Zaloguj się, aby obserwować  
mefjak

Znaczki które są ważne =)

23 postów w tym temacie

mam do was pytanie - jakim markom wierzycie? jakie chcialibyście aby powróciły na rynek? (cociż czasem to nie możliwe =( )? o to moje typy =) gry z pod młotka tych firm to jest coś =) a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 11:20, Lumbago napisał:

Black Isle i Interplay niech znów się odrodzą w starej ekipie oni są najlepsi i niezastąpieni.


Black Isle teoretycznie = Obsidian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 11:17, mefjak napisał:

mam do was pytanie - jakim markom wierzycie? jakie chcialibyście aby powróciły na rynek? (cociż
czasem to nie możliwe =( )? o to moje typy =) gry z pod młotka tych firm to jest coś =) a jak
jest u was?


Bullfrog kojarzy mi się ze wspaniałymi grami jeszcze z czasów Amigi, ale i z PC:
Populous, Powermonger, Syndicate (Amiga)
Dungeon Keeper, Dungeon Keeper 2 (PC)

Black Isle Studios kojarzy mi się z:
Fallout, Fallout 2, Planescape: Torment, Icewind Dale, Icewind Dale II (PC)

Dorzuciłbym do tego (za całą serię KING''S QUEST, Leisure Suit Larry i nie tylko):
* to drugie to wcześniejsze ich logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 23:23, Night Elf napisał:

Btw. ja bym chciał Bulfroga i Dungeon Keepera 3...

To również i moje marzenie, ale czy się kiedykolwiek doczekamy? Cóż, sądzę, że nie należy tracić nadzieji. Ja tam wierzę, że kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasciwie, to nei zalezy mi na istnieniu Interplay''a, ale na Fallout''cie 3 stworzonym przez nich, bo oni wiedza, co mieliby z nim zrobic, potrafiliby poprowadzic ta gre dalej, nie zblizajac sie ku jej upadkowi... Szkoda ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wsumie to jeszcze Atari nawet cos tam probuje i nawet czasem mu to wychodzi niezle ale to tak tylko czasem... no i jeszcze microids bo byli byli i nie ma... ;/ a co do sprzetu to firma LCD(TM) jest najlepsza ale nie moge znalesc loga... :> =DDD a serio to jakos nie wyrobilem sobie zdania co do marek sprzetowych =) poza tym ostatnim na obrazku =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam 3DO (chociaz było NWC, ale co tam) i Psygnosis (oni chyba wydaja juz tylko na konsole, pamietam Lomaxa pierwsza gra jaka kupiłem z logiem CDP własnie była z tej firmy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 09:29, Bajuj napisał:

To ja dodam 3DO (chociaz było NWC, ale co tam) i Psygnosis (oni chyba wydaja juz tylko na konsole,
pamietam Lomaxa pierwsza gra jaka kupiłem z logiem CDP własnie była z tej firmy :) )


oooo psygnosis dobra firma =) a i jeszcze czy ktos pamieta cos takiego? =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować