Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XCOM: Enemy Unknown ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej! Zobacz, co zawiera Edycja Specjalna

30 postów w tym temacie

Ok, a jak w takim razie wyglądać będzie kwestia kompatybilności z innymi wersjami? Pamiętam, że w przypadku premierowej wersji Borderlands, wydanej przez Cenegę, były zgrzyty z działaniem DLC. Biorąc pod uwagę fakt, że w przypadku sukcesu gry DLC są niemal pewne, wolałbym jednak mieć możliwość skorzystania z nich (i kupowania ich na Steamie, gdzie od czasu do czasu zdarzają się promocje...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 14:09, Kenshin_Cenega napisał:

@malcher357

Tak, wybór języka będzie na wszystkich platformach :)

Dzięki za odpowiedź.
Chciałbym jeszcze zgłosić jedną propozycję na przyszłość: może podawajcie taką informację o możliwości wyboru wersji językowej w notatkach ogłaszających polonizację? Twoja odpowiedź przekonała mnie do zakupu w Polsce, a nie sprowadzania z UK. Fajnie by było gdyby nie trzeba się było o takie rzeczy dopytywać przy każdej premierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 13:36, Henrar napisał:

Jak się pojawią jakieś blokady, to kupno wersji z UK wiele nie da.

Prędzej jakiekolwiek blokady mogłyby się pojawić w polskiej wersji. Wersje US czy UK, to ostatnie w których mogłyby się pojawić jakieś blokady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 11:33, Kenshin_Cenega napisał:

Według informacji które posiadam, nie powinny być problemów z DLC, jeżeli tak owe się
ukażą.


Ok, dzięki za info.

Oj, sporo kasy w drugiej połowie tego roku pójdzie... Najpierw kolekcjonerka Borderlands 2, teraz to... A jeszcze parę ciekawych tytułów przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 19:42, Olamagato napisał:

> Jak się pojawią jakieś blokady, to kupno wersji z UK wiele nie da.
Prędzej jakiekolwiek blokady mogłyby się pojawić w polskiej wersji. Wersje US czy UK,
to ostatnie w których mogłyby się pojawić jakieś blokady.

Angielski ME2 na X360 definitywnie to potwierdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 21:08, Henrar napisał:

> Wersje US czy UK, to ostatnie w których mogłyby się pojawić jakieś blokady.
Angielski ME2 na X360 definitywnie to potwierdza...

1. A jakże. Miały blokady bo i każda wersja ME2 miała blokady, w tym wersje US i UK. Co ja poradzę, że w EA stopień paranoi doszedł do postaci granicznej?
2. Patrz moja stopka. :) ...A powód nie był jeden, ani nawet dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 03:51, Olamagato napisał:

1. A jakże. Miały blokady bo i każda wersja ME2 miała blokady, w tym wersje US i UK.

Chodziło mi o to, że na polskim XBL nie dało się kupić niektórych DLC (do tej pory się nie da) i to nawet przez posiadaczy kompatybilnych z nimi wersji angielskich (a przypominam - w polsce EK ME2 na X360 był po angielsku, była też duża liczba ludzi z wersjami z amazonu).

To samo zresztą ze Skyrimem. Co Ci po angielskiej wersji z Amazonu, skoro dodatku nie ma a nawet jak będzie, to okaże się niekompatybilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 12:46, Henrar napisał:

Chodziło mi o to, że na polskim XBL nie dało się kupić niektórych DLC (do tej pory się
nie da) i to nawet przez posiadaczy kompatybilnych z nimi wersji angielskich (a przypominam
- w polsce EK ME2 na X360 był po angielsku, była też duża liczba ludzi z wersjami z amazonu).

To jest skutek dzielenia rynku przez de facto monopolistę. Niestety każdy rynek autorski jest w obrębie jednego dzieła rynkiem monopolistycznym więc jedyny sposób konkurowania, to między poszczególnymi tytułami. I tu bardziej była nie tyle blokada na grę ile na konto.
Musimy poczekać i sprawdzić czy wydawca z chęci zysku złamie się i kolejne coraz tańsze wydania zacznie sprzedawać bez powiązania z kontem.

Dnia 12.08.2012 o 12:46, Henrar napisał:

To samo zresztą ze Skyrimem. Co Ci po angielskiej wersji z Amazonu, skoro dodatku nie
ma a nawet jak będzie, to okaże się niekompatybilny?

Trzeba stworzyć konto łącząc się z netem przez proxy US, wtedy blokady przestają istnieć. A po aktywacji można już spokojnie odciąć się od sieci dla takiego tytułu. Takie praktyki zawsze mnie wkurzały. Wydawcy sami na siebie kręcą bata, a potem narzekają, że piractwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować