Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age 3: Inquisition: nowe szczegóły i garść grafik koncepcyjnych

69 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2012 o 22:06, Zgreed66 napisał:

ostry spolier, może ktoś wie.

Spoiler

Czy gdzies pojawiła się informacja, czy Duncan przezył, czy nie?



Spoiler

W grze chyba nie, ale Gaider uciął spekulacje już dawno temu via forum Bioware, pisząc wprost że Duncan nie żyje i jedyne historie w jakich mógł by się pojawić, to te odbywające się przed Origins. Ma to sens, Alaister wspominał iż jego koniec już się zbliżał, więc nawet gdyby jakimś cudem przeżył Ostegar, do końca dwójki (osiem lat o ile dobrze pamiętam) kilka razy zdążył by umrzeć przez skażenie.

Nawet jeżeli Bio zmieniło by zdanie co do niego, może jedynie wrócić jako jakiś przepakowany darkspawn, w najlepszym razie gadający jak towarzysze Architekta. Darkspawn z brodą Duncana budził by z pewnością sporą zgrozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bo całkiem zapomniałem o sprawie dawno temu i teraz mnie się przypomniało, ze takie spekulanctwo było po książce ;)

Ale ten twój pomysł na koniec całkiem ciekawy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 21:41, Triderus napisał:

Bioware to już nie to samo co kiedyś ,a po odejściu dwóch jego już legendarnych założycieli,może
jeszcze bardziej straciło.
Zresztą pada tu dużo argumentów w stylu " aaa nie ma wyboru rasy,to znaczy że ta gra
będzie g...wnem".A więc mam pytanie do tych graczy co tak piszą .Napiszcie czy np. Kotor
1 ,2 ,Torment też były g..wnem?Po według waszego jak się domyślam myślenia też powinny
być "g..wnem",bo przecież tam też nie ma sławetnego wyboru rasy?
Dlatego jeszcze raz piszę, nie ocenia się gry niezagrawszy w nią.


Może dlatego, że we wszystkich grach które wymieniłeś od początku był tylko jeden bohater. Natomiast pierwsza cześć DA jak pamiętasz zapewne, miała do wyboru kilka ras i różnych początków fabuły. W związku z tym jest to duży krok w tył, czyż nie? Jakby nie było wyboru rasy od samego początku, to nie byłoby o to tyle hałasu.

Dnia 21.10.2012 o 21:41, Triderus napisał:

A co do tematu bardzo liczę że Bioware przywróci chwałe tej serii.DA 1 było genialnie
,szczególnie pełnoprawny dodatek do niej.DA II było słabe na tle technicznym ,zbyt komiksowe
walki i świat przestawiony.
Dlatego mam nadzieje że III naprawi błędy poprzedniczek.


Generalnie większość graczy raczej nie spodziewa się jakiejś ekstra gry po pamiętnej dwójce, więc poprzeczkę mają ustawioną bardzo nisko. W związku z tym będą mogli łatwo coś osiągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 12:18, IlidanDA napisał:

Dodałem wielką aktualizację na stronie : Pozdrawiam Ilidan


Ja Ciebie też pozdrawiam.

Dziwnie brzmi uzasadnienie braku importu save''ów. Albo coś w DA2 spieprzono w tej materii, albo po prostu próbuje się znaleźć najprostszy wykręt. Heh, od razu mi się przypomniało tłumaczenie jakiegoś pijarowca LucasArts, który zapytany, dlaczego nie będzie The Forced Unleashed na PC, stwierdził, że komputery po prostu nie są w stanie uciągnąć nowoczesnej technologii TFU. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 19:24, maniekk napisał:

Natomiast pierwsza cześć DA jak pamiętasz zapewne, miała do wyboru kilka ras i różnych
początków fabuły. W związku z tym jest to duży krok w tył, czyż nie? Jakby nie było wyboru
rasy od samego początku, to nie byłoby o to tyle hałasu.

Ja nawet o sam wybór bym się nie pruł. A raczej rozbudowany prolog.
Wylądowanie na środku pustkowia, jakoś wybitne nie było.
Sam wybór też specjalnie wiele nie zmieniał.

Spoiler

Chyba tylko Cousland miał pare bonusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2012 o 20:29, Zgreed66 napisał:

Ja nawet o sam wybór bym się nie pruł. A raczej rozbudowany prolog.
Wylądowanie na środku pustkowia, jakoś wybitne nie było.
Sam wybór też specjalnie wiele nie zmieniał.

Spoiler

Chyba tylko Cousland miał pare bonusów



Chodzi o to, że nawet jak mieliśmy pseudo wybór to i tak jest lepszy od żadnego. Nie chodziło mi o bonusy dla postaci, tylko wprowadzenie fabularne. Bo tutaj dostaniemy postać z góry narzuconą i pewnie nic z tym nie zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 00:05, Marcinek_ck napisał:

Ktoś się jeszcze w ogóle na to słodkie pierdzenie Bioware nabiera? :)


Myślę, że nikt, ale przekreślanie gry na tyle przed premierą też jest bez sensu :) w tej chwil BioWare ma nisko zawieszoną poprzeczkę, bo też oczekiwania wobec jego gier są bardzo małe - ma szansę udowodnić, że nadal należy do pierwszej ligi producentów gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 00:09, pawbuk napisał:

> Ktoś się jeszcze w ogóle na to słodkie pierdzenie Bioware nabiera? :)

Myślę, że nikt, ale przekreślanie gry na tyle przed premierą też jest bez sensu :) w
tej chwil BioWare ma nisko zawieszoną poprzeczkę, bo też oczekiwania wobec jego gier
są bardzo małe - ma szansę udowodnić, że nadal należy do pierwszej ligi producentów gier
:)

Dokładnie. Rozumiem brak zaufania, ale podejście "DA3 będzie słabe bo DA2 było słabe" jest trochę żenujące.
Co do wyboru ras patrząc na to jak po łebkach i tak DA2 było zrobione, panowie z Bioware musieli mieć naprawdę niewiele czasu na przygotowanie tej gry. Jak myślicie ile dostalibyśmy contentu, gdyby musieli jeszcze dorabiać dla każdej rasy prolog wprowadzający do ucieczki przed plagą?
Ja DA2 tak nie hejcę i znam kilka osób, które serię uwielbiają. Zgadzają się, że DA2 ma żenujące wykonanie, ale ich przede wszystkim wciąga świat, wciąga całe, wykreowane przez Bioware, Lore. Nie mam już tyle zaufania do Bioware co dawniej, ale pozostaję otwarty na to co może zaoferować DA3, nie skreślam jej od razu "bo poprzednia część była gówniana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować