Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Play4Free od dziś dostępny jest w polskiej wersji językowej, z tej okazji rozdajemy 4000 kodów na bonusy w grze

495 postów w tym temacie

Według mnie Battlefield 3 ukazuje prawdziwe pole walki na wielkich mapach i z dużo ilośćią sprzętu używanego w teraźniejszośc. Zniszczenia są doskonale odwzorowane do akcji w niektórych filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubioną częścią BF''a jest Bad Company 2 wraz z DLC Vietnam, spędziłem tam wiele godzin Nadal czasem pogrywam w tą świetną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszy jest Battlefield 3. Nareszcie gra która poszła w 100% przeciwną stronę niż seria CoD''ów. Bardzo wciągająca fabuła oraz multiplayer z którego nie czerpie się garściami (tak jak w innych FPS''ach) frag''ów lecz można bawić się niekoniecznie przy użyciu broni. Jedynym problemem (z resztą nieuniknionym) są wymagania. Nie mówię że podzespoły są za drogie (bo szybko tanieją) tylko ich utrzymanie patrząc na moc zasilacza ;D. Premium już zamówiłem i jestem z tego bardzo dumny więc postanowiłem że przez czas oczekiwania na przesyłkę bede grau w Battlefield P4F tym bardziej że jest po polsku w którym chciałbym tylko jedną rzecz - zmiana bohatera podczas rozgrywki najlepiej jak w Trójce i BC2 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować