• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
doctorwho

Problem z kluczem wiedzmin 2

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.08.2012 o 17:04, doctorwho napisał:

Kupiłem klucz elektroniczny do wiedzmina 2 na stema problem w tym że jak chce dodać
to wyskakuje że klucz jest nieprawidłowy. Proszę o pomoc

Pytanie gdzie kupiłeś. Bo na na pewno nie na Steamie. Bo jakbyś tam kupił, to gra by ci się automatycznie dodała do biblioteki. Podejrzewam, że kupiłeś używany kod. Dlaczego? Bo jak pisałem, gra ląduje po zakupie w bibliotece, a jak ta gra ma klucz, to można go dopiero zobaczyć w bibliotece, czyli jak już gra jest przypisana do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2012 o 18:37, Karanthir666 napisał:

> Kupiłem klucz elektroniczny do wiedzmina 2 na stema problem w tym że jak chce
dodać
> to wyskakuje że klucz jest nieprawidłowy. Proszę o pomoc
Pytanie gdzie kupiłeś. Bo na na pewno nie na Steamie. Bo jakbyś tam kupił, to gra by
ci się automatycznie dodała do biblioteki. Podejrzewam, że kupiłeś używany kod. Dlaczego?
Bo jak pisałem, gra ląduje po zakupie w bibliotece, a jak ta gra ma klucz, to można go
dopiero zobaczyć w bibliotece, czyli jak już gra jest przypisana do konta.


Klucz jest nowy kupiony na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2012 o 20:20, doctorwho napisał:

Klucz jest nowy kupiony na allegro

I wszystko jasne. Najprawdopodbniej koleś opchnął ci swój klucz, który już został zużyty. Pożegnaj się z pieniędzmi i grą. Bo ani jednego, ani drugiego nie będziesz mieć. Jak się kupuje gry na Steame na allegro to tylko jako gifty. Wszystko inne to oszustwo. I nie da się przenieść gry z konta na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2012 o 20:56, Karanthir666 napisał:

I wszystko jasne. Najprawdopodbniej koleś opchnął ci swój klucz, który już został zużyty.
Pożegnaj się z pieniędzmi i grą. Bo ani jednego, ani drugiego nie będziesz mieć. Jak
się kupuje gry na Steame na allegro to tylko jako gifty. Wszystko inne to oszustwo. I
nie da się przenieść gry z konta na konto.


Dokładnie. Na allegro jak już chcesz coś dostać na staema, to tylko jako prezenty. Owszem można wpisać klucz i tym samym pobrać grę. Ale to oferują tylko legalne sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować