Zaloguj się, aby obserwować  
xRaphaelx

Maple Story - darmowy MMORPG

75 postów w tym temacie

Ja właśnie jutro idę na Ludibrium Party Quest. Kerning City pq poszło mi bez problemu, ale ciekawe jest jak mi pójdzie z Alisharem:) Ekipę już mam, brakuje tylko 1 gościa. ALe tak jak mówisz- 1 channel i ekipa będzie miodzio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty mi pewnie pomożesz :)
Wyskakuje mi: This not a registered ID ( czy coś takiego )
Gdy naciskam ,,na chama" to wyskakuje mi coś takiego jak Grzybowi polnemu.
Pomóż !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 19:53, Ari Zmc napisał:

Pomóż !! :(

Jak mi pokażesz screena z wytłumaczeniem co i jak to jak najbardziej ci pomogę. Ale przez to coś mi się wydaje, że podany login jest nieprawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maple Story. OMG. Gra mało... rozwinięta. 2D. Coś jak Mario, tyle, że Mario jest lepsze. :P Taka jest moja opinia na temat tej gry, ale jak chcecie to grajcie. Gra jest dobra żeby zarobić: zdobbyć wysoki poziom i opchnąć konto na allegro za 7 dych. To jest jej jedyny plus. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:27, Ari Zmc napisał:

Dziwne w 5 kontach źle przepisałem:/
Przydałoby się coś takiego jak Rejestracja krok po kroku :)


Proszę bardzo http://www.maple-story.yoyo.pl/index.php?module=CMpro&func=viewpage&pageid=259

Tam znajdziesz wszystko, co Ci jest potrzebne wiedzieć, żeby założyć konto i w końcu grać.

A co do Riverexa- Wpadłeś tu tylko po to, żeby powiedzieć, jakie to Maple jest głupię? Oszczędź sobie, lepiej produkuj się w innym temacie wychwalając tą swoją tibię, czy inne Silkroad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:57, Riverex napisał:

Maple Story. OMG. Gra mało... rozwinięta. 2D. Coś jak Mario, tyle, że Mario jest lepsze. :P
Taka jest moja opinia na temat tej gry, ale jak chcecie to grajcie. Gra jest dobra żeby zarobić:
zdobbyć wysoki poziom i opchnąć konto na allegro za 7 dych. To jest jej jedyny plus. :P

Czy ty w ogóle w tą grę grałeś? Moim zdaniem jej grafika wbrew pozorom tworzy wspaniały klimat gry, a pewnie o nią również ci chodzi. ALe jeżeli w grę grałeś, nie zdobyłeś poziomu większego niż trzydziesty lub nie byłeś w miejscu zwanym free marketem- tam to się spotkałem z rzeczą, której w innym MMORPG nie widziałem.
Mario jest lepsze?- Mario jest legendą gier na konsole. Maple to zupełnie coś innego. Jeżeli porównujesz platformówkę do rozbudowanego RPG-a, to chyba się nie rozumiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 10:47, mroczny mrok napisał:

Mario jest lepsze?- Mario jest legendą gier na konsole. Maple to zupełnie coś innego. Jeżeli
porównujesz platformówkę do rozbudowanego RPG-a, to chyba się nie rozumiemy...


Nie no. rozbudowane RPG to np. "Świątynia Pierwotnego Zła", gdzie gra jest pełna jakiś tabelek i umięjętności, w których początkujący się zgubią. Ja bym Maple porównał raczej do Diablo, tam też czarów się nie kupuje, tylko rozwija, tak samo jest ze statami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:46, mroczny mrok napisał:

W takim razie Maple nazwijmy klasycznym RPG z bardzo dobrą opcją handlu i elementami platformówki?
Czy tak by było dobrze?


Tak jest:) Ale do klasycznego RPG też trochę Maple daleko. Gdzie modyfikatory klasy pancerza, gdzie rzuty obronne przeciwko powiedzmy truciźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 19:58, keVlar napisał:

> W takim razie Maple nazwijmy klasycznym RPG z bardzo dobrą opcją handlu i elementami platformówki?

> Czy tak by było dobrze?

Tak jest:) Ale do klasycznego RPG też trochę Maple daleko. Gdzie modyfikatory klasy pancerza,
gdzie rzuty obronne przeciwko powiedzmy truciźnie?


Nie przesadzajmy, kolego :P . Jeśli chcesz pograć w rasowe RPG spraw sobie NWN 2 itp. Maple Story to zwyczajne ( proste i zarazem prostackie ) MMORPG, którego jedynym celem jest wyłudzenie kasiory przez sklepik z dodatkowymi rzeczami, o dość wygórowanych cenach.

Grałem bodajże 2 tyg. i więcej już nie mogłem, jak dla mnie - w miarę innowacyjny pomysł z grafiką 2D i rzutem bocznym w marnej obróbce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:46, mroczny mrok napisał:

W takim razie Maple nazwijmy klasycznym RPG z bardzo dobrą opcją handlu i elementami platformówki?
Czy tak by było dobrze?


Nie byłoby... MS to MMORPG, nie RPG. Poza tym jaka tu badzo dobra opcja handlu? Robienie sklepików? To było już wcześniej w m.in. Kal Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:21, xDeuSx napisał:

Nie byłoby... MS to MMORPG, nie RPG. Poza tym jaka tu badzo dobra opcja handlu? Robienie sklepików?
To było już wcześniej w m.in. Kal Online.

Mi odpowiada właśnie ta, a nie opcja jak np. w Tibi, że jest jedno okienko Trade i tam ludzie mówią co chcą sprzedać bądź kupić. W dodatku ten ktoś jest w innym mieście i trzeba do takowego iść paręnaście minut. Albo np. w Silkroad- tam ludzie w byle jakich miejscach stawiają swój sklep i bardzo rzadko znajduje się coś dla siebie. A w Maple opcja iż jest jedno miejsce by kupić praktycznie wszystko co trzeba jest jak dla mnie opcją celującą.
PS: Chyba źle się zrozumieliśy, stąd tak dosyć długa wymiana zdań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 20:19, xDeuSx napisał:

Nie przesadzajmy, kolego :P . Jeśli chcesz pograć w rasowe RPG spraw sobie NWN 2 itp. Maple
Story to zwyczajne ( proste i zarazem prostackie ) MMORPG, którego jedynym celem jest wyłudzenie
kasiory przez sklepik z dodatkowymi rzeczami, o dość wygórowanych cenach.


Nie zgodzę się z Twoim stwierdzeniem. Sklepik z dodatkowymi rzeczami jest tylko po to, aby utrzymać serwery i konta. Tak naprawdę, nie są one wcale potrzebne do gry, nie dodają dodatkowych punktów do statów, nie uczą skillów... Rzeczy te kupują tylko ludzie, którzy chcą zaszpanować ciuchami, fryzurą, wysłać wiadomość do wszystkich aktualnie grających na serwie (przez megafon), albo mieć możliwość wzięcia ślubu z inną postacią:) Sama gra jest w pełni darmowa, nie ma czegoś takiego jak konto premium, tak jak np. w Tibi albo MU, gdzie postać z PACC ma exp x2, a potwory słabsze niż normalnie. I to właśnie darmowość gry była jej główną dźwignią reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z zalogowaniem się do gry po w pisaniu passów wyskakyjem mi okienkio(Conection failed due to system erroe. please try againleter) czekam juz pół dnia i nic, kiedy moi kumple juz grają.
Wpisalem wszystkie passy dobrze konto zlazyle poprawnie i wpislem kod potwierzdajacy.Nie iwem czy to wina producetów czy moja. Wię proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 18:08, SPEED's napisał:

mam problem z zalogowaniem się do gry po w pisaniu passów wyskakyjem mi okienkio(Conection
failed due to system erroe. please try againleter) czekam juz pół dnia i nic, kiedy moi kumple
juz grają.
Wpisalem wszystkie passy dobrze konto zlazyle poprawnie i wpislem kod potwierzdajacy.Nie iwem
czy to wina producetów czy moja. Wię proszę o pomoc.

http://www.basilmarket.com/forum/335747/1//Patch_Problem_Solutions__Check_First.html# - sprawdź ten link. Sam miałem problemy z grą i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 11:39, cybekziom napisał:

Te całe Maple to dziwna gra :/
Mam na myśli, że to dziecinna gierka,która robi sieczke z mózgu ;]


A grałeś w to kiedyś? Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest dziecinna? Sam interesujesz się mangą i tym podobnym shitem, czyli przyjmując Twój tok myślenia, jesteś dzieckiem, bo lubisz np. Bleach, czy Hellsinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować