• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Chlorofil

Mysz Razer

Pytanie

Witam. Przymierzam się do wymiany myszki i interesuje mnie coś ze stajni Razera. Posiada ona wiele modeli i ciężko jest mi się zdecydować nie wiedząc nic o ich działaniu, sprawności etc. Czy możecie mi doradzić jaką myszkę kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.10.2012 o 21:21, Chlorofil napisał:

Witam. Przymierzam się do wymiany myszki i interesuje mnie coś ze stajni Razera. Posiada
ona wiele modeli i ciężko jest mi się zdecydować nie wiedząc nic o ich działaniu, sprawności
etc. Czy możecie mi doradzić jaką myszkę kupić ?


Razer mamba jest strasznie droga. Może najpierw powiedz do jakich gier potrzebujesz i ile jesteś w stanie wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2012 o 22:56, kryst90 napisał:

Razer mamba jest strasznie droga. Może najpierw powiedz do jakich gier potrzebujesz i
ile jesteś w stanie wydać.


Maksymalnie 350zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To raczej Mamba odpada bo jest w granicach 400-500 chyba że kupisz tu http://allegro.pl/mysz-gaming-mouse-razer-mamba-5600dpi-3-5g-laser-i2717872264.html bo wyjątkowo tu jest okazja najtaniej ze wszystkich z tego co znalazłem ponieważ mają na składzie ostatnią sztukę i chcą wyprzedać za cenę 349,90 i 27 dni do końca masz by się zdecydować i w sumie zmieścisz się w swoim przedziale cenowym ja ze swojej strony powiem tylko tyle że sam takową posiadam i nie mam powodów do narzekań bo sprawuje się wyśmienicie i bez zarzutów ale to już twój wybór mysz posiada bardzo dobrą czułość którą możesz zmieniać wedle własnego uznania, można grać przewodowo lub bezprzewodowo jak wolisz i masz dodatkowe klawisze do których możesz coś przypisać w moim przypadku jeden z nich wyprowadza komputer ze stanu uśpienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2012 o 06:56, Chlorofil napisał:


Maksymalnie 350zł.


Ja osobiście ci polecam abysuss jeśli ci nie zależy na jakichś dodatkowych przyciskach. Zwykła mysz, bardzo fajna. Kupiłem ją sobie za 139zł w empiku. Z droższych to do mmo "nage" 2012 edition za 300zł albo "imperator": świetnie leży w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurcze... ja już nie wiem. Dwa tygodnie wybieram już myszkę... nie wiem na którą się zdecydować. Słyszałem też niezbyt pochlebne opinie o firmie Razer i boję się ładować kasę w to jak później mam żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2012 o 19:32, Chlorofil napisał:

Kurcze... ja już nie wiem. Dwa tygodnie wybieram już myszkę... nie wiem na którą się
zdecydować. Słyszałem też niezbyt pochlebne opinie o firmie Razer i boję się ładować
kasę w to jak później mam żałować.


Jeśli o mnie chodzi - to polecam Tracer Sniper. Myszka ma super design, bardzo dobry sensor, 7 przycisków, a także 9 ciężarków po 25g każdy. Najlepsze natomiast jest to, że kosztuje śmieszne pieniądze - nówkę idzie na allegro wyrwać już za ok. 120PLN, to 1/3 ceny Razerów, a podejrzewam, że będziesz z niej równie zadowolony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Użytkuję Mambę już prawie 3 lata (czy coś koło tego, kupione zaraz po premierze) i nie mam jakiś większych zastrzeżeń.

Ślizgacze mógłbym w końcu wymienić, bo widać, że są zjeżdżone. Na szczęście zupełnie to nie przeszkadza w użytkowaniu.

Boczne gumki. Z lewej strony powoli zaczyna się odklejać. W trakcie użytkowania tego nie czuć, natomiast gdy od czasu do czasu ją czyszczę i dość mocno przycisnę to się przesuwa. Prawa guma siedzi twardo na swoim miejscu. Ktoś wie, czym można bezpiecznie to przykleić na nowo?

Bateria. Niestety nie mogę powiedzieć jak się sprawuje po takim czasie, gdyż moja padła z "przyczyny użytkownika" (long story short - wpadła do wody i się wylała/nabrzmiała). Także ostatnie pół roku jadę na kabelku.

Oprogramowanie. Po wprowadzeniu nowej Mamby wyszła nowa aplikacja, która działa dużo szybciej/stabilniej i jak dotąd bezproblemowo. Na szczęście ustawienia są zapisywane na myszce, więc nawet nie trzeba go mieć, gdyby nie było potrzebne / gdyś używał myszki na różnych komputerach.


Zapewne na święta, gdy będę miał więcej czasu wezmę się za wymianę ślizgaczy/doklejenie gumki i spróbuję upolować nową baterię ;).

To tak odnośnie Razera.


A co do wyboru myszki. Radziłbym nie sugerować się za bardzo samymi opiniami / recenzjami. Najważniejszą rzeczą jest to, czy dana myszka dobrze ci leży w ręce - a to jest najważniejsza rzecz. Bez wcześniejszego "macania" się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2012 o 20:38, Mordant napisał:

A co do wyboru myszki. Radziłbym nie sugerować się za bardzo samymi opiniami / recenzjami.
Najważniejszą rzeczą jest to, czy dana myszka dobrze ci leży w ręce - a to jest najważniejsza
rzecz. Bez wcześniejszego "macania" się nie obejdzie.


Tylko, że ja nie mam jak tego sprawdzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
  • 0
Dnia 21.10.2012 o 17:37, charnjit013 napisał:

Nie chciałbym Ci specjalnie namieszać, ale powinieneś się jeszcze zastanowić nad tą: /.../

To mi wygląda na baaardzo drogą myszkę biurową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2012 o 18:14, doflamingo napisał:

To mi wygląda na baaardzo drogą myszkę biurową :)


Nie oceniaj książki po okładce :> Solidna mysz, wiem też, że przynajmniej 1 profesjonalny gracz z czołówki COD4 wciąż na niej gra :). Więc coś w tym musi być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na solidną to może i wygląda, ale po okładce to ja nie oceniałem, tego marketingowego bełkotu sprzedającego też nie łykałem. Za takie pieniądze można mieć dużo lepszą myszkę dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2012 o 18:47, Chlorofil napisał:

> Nie chciałbym Ci specjalnie namieszać, ale powinieneś się jeszcze zastanowić nad
tą:
> http://allegro.pl/myszka-zowie-ec1-evo-idealna-dla-graczy-i2708818047.html

Nie podoba mi się :)

http://allegro.pl/mysz-tracer-sniper-6000-dpi-avago-laser-ciezarki-i2713348280.html
http://allegro.pl/microsoft-sidewinder-x5-gaming-mouse-nowa-i2706923328.html

Tu masz fajne myszki, tańsze, posiadam tą drugą i uważam ją za bardzo dobrą, a ta pierwsza wygląda na bardzo wygodną i ma dobre opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować