Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden z poziomów w Hitman: Absolution zmieniony po fali krytyki zwiastuna The Saints

26 postów w tym temacie

Ja pierdzielę. Wszyscy się prują, że to jakieś "katole" się wkurzyły na trailer i chcą Wam zepsuć grę. Bullshit! Ten trailer był zwyczajnie żenujący i bynajmniej nie z powodu uczuć religijnych!
Tyle akcji w Hitmanie? LASKI PRZEBRANE ZA LATEKSOWE ZAKONNICE W HITMANIE!? To nie Saint Row.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to jedyne co zostanie zmienione to fakt, że "zapewnią postaciom pewne tło fabularne" (a to chyba zmiana na lepsze?). Niczego innego z tej wypowiedzi wywnioskować moim skromnym zdaniem się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle, źle, źle... Nic nie wycieli, level został przebudowany i wzbogacony m.in. o tło fabularne dla tych postaci. Twórcy nie chcieli, aby Saints były "płaskimi postaciami", tylko wyrazistymi, z odpowiednim tłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 08:50, Sad_Statue napisał:

Ja pierdzielę. Wszyscy się prują

I ja jestem podobnego zdania. Kto chce akcji i rozwałki niech sobie w CoDa zagra, od Hitmana oczekuję eleganckiego wykańczania wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wydano Bulletstorm to wszyscy w dupie mieli poprawność polityczną ....
Mi szczerze podobał się zwiastun , nie widzę nic złego w mordowaniu wyimaginowanych zabójczyń w przebraniu zakonnic . Po za tym fajne te zakonnice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w czym problem przeciez to tylko kobitki przebrane za zakonnice a nie prawdziwe zakonnice...........w filmach moze byc ksiadz pedofil ale juz w grach zakonnica nie moze byc zabojczynia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować