Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest - zamówienia przedpremierowe

46 postów w tym temacie

Premiera została przesunięta, bo... gra ma masę bugów: wykrzacza się do Windy wprost notorycznie, pojawiają się problemy z teksturami, gra działa wolno na dobrych konfiguracjach sprzętowych. Producenci mają wydać patch i pewnie na to czeka CDP. Jak dla mnie super postawa: wolą poczekać trochę i wydać dopracowany produkt, aby gracze byli zadowoleni, a Wy od razu narzekacie. :P Poza tym wakacje są, cudna pogoda za oknem - jedźcie nad wodę, pograjcie w coś na żywo, a nie tylko przed kompem 24/7. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się nawet krzaczy i przycina, ale ja muszę ją mieć!!! Kurczę, zmłóciłem ostatnio Hammer&Sickle, od Spellforce boli mnie ręka, a O. znudził mnie już praktycznie przy końcu... A tu się zapowiadała niezła zabawa, bez przymusu spędzania więcej niż godzinke... A teraz czekaj miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzychu100 skad masz pelna wersje angielska? Moglbys mi na maila napisac skad za ile to kupiles? Albo zamowic i mi przeslac oczywiscvie pokrylbym wszystkie koszty i nawet odpalil cos extra :P Moj mail to ankhesek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować