Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tony Hawk's American Wasteland - wystartowały zamówienie przedpremierowe!

63 postów w tym temacie

Ja ją widziałem, szczerze mówiąc (po angielsku) - it sucks :/ Grafika wcale nie za bardzo poprawiona (wg mnie wyglada bardzo slabo), to ze jest freeride po miescie( i BMX przy znudzeniu się deską) wkoncu musialo nastąpić, ale nie ma żadnego odejscia od starszych części. Cały czas latasz, jeździsz i nic nie robisz. Jedynce co mnie zachwyca w PL wersji to cena. ALe sama gra wg mnie jest do bani :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z nie ktorymi 4 byla najlepsza (a szczegolnie na PSX) zagrywalem sie w nia godzinami ale dalsza seria to juz nie dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do CDP: wg mnie...powinniscie odrzucac wydawanie takich gier...a zajac sie np. nowa czesciach The Longest Journey albo nowym Tomb Raiderem. Wiem ze te gry wydaje Cenega...Ale o takie gry powinniscie walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destro powiem ci że jestes smieszny(w pozytywnym znaczeniu:D)Moge zamówic TH:AW ale wszystkie wPLN mi sie wykasowały i z 650 zrobiło sie 0(dobrze że zamówiłem heroes V i Stubbsa, troche mi wPLN podskoczy)Po części Ci dziękuje, że wreszcie mogę zacząć zbierać wPLN''y od nowa.A po części jestem bad, bo dopiero 6 czerwaca mogę zamówić TH:AW. Mam tylko nadzieje, że jescze bedzie w sklepie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam gdzie tu logika - gry z konsol na Peceta... i to jeszcze z takim opóźnieniem - ponad rok.
Ale dosyć malkontenctwa.
Dla fanów THPS - gra wymiata totalnie. Nieziemskie triki - fajna fabuła choc niestety liniowość pozostała zamaskowana pod przykrywką z wolnego dostępu do wszystkich częsci miasta.
Dla PCtowej wersji radzę zaopatrzec się w PAD-a najlepiej z FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gry nie widzialem ale dal mnie to pozycja obowiazkowa i niech nikt nie mowi ze jest do bani bo napewno nie jest.
kazda czesc byla w jakims stopniu fajna.
2 i 4 naprawde rzadzi ale reszta tez fajna (lacznie z THUG2)
nazbieram kase i kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja mam zarejestrowanego THPS 4 z extra gry i powinienem móc kupic THAW za 59,90 a pisze ze za 69,90. O co w tym chodzi? Czy może ja coś zle zrozumialem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj miałem napisane, że mam za 69,90, choć powinienem mieć za 59,90. Dzisiaj CDP już to "naprawiło". Pisze, że mam jedna część Tony''ego, więc mogę kupić za..... 89,90. No bo 10 wPLN mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jażeli mam kupić za 89,90 to podziękuję. W dniu premiery pójdę do Media Marktu i tam kupię za taką samą cenę, a będę pewny, że gra jest w stane idealnym (tj. nie są "łapki" trzymające instrukcje nie są połamane itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować