Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Borderlands 2 ujawnione

29 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2012 o 08:37, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Mógłbyś podać link do tego info Cenegi? Zamówiłem właśnie na Ultimie i nie chciałbym
zostać z niczym. Jedyne co znalazłem to to: http://gry.interia.pl/pc/news/borderlands-2-chcesz-edycje-kolekcjonerska-jestes-z,1824133,4045
- ale nie ma tutaj nic o wyłączności. Poza tym z Ultimy kupuję sporo i jeszcze
nigdy nie zdarzyło się, bym czegoś nie otrzymał - niekiedy tylko z terminami sprawę zawalą,
ale później zawsze jest jakaś rekompensata.


Linka nie dam, bo to wszystko była korespondencja mailowa. Pan z Cenegi mówił, że tylko na muve.pl będzie dostepna i to w bardzo małych ilościach.

Kontaktowałem się z grymel.pl i ultima.pl (oba mają loot chest w sklepie), pan z grymela troszkę opryskliwy a pan z ultimy pisał, że właśnie wycofali loot chest na pc (nie wiem dlaczego tylko na pc) bo nie mają potwierdzenia od cenegi. Dlatego cenie profesjonalizm gram.pl nie wystawiali dopóki nie wiedzieli na 100% że będą je mieć, teraz już wiedzą, że będzie tylko standardowa edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny wyraz zmowy producentów gier i sprzętu. Jak na to, co ta gra pokazuje, to wymagania zawyżone. Więc albo nie chciało się twórcom optymalizowac kodu, albo biorą w łapę za zawyżanie wymagań. MASAKRA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 560 lub ATI Radeon HD 5850 (512 MB, DirectX 10); " od kiedy to GTX560 ma 512 VRAM? Jak już piszą wymagania to chociaż by takich byków nie robili twórcy. Radeonhd5850 tez nie widzialem z 512 wiec te wymagania tak jakby twórcy sobie chyba z palca wyssali. Zreszta prosze was ludzie MP 3 ma 100x lepsza grafe a nie wymaga takich kart graficznych. No cóż nie ma to jak naciągać ludzi na sprzęt, bo założę się że zaraz połowa ludzi poleci dla tej gry zmieniać sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nauczyłem z ulitmą, że jak są premiery większych tytułów, to aby mieć kolekcjonerkę, to wolę u nich nie zamawiać. Niestety im bliżej źródła (w tym przypadku muve.pl to slkep wydawcy- cenegi) tym lepiej. Ultima zbyt często umoczyła- chociażby w maju tego roku z diablo 3 ek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 21:22, BuIkers napisał:

/ciach/

Faktycznie: wieczorem Ultima już nie miała mega wypasionej wersji - dobrze, że nie opłaciłem jeszcze zamówienia, bo chciałem z tym trochę poczekać. Cóż: pozostaje zamówienie normalnej wersji, bo nawet na Amazonie nie widzę ULC. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować