Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft: Zombi U równie trudny jak Dark Souls

7 postów w tym temacie

Muszę powiedzieć że nowa konsola Nintendo zaczyna mnie coraz bardziej interesować. Od razu widać że padlet ma dużo większe zastosowanie niż Kinect i Move razem wzięte, przynajmniej w poważnych grach. Gorzej może być natomiast z wygodą ale z werdyktem należy się jeszcze wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że nowa konsola Nintendo zaczyna mnie coraz bardziej interesować. Od razu widać że padlet ma dużo większe zastosowanie niż Kinect i Move razem wzięte, przynajmniej w poważnych grach. Gorzej może być natomiast z wygodą ale z werdyktem należy się jeszcze wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że te wszystkie minimapy i skanery są bez problemu do wprowadzenia bez druiego ekranu. Chciałbym wszystkim przypomnieć, że TV też da radę wyświetlić mapę.

Te wszystkie "nowe" funkcjonalności padletu to jest śmiech na sali. Nikt nie będzie jednocześnie patrzył na 2 ekrany, z czego można wysnuć logiczny wniosek, że ten cały padlet jest do srania potrzebny. Przy czym jest to powrót do wspaniałych padów z lat 80, które były płaskie i niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 13:53, Sulphuriel napisał:

Szkoda tylko, że te wszystkie minimapy i skanery są bez problemu do wprowadzenia bez
druiego ekranu. Chciałbym wszystkim przypomnieć, że TV też da radę wyświetlić mapę.

Te wszystkie "nowe" funkcjonalności padletu to jest śmiech na sali. Nikt nie będzie jednocześnie
patrzył na 2 ekrany, z czego można wysnuć logiczny wniosek, że ten cały padlet jest do
srania potrzebny. Przy czym jest to powrót do wspaniałych padów z lat 80, które były
płaskie i niewygodne.


Oczywiście, że będzie - jak gra nie pozwoli np. wyświetlić mapy na ekranie. Tu chodzi o gadżet, coś innego, podobnie jak wiilot, move czy kinect. Co z tego, że strzelanki mogę grać padem skoro mogę wziąć move, wrzucić w shootera i mam jeszcze fajniejszy efekt niż granie zwykłym padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, co jest jeszcze fajniejsze niż move w strzelankach? Mysz + klawiatura. Nawet najmodniejsze dildo nie da ci wrażenia takiej precyzji i naturalności jak mysz + klawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:04, Sulphuriel napisał:

A wiesz, co jest jeszcze fajniejsze niż move w strzelankach? Mysz + klawiatura. Nawet
najmodniejsze dildo nie da ci wrażenia takiej precyzji i naturalności jak mysz + klawa


Nie zrozumiałeś o co TobiAlexowi chodziło. A chodziło o zabawę, nie precyzję i efektywność. Takie gadżety przyciągają. Jak od kilkunastu lat grasz w fpsy przy biurku, fajnie w końcu się ruszyć z fotela i sterować postacią mniej tradycyjnym kontrolerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować