Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz przeżyć tę apokalipsę zombie! Zobacz premierowy zwiastun gry Deadlight

9 postów w tym temacie

Zwykły facet a w trailerze biega, skacze, odbija się od ścian i korzysta z broni w sposób, którego nie powstydziłby się niejeden growy komandos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chcesz przeżyć tę apokalipsę zombie!

Wcale nie chcę.

> Przyznajcie, że to krótkie wideo narobiło Wam smaka na Deadlight...

Wcale nie narobiło.

Panie Osti, czy naprawdę musi pan tak nachalnie wmuszać czytelnikowi swoje podekscytowanie opisywanym tytułem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Reddi

Panie Reddi (skoro już sobie Panujemy), nikogo nie przymuszam do ekscytowania się danym tytułem, ale jak najbardziej zachęcam do dyskusji. I bardzo cieszę się, że pojawił się w niej również Pana głos. Odpowiedni tytuł oraz stwierdzenia zawarte w treści newsa siłą rzeczy mają prowokować do wyrażania własnych opinii.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem no poprostu nie OGARNIAM tego świata. Od lat się mówi że grając w gry z "zombiakami" chce się czuć ten jeb*** survival. Nie pamietam właśnie od kiedy strzelanie i nap**** wszystkim co się ma w zombie to survival, chyba że survival daje nam spotkanie się z zombie? hmmm sam już nie wiem.
Najprościej rzecz ujmująć będe podekscytowany tylko wtedy kiedy dostane wreszście gre survivalową a nie grę gdzie chcę się ludzią tylko wmówić ze jest survivalem. Jak narazie wszystkie tytuły o tematyce zombie niszczy TWD(The Walking Dead).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 09:32, Wrocu1 napisał:

Ja nie wiem no poprostu nie OGARNIAM tego świata. Od lat się mówi że grając w gry z "zombiakami"
chce się czuć ten jeb*** survival. Nie pamietam właśnie od kiedy strzelanie i nap****
wszystkim co się ma w zombie to survival, chyba że survival daje nam spotkanie się z
zombie? hmmm sam już nie wiem.
Najprościej rzecz ujmująć będe podekscytowany tylko wtedy kiedy dostane wreszście gre
survivalową a nie grę gdzie chcę się ludzią tylko wmówić ze jest survivalem. Jak narazie
wszystkie tytuły o tematyce zombie niszczy TWD(The Walking Dead).
Pozdrawiam


Taka gra nie wyjdzie, bo dla 90% graczy bedzie zbyt trudna i zbyt nudna. Teraz liczy sie tylko strzelanina i merdanie dupami. Poczytaj sobie co rozne nooby wypisuja na forach poswieconych DayZ. A ta gra wcale nie jest jakas tam hardcoreowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować