Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - FIFA 13 wciąż na szczycie; bardzo dobry start Skylanders Giants i Doom 3: BFG Edition

8 postów w tym temacie

Adam Berlik

W pierwszej dziesiątce mamy dwie nowości: Skylanders Giants na drugim i Doom 3: BFE Edition na piąty miejscu. Tuż poza TOP 10 uplasował się natomiast nowy Bond – 007 Legends jest dwunaste.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - FIFA 13 wciąż na szczycie; bardzo dobry start Skylanders Giants i Doom 3: BFG Edition" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 12:17, Moooras napisał:

Ciężko będzie Elektronikom zbankrutować :P


EA Sports robi naprawdę dobre gry i to jest pewnie jedyny dział EA co do którego nie ma większych zażaleń ze strony graczy :D
Co do wielkości sprzedaży to trzeba też patrzeć, że to jest UK, gdzie piłka nożna jest czymś więcej niż zwykłym sportem, gdzie nawet kluby z League One (3 liga) mają stadiony na kilkanaście tysięcy ludzi (i są zapełniane) i gdzie sprzedaż wszystkiego związanego z futbolem jest zazwyczaj większa niż gdzie indziej :) Podejrzewam, że w USA FIFA Soccer (co za nazwa!) nie jest aż tak popularna, a Stany Zjednoczone to gigantyczny rynek. Choć tam pewnie powodzeniem się cieszy NFL albo NHL :D Ja bym nie liczył na szybkie bankructwo EA - podejrzewam, że będą coraz więksi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USA akurat ostatnio podupadło i mniej gier tam kupują ale prawda - FIFA to głównie UK i Europa, Ameryka to NFL, NHL i NBA (tylko tego ostatniego nie wydało EA w tym roku).

XCom leci w dół. W sumie i tak tylko 3 pozycje wiec nie tak tragicznie... ale to dzięki pecetom, bo na liście tylko dla gier blaszakowych utrzymano status quo (no tyle, że Guild Wars 2 wskoczyło na 3 miejsce). Pierwszy dalej Dishonored, potem XCom (który dodatkowo się trzyma bardzo mocno na Steamie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy dobra sprzedaż Dishonored - wiadomo było, że z FIFa szans nie będzie, ale trzecie miejsce też jest bardzo dobre :) Liczę na to, że odpowiednio duża sprzedaż zachęci twórców do zrobienia drugiej części, a innych wydawców do ryzykowania z nowymi markami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekalem na skylanders gigants w Polsce:P dowiedzialem sie ze premiera bedzie moze na wakacje:D podziekowalem zacofaniu u nas i z uk kolega mi przewiezie :? nie wiem czemu u nas nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce w ogóle Skylanders Giants będzie miało premierę?! Wie ktoś czy może czy będzie wersja PC? A jeżeli nie, to dlaczego bo brak tej wersji nie daje mi spokoju - przecież to obustronna korzyść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować