Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest - zamówienia przedpremierowe

46 postów w tym temacie

Domek

W sklepie gram.pl ruszyły zamówienia przedpremierowe na grę Titan Quest - czyli wariację na temat Action-RPG w wykonaniu Briana Sullivana, współtwórcy serii Age of Empires. Umiejscowiona w scenerii starożytnych Grecji i Rzymu produkcja powinna przypaść do gustu wszystkim, dla których seriami wszech czasów są Diablo czy Dungeon Siege.

Przeczytaj cały tekst "Titan Quest - zamówienia przedpremierowe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się ciekawie ale żeby zamówić musze mieć więcej informacji o niej a że do premiery jeszcze trochę czasu to jeszcze poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 18:07, bobek89 napisał:

Wygląda gra ciekawie - dlaczegop o niej nie słyszałem? :) Musze się głębiej przyjrzeć :D


Pewnie dlatego, że się mało interesujesz grami ;p.
Przez kilka dni był duży banner na Gram.pl zachęcający do pobrania dema - demo ukazało się również wczesniej na zagranicznych serwisach i międzynarodowa prasa nie pozostała obojętna na ten tytuł.

Co do samej wiadomośc - poczekam, żeby zobaczyć jakie dodatki zaoferują :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2006 o 18:17, Backside napisał:

Pewnie dlatego, że się mało interesujesz grami ;p.
Przez kilka dni był duży banner na Gram.pl zachęcający do pobrania dema - demo ukazało się
również wczesniej na zagranicznych serwisach i międzynarodowa prasa nie pozostała obojętna
na ten tytuł.

Co do samej wiadomośc - poczekam, żeby zobaczyć jakie dodatki zaoferują :]


tia, jestem 100 lat za murzynami z Afryki (nie obrażając murzynów) :P. Ja się grami bardzo interesuje, ale ja nie patrze w bannery tylko jak widze coś co mnie interesuje to czytam a jak mnie cos nie interesuje to ide na forum :P Moze dlatego nie zobaczylem :P? No nic, w kazdym razie, musze sie tej grze blizej przyjrzec. Jak ktos ma linka to niech da, bo leniwy dzis jestem i nie chce mi sie po archiwum biegac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 18:25, Lucas the Great napisał:

>Jak ktos ma linka to niech da, bo leniwy dzis jestem
> i nie chce mi sie po archiwum biegac ;)
Niby nie należy popierać lenistwa, ale...
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=705 - zapowiedź
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1257 -demo


Dziękuję bardzo, więcej nie będę leniwy :) Przyrzekam :) To dziś zasysam demko i sprawdzamy co to jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w sklepie jest mnóstwo nowych tytułów do zamówienia.Ron: ROL , Condemned , Stubss theZombie, i titan quest.chyba raczej nie zamówie,ale nie jestem pewny.(do CDP) - Czy bedą pre-ordery na Spellforce2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dać zapowiedź wychwalającą grę, a potem dać news o zamówieniach przedpremierowych na nią. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 19:10, CH1CKEN napisał:

Nie ma to jak dać zapowiedź wychwalającą grę, a potem dać news o zamówieniach przedpremierowych
na nią. ;p

Też się uśmiałem z czujności Sklepu :)
Zapowiedź jak zapowiedź - z materiałów dostępnych gra wygląda na smaczny kawałek rozwałki. Jak już pisałem nie raz: nasi autorzy nie dostają wytycznych w stylu "napisz pozytywnie, bo koniec z tobą".
Nie było zaplanowanej akcji, po prostu ekipa Sklepu podchwyciła temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny tytuł? Kto ma czas w to wszystko grać? Zauważyłem, że mam coraz mniej czasu. Na szczęście zbliża się chwila wytchnienia w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiecej zamowien przedpremierowych...a ja nadal czekam na HOMM5 kolekcjonerke i przez to nie mam kasy na nic innego ;(
Chociaz Titan Quest''a i tak bym nie kupil bo jakos mnie to nie zacheca xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować