Zaloguj się, aby obserwować  
LucasLuki

Kody do gier (problemy z kodami itp.)

161 postów w tym temacie

Czy istnieją kody do:

1-Kotora 2

2-Bitwa o śrudziemie 2: Król Nazguli

3-Czemu kod god nie działa mi w dark mesiah of might and magic reszta działa bez problemu

4-kod do obliviona na nastawienie sobie celności

5-Star Wars Empire At war forces of corruption

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 15:56, ŁukiPluta napisał:

otwierasz okno statystyk (c lub s) i wpisujesz MARVIN zamykasz okno i klikasz F2 i wyskakuje
ci konsola w którą wpisujesz kody ;]

P.S. jak masz Gothic II to mam przydatny kod: Insert Character (wpisujesz "ich") ;]



właśnie z tym problem nie mam tej konsoli co sie powinna pokazac po kliknięciu na F2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 09:32, Maciex94 napisał:

właśnie z tym problem nie mam tej konsoli co sie powinna pokazac po kliknięciu na F2


po wpisaniu marvin i wyłączeniu ekranu statystyk powinienneś mieć w lewym górnym rogu napis marvin-mode jak go nie ma to ja ci nic nie poradze

mi niechciała konsola wyskoczyć jak jakiś mod zainstalowałem na gothica i musiałem reinstalke robić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 14:15, ŁukiPluta napisał:

> właśnie z tym problem nie mam tej konsoli co sie powinna pokazac po kliknięciu na F2


po wpisaniu marvin i wyłączeniu ekranu statystyk powinienneś mieć w lewym górnym rogu napis
marvin-mode jak go nie ma to ja ci nic nie poradze

mi niechciała konsola wyskoczyć jak jakiś mod zainstalowałem na gothica i musiałem reinstalke
robić ;(


pokazuje mi sie marvin-mode ale po kliknięciu na F2 nie mam zadnej konsolki. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją kody do:

1-Kotora 2

2-Bitwa o śrudziemie 2: Król Nazguli

3-Czemu kod god nie działa mi w dark mesiah of might and magic reszta działa bez problemu

4-kod do obliviona na nastawienie sobie celności

5-Star Wars Empire At war forces of corruption

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:02, marcinak0110 napisał:

prosze o danie mi kodów do colina 05 albo stronki z nimi mam orginalną gre i adres z kodami
ktury jest nieaktualne z góry thx

Znalazłem tylko to :
Aby mieć dostęp do wszystkich aut 2WD, wpisz w „Secrets Menu”: PHUUKP.
poszukaj sobie w google kodów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POCO KODY z kodami każda gra się nudzi jak przejdziecie to se wpiszcie kod na wszystko!!! ; ( jak niemorzesz przejść to poproś kogo innego i zobacz tą taktyke i graj : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważama, że granie z kodami jest bezsensu. Jak się gra z kodami to już nie ma tego klimat co dawniej. Ja wole się troszke pomęczyć niż grać z kodami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 08:18, kapibara napisał:

Ja uważama, że granie z kodami jest bezsensu. Jak się gra z kodami to już nie ma tego klimat
co dawniej. Ja wole się troszke pomęczyć niż grać z kodami ;]


Ja czasami gdy już przeszedłem grę, zaczynałem grać sobie w nią ponownie z kodami. A poza tym, jak ktoś chce sobie psuć przyjemność- niech sobie psuje. ja nie lubię natomiast cheaterów w grach MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam już brać kody do gier, to tylko wtedy, gdy po raz 100 nie uda mi się przejść jakiejś misji( no może z tą 100 przesadziłem). Ale czasami w niektórych grach np. GTA na kodach fajnie się gra, bo można robić fajną rozróbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
mam pytanie odnosnie Gothica 3. Czy ktos namierzyl jakis program do rozplanowywania statystyk albo jakis kod zeby robic sobie lvl''e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie Problem jak nie lubicie to po co mówicie to 1000 razy tuaj są pytania odnośnie kodów czy to wasza sprawa że niktórzy lubią grac z kodami a tak wogóle:

Czy istnieją kody do:

1-Kotora 2

2-Bitwa o śrudziemie 2: Król Nazguli

3-Czemu kod god nie działa mi w dark mesiah of might and magic reszta działa bez problemu

4-kod do obliviona na nastawienie sobie celności

5-Star Wars Empire At war forces of corruption

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować