Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Endless Space - recenzja

45 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2012 o 01:03, A-cis napisał:

> Nie znasz anglika? ;)
Niestety. Gdy chodziłem do szkoły to obowiązkowo uczono mnie rosyjskiego a z języków
dodatkowych były tylko do wyboru niemiecki i łacina ;-)

Rozumiem. Ae jak już wyjaśniono na płytce jest polski pdf. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 01:04, Janek_Izdebski napisał:

Rozumiem. Ae jak już wyjaśniono na płytce jest polski pdf. :)

Widzę, że albo wydawca nie docenił popytu albo gra jest na tyle świeża, że jeszcze nie wszędzie dotarła. :-)
Byłem dziś w Empiku i Realu i gry nigdzie nie było. Popatrzę jeszcze w Media markt. A jak nie będzie pozostanie mi zakup przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 18:36, A-cis napisał:

> Rozumiem. Ae jak już wyjaśniono na płytce jest polski pdf. :)
Widzę, że albo wydawca nie docenił popytu albo gra jest na tyle świeża, że jeszcze nie
wszędzie dotarła. :-)
Byłem dziś w Empiku i Realu i gry nigdzie nie było. Popatrzę jeszcze w Media markt. A
jak nie będzie pozostanie mi zakup przez internet.

Polecam Ultima.pl (zawsze parę zł taniej) lub Muve.pl (darmowy kurier). Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... "Legendy" to gry DO MULTIPLAYER! To tak jakby się pieklić nad kampanią single w "Red Orchestrze"...
Gra musi być uproszczona, przejrzysta i intuicyjna - inaczej bowiem miałaby wątpliwą rację bytu w grach wieloosobowych. Szybkie tury, krótka rozgrywka (chodź przy tym mnoga liczba ras i opcji). 6-8h na jedną partię jest optymalną liczbę. Im dłuższa sesja tym większe prawdopodobieństwo zakończenia jej przed czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować