Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: The Walking Dead: Around Every Corner - recenzja

10 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Czwarty epizod The Walking Dead daje gwarancję, że finał serii będzie stał na wysokim poziomie. I choć Around Every Corner mocniej skupia się na akcji, nie obędzie się bez podejmowania trudnych decyzji mających wpływ na przebieg rozgrywki

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: The Walking Dead: Around Every Corner - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam z zakupem do Halloween, mam nadzieję na jakieś wyprzedaże z tej okazji. Dopiero co rozpoczęty trzeci sezon serialu strasznie mnie nakręcił na tą grę, o której póki co słyszałem same superlatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek trzyma poziom i w żadnym wypadku nie nazwałbym go najsłabszym. Jest akcja, jest ładunek emocjonalny, sporo zwrotów akcji, no i niesamowity cliffhanger. Do nowych postaci i dialogów też nie mam zarzutów. Nie mogę się doczekać finałowego epizodu. Dla mnie The Walking Dead to jeden z poważnych kandydatów do Gry Roku. Dawno nie grałem w produkcję z tak świetnie napisaną i wciągającą historią oraz wyrazistymi postaciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta seria to mistrzostwo. Normalnie nie lubię przygodowych gier, ale w tym przypadku strasznie się podjarałem. Nie ma epizodu, o którym mógłbym złe słowo powiedzieć. Mam nadzieję, że ostatni epizod będzie równie świetny co poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuciła mi się w oko informacja, którą gdzieś przeczytałem (być może nawet tutaj), że ma być wersja pudełkowa tej gry. To prawda? Jeśli tak to kiedy? Mam na myśli wszystkie pięć sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 13:15, jendrek1988 napisał:

Mam na myśli wszystkie
pięć sezonów.

*Odcinków

W Stanach 4 grudnia, w Europie chyba jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 13:24, mati285 napisał:

> Mam na myśli wszystkie
> pięć sezonów.
*Odcinków

W Stanach 4 grudnia, w Europie chyba jeszcze nie wiadomo.


Pardon - oczywiście odcinków (dzięki za poprawkę :) ). Ach, rozumiem. Ok, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować