" to każdy ma po cos głowę, zeby to wychwycić lub nie, czy uznać to za zwykły news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 16:05, Nivrax napisał:

Diablo III jest tak samo p2w, jak był D2, jedyna różnica polega na tym, że wymaga nieco
więcej pracy niż ''2'' by je ukończyć, i nie trzeba handlować poprzez d2jsp.

D2 nigdy nie było p2w.... ;/ nie mąć ludziom
Wiele razy zaczynałem nam po restarcie Laddera od 0 jadąc po mobach i tzw "Bogatych potworach"
d2jsp również nie było jedyną stroną... Ogólnie przez tą właśnie stronę ekonomia w D2 trochę podpadła
Jednak tradey runa vs runa gdyż runy tam są walitą np ISty i HRy takie jak ZOD, BER, JAH, SUR albo item vs item.
W D3 wiele rzeczy jest konieczną koniecznością czyli AH w D2 trade nie był konieczny...
Można było solować po CBN w D2 samemu albo w public gameach i dropić a i tak po jakimś czasie przy odpowiedniej postaci i w miare względnym gearze [nie mowie tu o mega RW]
Można było ubić solo Uber Diablo [DC- Diablo Clone] który jest 6 razy silniejszy od tego na hellu :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ludziach narzekających na RMAH śmieszy mnie jedna rzecz. Z jednej wszyscy plują się o wymaganie internetu do singla, BO ONI PRZECIEŻ GRAJĄ SAMI. Z drugiej strony natomiast czepiają się i zrzędzą nad opcją, która nie dość, że jest 100% społeczna, to jeszcze będzie miała dla nich znaczenie TYLKO jeżeli zaczną grać po sieci. Więc zdecydujcie się. Albo traktujemy grę jako single/multi, wtedy gracie w swojego upragnionego singla i RMAH nie powinno was obchodzić. ALBO przyjmujemy, że gra nie ma czegoś takiego jak czyste single.
Swoją drogą, jęczenie, że ci z kasą będą mieli łatwiej to totalna bzdura. Nawet zakładając, że nie mamy tych, powiedzmy, 10 euro... jaki jest problem zacząć wystawiać własne przedmioty? Spójrzcie co się teraz dzieje, ludzie sprzedają GRATY, totalne GRATY i to schodzi, nikt nie każe tych pieniędzy od razu wpłacać do swojego banku. Nie stać cię na RMAH? To zacznij na nim handlować.
A teraz do wszystkich co tak się boją o branżę. Przykro mi ale w świetle tego co się z branżą dzieje, wracam do starego, dobrego, powiedzenia "nie podoba się? Nie graj". Serio, kiedyś były praktycznie tylko gry AAA (przynajmniej tylko te się liczyły) i faktycznie można było narzekać. Dziś? Nie podobają się gry AAA? Macie Indie, macie fefnaście portali zajmujących się dystrybucją takowych, macie Kickstartera. Martwicie się o branżę? Bzdura, branża ZAWSZE znajdzie sposób na wyleczenie się, jeżeli trawi ją rak. Więc, nie podoba wam się jak funkcjonuje Diablo 3? Za chwilę wychodzi Torchlight 2 więc droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co innego jest gdy w grze można za prawdziwą kasę kupić super potężne itemki których nie da się zdobyć w inny sposób, a co innego gdy wszystkie możliwe itemki mogą ci wypaść a ty możesz je sprzedać/kupić za prawdziwą kase.

Co do wydawania takich kwot to duża część ludzi wydaje na itemki te prawdziwe pieniądze, które w grze zarobiła więc nie jest to jakieś kompletne wariactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupowanie za euro sprzętu w domu aukcyjnym dla mnie jest bliskie hazardowi ;) widziałem sprzęty za 150Euro a na stronie następnej niewiele gorszy sprzęt był za 10Euro czy 20Euro. Co więcej nie widzę w aukcjach czy sprzęt będzie lepszy czy nie. Nie wszystko jest takie znowu piękne wole grać za złoto męczyć się nazbierać 1mln czy tam ile i kupić tak a nie za Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2012 o 21:49, ziptofaf napisał:

A kasa ląduje na twoim koncie PayPal, dopiero z niego możesz to sobie przerzucić na swoje
własne bankowe. Co, swoją drogą, jest ogólnie bardzo opieszałe. Od momentu zakupu twojego
przedmiotu do czasu gdy kasa pojawi się na twoim koncie bankowym może minąć nawet tydzień
(1-2 dni od Blizza do twojego PayPala, 2-5 od PayPala do banku).


Można użyć salda battle.net, z pominięciem PayPal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 11:38, palpatine napisał:

Można użyć salda battle.net, z pominięciem PayPal.


Z którego to salda przecież NIE DA SIĘ obecnie przerzucić tej kasy na konto bankowe czy nawet wydać tej kasy w sklepiku Blizzarda, jedyne co można z nią zrobić to wydać na AH. Więc w zasadzie to żadna alternatywa dla PayPala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi z RMAH zwróciła się kolekcjonerka, więc z tego jestem zadowolony. Niestety nikt mi nie zwróci kasy za przejechane 800km na premierę do Warszawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o co takie halo ? I tak wyłączą dom aukcyjny w marcu xd. Blizzard mówi że wyłącza z powodu tego że zaburza to ogólny cel gry czy jakoś tak, ale wiadomo że chodzi im tylko i wyłącznie o pieniążki. Niby mają jakiś swój procent ze sprzedaży, no ale... gdyby tak to nie gracze sprzedawali tylko Blizzard - to z np. 20% zysku leci do 100% i sami sprzedają tak jak teraz wprowadzona operacja sprzedawania super fajnych mountów, petów w WoW''ie... brak tam jeszcze itemów xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować