Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Sacred 3

9 postów w tym temacie

Nad pierwszym Sacredem spędziłem dłuuuugie tygodnie. Po premierze gry przez jakieś pół roku nie grałem w nic innego, razem ze znajomymi przemierzaliśmy pustynie, pola i góry Ancarii, nabijając XP i zbierając wszelkiej maści "złom". Największą chyba zaletą gry był system umiejętności, w którym Ascaron odszedł od tradycyjnego "co poziom dostajesz X punktów do rozdysponowania na nowe skille" na rzecz znajdowanych przy przeciwnikach run, dzięki którym mogliśmy owe umiejętności rozwijać. Drugą ciekawą sprawą był system combosów, w jakie mogliśmy łączyć nasze umiejętności.

Druga część gry jakoś nie zrobiła na mnie już takiego wrażenia. Wydawała mi się strasznie sztuczna, sztywna, wręcz mdła. Pograłem trochę, ale bardziej z sympatii do jedynki. Bez bicia przyznaję się, że drugiej części nigdy nie ukończyłem (w pierwszej części miałem bodajże 3 postaci, którymi osiągnąłem level cap) i nic nie wskazuje na to, by sytuacja ta miała ulec zmianie.

Obecnie zastanawiam się, co przyniesie część trzecia - powrót do korzeni, czy kontynuację tego, co widzieliśmy w dwójce? Jeśli to pierwsze, jednego klienta już mają... :) Za grę odpowiada studio Keen Games, pod opiekuńczymi skrzydłami Deep Silver. Gra ma się ukazać na PC, PS3 i XBoxa 360 w 2013 roku, a przed jej premierą mamy otrzymać nawalankę pt. "Sacred Citadel". Pożyjemy, zobaczymy...

Dla zainteresowanych - galeria: http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=6191&i=1 i strona oficjalna: http://www.sacred-world.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 09:52, Tomoya-kun napisał:

Ja jeszcze tylko od sibie przypomne że poza platformami stacjonarnymi Sared 3 ma wyjść
równierz na PS Vita.

Twórcy zdementowali te wieści:
http://www.psvitaturkiye.com/vitaya-sacred-3-soylentileri/
http://psp2roundup.blogspot.com/2012/09/deep-silver-sacred-3-headed-to-ps-vita.html (update)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale mam zablokowaną jedną lokację. Czy to jakiś dodatek co powstaje

Jak klikam w potwierdź to mnie przenosi do sklepu i mam 3 dlc dostępne jak wejdę w każdy z nich to pisze mi że już je posiadam

20140806205538

20140806205543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 20:55, Endriu napisał:

Nie wiem czemu ale mam zablokowaną jedną lokację. Czy to jakiś dodatek co powstaje
Jak klikam w potwierdź to mnie przenosi do sklepu i mam 3 dlc dostępne jak wejdę w każdy
z nich to pisze mi że już je posiadam


Jak narazie mozna sie domyslac ze to lokacja ktora zostanie udostepniona jako platne DLC za jakis czas.
Nie jest to w kazdym razie Underworld ktory znajduje sie w lewym gornym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 20:55, Endriu napisał:

Nie wiem czemu ale mam zablokowaną jedną lokację. Czy to jakiś dodatek co powstaje

Jak klikam w potwierdź to mnie przenosi do sklepu i mam 3 dlc dostępne jak wejdę w każdy
z nich to pisze mi że już je posiadam

Powiedz mi jak sie ta gra prezentuje, warto na to choć 1zł wydać czy odpuścić? Bo sam brak lootu już mnie zniechęca do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z otwartego świata zrobili grę liniową z fabułą, co mi się nie poboda, gra wydaje się strasznie krótka. Za bardzo nie kapuje tego multiplayera, nie ma w tej grze jakiegoś czata, napisałbym szukam chętnych na planszę to a tą zapraszam.
Ogółem w sacred 2 grało mi się świetnie a to jest takie sobie. Przejdę całe to pewno już więcej tego nie odpale, do diablo 3 ta gra ma daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 16:09, Endriu napisał:

Z otwartego świata zrobili grę liniową z fabułą, co mi się nie poboda, gra wydaje się
strasznie krótka. Za bardzo nie kapuje tego multiplayera, nie ma w tej grze jakiegoś
czata, napisałbym szukam chętnych na planszę to a tą zapraszam.
Ogółem w sacred 2 grało mi się świetnie a to jest takie sobie. Przejdę całe to pewno
już więcej tego nie odpale, do diablo 3 ta gra ma daleko.

Jak chcesz naprawdę otwarty świat w Sacred to zagraj w jedynkę, jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować