Zaloguj się, aby obserwować  
Harrolfo

Gra o Tron RPG - ogólne temat

30 postów w tym temacie

Jeśli jesteś fanem serii książek, to kupuj śmiało.
Ale nie nastawiaj się zbytnio na skopanie tyłków akurat Lannisterów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 19:57, Ostrowiak napisał:

cierp i rozkoszuj się gramotnością

;/ po co to wydziwiać, nie można było użyć najprostrzego rozwiązania? eeeeeeeeeeh no nie wiem ile wytrzymam z takim sterowaniem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam abym narzekał na kamerę. Może raz czy dwa podczas całej gry gdzieś się zablokowała albo "ucięła" pole widzenia, ale nie było to na tyle poważne aby narzekać na ten element gry. Dziwne, bo recenzenci strasznie wieszali na nim psy. Czy fakt, że grałem na konsoli ma tu coś do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 22:38, Sad_Statue napisał:

Warto zagrać, jeśli nie znam ani książek ani serialu, ale jestem wielkim fanem dobrych
historii i dialogów w grach?

Ja dla odmiany radziłbym podejść do gry bardzo ostrożnie. Historia na pierwszy rzut oka faktycznie jest nowa, ale tak naprawdę dzieje się "za plecami" pierwszej części serii Pieśni Lodu i Ognia, znanej z Gry o Tron, i praktycznie jest jednym wielkim easter eggiem. Jeżeli nie miałeś kontaktu z serią to fabuła, bohaterowie i całą otoczka może przyprawić o ból głowy, choć z drugiej strony w grze zaimplementowano świetny dziennik, który stopniowo opisuje w prosty sposób wszystkie rody, bohaterów i lokacje, z którymi zetkniesz się podczas gdy. Historia opowiedziana tutaj jest fantastyczna i moim zdaniem trzyma poziom oryginalnej serii, ale nie wiem jak może ona wyglądać w ramach pierwszego kontaktu ze światem Martina. Spróbuj. Na początku nie ma wielu nawiązań więc może zdążysz ogarnąć podstawy. A jeżeli dotrwasz do końca to być może nawet sięgniesz po książki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować