Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nowa galeria!

77 postów w tym temacie

Chamberlyn

Wszystkich fanów dobrych gier RPG zapraszamy do obejrzenia naszej nowej galerii z trzeciej części serii Gothic. We wspomnianym zbiorze znajdziecie aż 30 obrazków prezentujących niemałe możliwości zupełnie nowego silnika graficznego przygotowanego na potrzeby gry przez Piranha Bytes. Życzymy miłego oglądania!

Przeczytaj cały tekst "Gothic 3 - nowa galeria!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej Gothic 3 grafika szokuje ;) Szkoda ze tak dlugo czekac na nia musimy :( Ta gra to najlepsza seria w jaka gralem :) Chronmy sie przed gniewm Beliara :)
pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak zwykle ładne:D Pozostaje czekać na gre:) Oby u mnie jakoś gra działała bo nie specjalnie chce mi się kompa wymieniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj :D Aż mnie troszkę przycieło. Ale coś mi jednak mówi że oblivion ma grafikę lepszą... Ale gothic grywalność pewnie większą :P Łażenie po świecie morrowinda mnie zawsze nudzilo, zadnych historyjek, dowcipow. A w gothicu pelno tego. Mam nadzieje ze autorzy sie postarali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super !! galeria miodzio naprawde grafa tu jest super tylko wnerwia mnie troche w tej gierce to ze jesli sie bijesz z orkiem a pozostali stoją z boku i sie gapią (tak jak na zdjeciu nr10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 i jak jej poprzednie części I i II bedzie naprawde wymitac. Innosie ześlij nam na ziemię jak najwcześniej Gothic''a 3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Screenach zamiast bezimiennego jest chyba Diego (do premiety beda nas trzymac w niepewnosci ;)), oby nie zapomieli zmienic tego przed premierą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować