Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Google dba o jakość materiałów na YouTube - rusza inicjatywa NextUp, do wygrania ok. 30 tys. złotych

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Czym tak właściwie jest NextUp? To program wsparcia dla partnerów YouTube, stworzony przez Google po to, by filmiki umieszczane w tym serwisie były jeszcze lepszej jakości. Kto i w jaki sposób może się do niego zapisać?

Przeczytaj cały tekst "Google dba o jakość materiałów na YouTube - rusza inicjatywa NextUp, do wygrania ok. 30 tys. złotych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 12:44, MBi napisał:

konkurs dla dzieci youtuba

Tak jest, durne frajery. Robią to, co lubią i jeszcze na tym zarabiają. Jak tak w ogóle można. Phi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem nikogo obrazić, skoro ktoś czuje się urażony moją wypowiedzią to chyba wziął to do siebie, no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten konkurs promuje jedynie komercje, a nie jakosc. Jest wielu wartosciowych tworcow, ktorzy maja niewiele osob sledzacych ich kanal. Zapanowala jakas szmaciarska moda na friendsowanie, likeowanie i inne takie durnoty dla niedowartosciowanych malolatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błeh. YT ssie, przynajmniej to po polskiej stronie. Z tego co widziałem większość "partnerów" robi tak czerstwe i mdłe filmy że oglądać się tego nie da. Za to ostatnio znalazłem kilka naprawdę ciekawych kanałów ludzi których filmy nie usypiały a miały po kilkaset-kilka tysięcy widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był partnerem na pewno bym spróbował, a tak to niestety nie dla mnie.
PS: Polska zaznaczona jak zwykle bezbłędnie na mapie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jest, durne frajery. Robią to, co lubią i jeszcze na tym zarabiają. Jak tak w ogóle można. Phi.

Czyli według Ciebie nie można ,robić tego co się lubi i jeszcze na tym zarabiać?. Według cb ,aby zarabiać trzeba robić to co danej osobie nie sprawia przyjemności?.SAM JESTEŚ DURNYM FRAJEREM ,PO PROSTU IM ZAZDROŚCISZ.Poza tym ,jak oglądasz filmy jakiegoś Youtubera ,co on ci nie kradnie pieniędzy ,tylko yt mu za to płaci. ŻEC MOŻNA ,ŻE TY NIC NA TYM NIE TRACISZ ,TYLKO ON ZARABIA NA TWORZENIU FILMÓW ,KTÓRE MOŻESZ POTEM OGLĄDAĆ.
Poza tym wiesz ile czasu zajmuję nagranie ,zmontowanie i zrenderowanie danego filmu? Zapewne nie. Przecież ,nie było by połowy filmów na yt ,gdyby oni na tym nie zarabiali. Większość z nich to osoby dorosłe i muszą utrzymać jakoś siebie i swoją rodzinę (przykładem jest tutaj znany Youtube''r RockAlone2k i ROJOV13),właśnie dlatego nie mogli by oni spędzać dla was tyle czasu.
Powinieneś docenić to co masz ,zamiast na to narzekać ;D.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 19:19, Ezio948 napisał:


Duuuude, ale mu właśnie o to chodziło, że nazywanie tych ludzi "dziećmi youtuba" to skrajny debilizm :P.

MBi
"konkurs dla dzieci youtuba"

Rrrrright, szczególnie, że konkurs wymaga bycia pełnoletnim :P.

Boro666
No i? Tak bywa, że nie każdy zostaje szybko odkryty. Ale to też nie oznacza, że ci, którzy mają dużo subskrybentów musieli to zrobić podstępem. Najwyraźniej akurat ty się od nich odbiłeś. Na tej samej zasadzie ja np. odbijam się od 99% LetsPlayi bo mnie zwyczajnie nudzą, ale nie będę hejtował każdego, kto na takim kanale zarabia, bo najwyraźniej jest spora grupa ludzi, którym ten kanał się podoba. Poza tym wydaje mi się, że na samym "lokowaniu" nikt nie zdobyłby wystarczająco subskrybentów, żeby załapać się na pertnership z Youtubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej powygrywają te kanały z Minecraftami odcinek tysiącpińsetstodziwińset :p. Zawsze jak wchodzę na YT to z góry na dół widzę tylko Minecrafta, najwyraźniej ma wzięcie. Powodzenia dla biorących udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...what. Znaczy... ten... no... łał. Szacun dla ciebie.

Swoją drogą, wiem, ile zajmuje nagranie, zmontowanie i zrenderowanie filmu. Diablo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować