Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Status quo podtrzymane: Prey 2 w próżni

13 postów w tym temacie

Szkoda, mialem okazje ogladac prezentacje z prey 2 na Eurogamer w tamtym roku i wyglada calkiem fajnie. Wiem, ze filmik to zupelnie co innego niz gra wlasciwa ale jakby wszystko bylo takie jak na tym filmiku to mielibysmy conajmniej dobra gre do pogrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po policzku spływa mi łza smutku. Bo zarąbiście zapowiadający się tytuł może umrzeć.

Haters gonna hate, I would have craploads of fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powstaje gra, która wygląda tak samo, jak poprzednia część serii z delikatnymi zmianami. Źle.
Powstaje gra, która wygląda inaczej niż poprzednia część. Jest jeszcze gorzej.

Ogólnie uważam, że Human Head powinno całkowicie anulować projekt i powiedzieć graczom "Pieprzcie się", bo cokolwiek zrobią z P2, to i tak graczom będzie się to nie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 17:12, Henrar napisał:

Powstaje gra, która wygląda tak samo, jak poprzednia część serii z delikatnymi zmianami.
Źle.


Jesli tej gry bylo juz 7 kontynuacji i wychodzi co roku to fakt, jest zle :)

Dnia 16.10.2012 o 17:12, Henrar napisał:

Powstaje gra, która wygląda inaczej niż poprzednia część. Jest jeszcze gorzej.


Jesli ta gre cos wyroznia na tle innych produkcji i czeka sie na nia 5 lat, po czym sie dowiaduje ze to bedzie calkiem inna gra to fakt, to zle.
Cos ostatnio trafiamy na siebie w roznych tematach, wiec zebys nie pomyslal ze Cie przesladuje albo cos :)
Uwielbiam pierwsza czesc preya i jezeli druga miala by wygladac calkiem inaczej, a tak sie zapowiadalo, to jak dla mnie moze ona nie wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 17:17, TigerXP napisał:

Uwielbiam pierwsza czesc preya i jezeli druga miala by wygladac calkiem inaczej, a tak
sie zapowiadalo, to jak dla mnie moze ona nie wychodzic.

Nawet jeżeli ta gra będzie równie wyjątkowa co część pierwsza? Dżyzys krajst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 17:12, Henrar napisał:

Ogólnie uważam, że Human Head powinno całkowicie anulować projekt i powiedzieć graczom
"Pieprzcie się", bo cokolwiek zrobią z P2, to i tak graczom będzie się to nie podobać.

Ja się zastanawiam, czy sami w ogóle wiedza, co chcą zrobić. O ile chcą ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 17:17, TigerXP napisał:

Uwielbiam pierwsza czesc preya i jezeli druga miala by wygladac calkiem inaczej, a tak
sie zapowiadalo, to jak dla mnie moze ona nie wychodzic.



Bo?

Dwójka zupełnie nie powinna powielać schematów jedynki. Raz, że zapowiada się na bardzo ciekawą i świeżą grę, dwa - jest szansa, że nie będzie nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2012 o 18:06, Demagol napisał:

Dwójka zupełnie nie powinna powielać schematów jedynki. Raz, że zapowiada się na bardzo
ciekawą i świeżą grę, dwa - jest szansa, że nie będzie nudna.


A jedynka byla nudna? Bo ja sie bawilem przy niej wysmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie, znudziłem się po kilku etapach i miałem dosyć tej "klaustrofobiczności". Za to dwójka zapowiada się na ciekawą, stylową, zabawną i dającą dużo radochy grę, którą będzie można pewnie przejść na kilka sposobów. Po co robić drugą taką samą grę na kilka godzin i na jeden raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować