Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nasz materiał: Mass Effect 3: Leviathan - pierwsze pół godziny z polskiej wersji gry

26 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2012 o 13:18, leszeq napisał:

> > Pierwsze pół godziny ? Jak możecie spoilować 60% "wybitnego" DLC !? :O
>
> DLC trwa +/- 3 godziny, więc...

Hehe :) Wierz dalej w zapowiedzi twórców dotyczące długości DLC...

DlC trwa ok. 3h. To kilka konkretnych, różniących się od innych misji. Warto je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 14:44, TobiAlex napisał:

> Skończyłem Mass Effect 3 jakiś czas temu. Zaakceptowałem zakończenie stworzone przez

> twórców gry. Wybrałem po prostu jedną z trzech możliwości. Bardzo mi się podobała
i ostatnia
> część i cała saga i generalnie zwieńczenie tej trylogii. Nie interesują mnie alternatywne

> zakończenia. Nie interesuje mnie też ten dodatek. Dla mnie gra się skończyła. To
tak
> jak film obejrzysz i tyle. Nie oczkuję od twórców filmów robienia alternatywnych
zakończeń
> i masy dziwnych dodatków. To co się dzieje teraz w branży gier jest po prostu smutne.

> To co robi ze swoją trylogią Bioware jest przykre.

Widocznie nie masz pojęcia jakimi prawami kieruje się przemysł filmowy - tam to masz
dopiero DLC! Każdy generalnie film wychodzi w wersji reżyserskiej, czyli takiej, w której
znajdują się m.in. wycięte sceny. Film taki musisz z reguły kupić na DVD (bo nawet w
telewizji taki film poleci w wersji normalnej a nie reżyserskiej). Więc przykład z filmem
niezbyt trafiony.



Wiesz, po prostu gra została wydana i ja w nią zagrałem. Zaakceptowałem zakończenie wymyślone przez twórców. To, że powstały rozszerzone zakończenia zostało wymuszone głosami "oburzonych" graczy. Może nie trafiłem z porównaniem do przemysłu filmowego, ale myślę że kto chciał to zrozumiał o co mi chodzi. Dla mnie ta trylogia się skończyła. Dodanie tego dlc i innych jest być może dobre dla tych co nie grali w 3 część. Zaczną grę od początku i ten dodatek potraktują jako jedną z misji pobocznych. Ot tyle. Uważam jednak, że Bioware popełniło błąd i dalej podąża tą wg. mnie zgubną drogą. W świecie Mass Effect można zrobić wiele wspaniałych rzeczy, można zrobić zupełnie inne historie, stworzyć coś zupełnie nowego. Ale rozumiem co to jest pieniądz. Tyle, że długofalowo niekoniecznie musi im się to opłacić. Przykład skopanego Dragon Age II. Wg mnie zepsuli markę na której dalej można było zarabiać niesamowite pieniądze. Teraz na promocję Dragon Age III trzeba będzie poświęcić dużo więcej pieniędzy i czasu. A czy to naprawi poprzednie błędy? Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2012 o 12:06, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Tylko wiesz, od zindoktrynowanej rasy daniny raczej się spodziewać nie można :-P


Czemu? Incepcja świetnie tutaj pasuje;p Po prostu panowie z BIO nie myślą już nad tym, co piszą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 16:41, ReVanMg napisał:

Czemu? Incepcja świetnie tutaj pasuje;p Po prostu panowie z BIO nie myślą już nad tym,
co piszą i tyle.

Przyjrzyj się proszę temu jak Działa Indoktrynacja w Mass Effect, po jakimś czasie istota staje się bezwolnym, bezmyślnym niewolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 16:43, Hubi_Koshi napisał:

> Czemu? Incepcja świetnie tutaj pasuje;p Po prostu panowie z BIO nie myślą już nad
tym,
> co piszą i tyle.
Przyjrzyj się proszę temu jak Działa Indoktrynacja w Mass Effect, po jakimś czasie istota
staje się bezwolnym, bezmyślnym niewolnikiem.


Tak jakby Bioware zwracał uwagę na własny lore... Chociażby samo zakończenie ME3 i wybuchy przekaźników albo kwestia Qunari i innych ras w DA2 są tego dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 16:43, Hubi_Koshi napisał:

> Czemu? Incepcja świetnie tutaj pasuje;p Po prostu panowie z BIO nie myślą już nad
tym,
> co piszą i tyle.
Przyjrzyj się proszę temu jak Działa Indoktrynacja w Mass Effect, po jakimś czasie istota
staje się bezwolnym, bezmyślnym niewolnikiem.

Nieważne. Indoktrynacja długoterminowa pozwala obiektowi zachować świadomość przez długie lata. Wystarczy jedynie zaszczepić ideę w jednym pokoleniu i upewnić się, że będzie przekazywana dalej. Co prawda prawdopodobieństwo tego, że ktoś się zbuntuje i tak zrobi po swojemu będzie, ale wystarczy trzymać uśpionych agentów/prowadzić porządną siatkę wywiadowczą by takie przypadki odizolować na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować