Zaloguj się, aby obserwować  
xRaphaelx

Maple Story - darmowy MMORPG

75 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 16:11, Kromster napisał:

podalibyście link do tej gierki plis


gdybyś choć trochę zerknął na posty w tym temacie, to zauważyłbyś linki do gry.

www.nexon.net - link do Maple Story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złapalem trochę ochoty na tą grę ale zonk - strona wymaga IE. A jak kazdy wie w IE mozna złapać wirusa z obrazka, tak więc odsunąłem tę grę z mojej listy gierek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 16:18, The Lurker napisał:

Złapalem trochę ochoty na tą grę ale zonk - strona wymaga IE. A jak kazdy wie w IE mozna złapać
wirusa z obrazka, tak więc odsunąłem tę grę z mojej listy gierek. ;)


Jeśli tak uważasz, to trudno... Ja ściągałem jak każdy z IE i chyba nic nie złapaliśmy... Uwierz mi, to jest bezpieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 09:03, Grzyb Polny napisał:

Mam problem.Gdy włączam gre to pojawia się czarny ekran a po chwili gra przez chwilę muzyczka,
wychodzi mi do windows i wyskakuję błąd.


Hmmm.... Czy grę ściągnąłeś z oficjalnej strony? Czasami nawet takie problemy pojawiają się od czasu do czasu, gdy programiści coś kombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 09:03, Grzyb Polny napisał:

Mam problem.Gdy włączam gre to pojawia się czarny ekran a po chwili gra przez chwilę muzyczka,
wychodzi mi do windows i wyskakuję błąd.


O rety. Zapomniałem o czymś. Możliwe, że twój antywirus lub firewall nie chce przepuścić gry. Mój kolega miał to samo. Wyłącz tymczasowo firewalla i antyvirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 11:12, Kradziej napisał:

Genialna gierka, powiadam wam, genialna. Wciągnęła mnie na dłuuugie godziny :D. Szczerze polecam!


Mnie również. Mam już 41 clerica oraz 37 fightera. Tylko, że Clericiem już nie gram, bo niestety jak praktycznie w każdym MMORPG zdarzały się hacki:( Ale mojego wojownika czasami uruchomię....:)
PS: Server- Scania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem przy instalacji MapleStory. Kiedy chcę zainstalować, to wyskakuje komunikat "Za mało miejsca na dysku". No bez przesady, ale miejsce to raczej mam: pierwszy dysk: 1GB wolnego, drugi: ok. 30GB, trzeci: ok.85GB. Może ktoś coś poradzić? :) Byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 09:46, Sławek K. napisał:

Ja mam problem przy instalacji MapleStory. Kiedy chcę zainstalować, to wyskakuje komunikat
"Za mało miejsca na dysku". No bez przesady, ale miejsce to raczej mam: pierwszy dysk: 1GB
wolnego, drugi: ok. 30GB, trzeci: ok.85GB. Może ktoś coś poradzić? :) Byłbym wdzięczny :)


Radzę ściągnąć gręz oficjalnej strony gry, czyli http://www.nexon.net/
Prawdopodobnie wersja, którą chcesz zainstalować jest starsza niż obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wcześniej napisać: gra juź się zainstalowała, po prostu trzeba było więcej miejsca na dysku z Windowsem :P Gra jest bardzo fajna. Serdecznie polecam (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:14, Sławek K. napisał:

Zapomniałem wcześniej napisać: gra juź się zainstalowała, po prostu trzeba było więcej miejsca
na dysku z Windowsem :P Gra jest bardzo fajna. Serdecznie polecam (:


Na jakim serverze grasz? W razie wątpliwości związanych z grą służę osobiście pomocą:)
Możę i gra wygląda dziecinnie, ale ma bardzo dużo fajnie rozwiniętych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na Mardii na Channel 1. Jestem Magiem :P No gra mi się rzeczywiście podoba. Właśnie z powodu tej dziecinności mnie zainsteresowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:53, Sławek K. napisał:

Gram na Mardii na Channel 1. Jestem Magiem :P No gra mi się rzeczywiście podoba. Właśnie z
powodu tej dziecinności mnie zainsteresowała :P


Maple nie jest dziecinne, taką ma po prostu gafikę, no bo które dziecko potrafi skutecznie porozumieć się z innymi graczami w innym języku niż Polskim?I rada dla Ciebie, na kanał 1 wbijaj tylko jak chcesz coś kupić bądź sprzedać w Free Market, inaczej podczas expienia cholernie będzie Ci przeszkadzać obecność całej masy graczy, którzy zabijają Twoje potworki!!

Acha, i jeszcze jedno, jak ktoś zaczyna grać, a przy tym gra na serwie Bera, to mogę pomóc expić, ewentualnie sypnąć kasą :)

Happy Mapling!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tobąmaplowiczu co do tej dziecinności gry. Ci którzy w grę nie grali, uważają, że jest dziecinna. A i niekoniecznie trzeba chodzićna free market na channel 1- na channelu 2 też jest równie dużo kupujących lub też sprzedających osób.
PS: Który posiadasz poziom? Ja obecnie posiadam 45 (dzisiaj 46) fightera. Jestem również leaderem Gildi Xeretic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 28 warriora, a gram dosyć długo, ale to wina tego, że miałem prawie półroczną przerwę w dostawie internetu :/ A co do tego channela 1, to chodziło mi o to, żeby koniecznie chodzić TAM kupować, tylko o to, że expienia na CH 1 jest dosyć uciążliwe, no i są spore lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 14:39, keVlar napisał:

Ja mam 28 warriora, a gram dosyć długo, ale to wina tego, że miałem prawie półroczną przerwę
w dostawie internetu :/ A co do tego channela 1, to chodziło mi o to, żeby koniecznie chodzić
TAM kupować, tylko o to, że expienia na CH 1 jest dosyć uciążliwe, no i są spore lagi.

Z expieniem czasami jest nieźle, ale jeżeli jest się w dużym party na dużej i dobrej lokacji. Wtedy exp sam leci i to świetnie. Ale jeszcze jednej wady nie podałeś channela 1- party questy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:06, mroczny mrok napisał:

Z expieniem czasami jest nieźle, ale jeżeli jest się w dużym party na dużej i dobrej lokacji.
Wtedy exp sam leci i to świetnie. Ale jeszcze jednej wady nie podałeś channela 1- party questy:D


Zgadzam się z tym piewszym, ale co do party questa- może i uczestniczenie w party queście na ch 1 jest prawie niemożliwe, ale na pierszym kanale zazwyczaj szuka się ekipę do PQ, no bo na innych kanałach stoją już tylko gotowe ekipy, które mają max członków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować