Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PLAY: plan wydawniczy na trzeci i czwarty kwartał 2012

11 postów w tym temacie

To mnie utwierdza w przekonaniu, że Cenega nie ma obecnie żadnej konkurencji na rynku :D CDP poszedł w stronę gog-a, cdp.pl oraz własnych produkcji i jako wydawca niesamowicie zmniejszył portfolio wydawanych tytułów zagranicznych... Wielka szkoda, bo wiadomo, że rynkowi (graczom) najlepiej robi zdrowa konkurencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że takie gry też wychodzą i dobrze że się o nich pisze. Dzieciaki na forum nie rozumieją, że oprócz hardcorowych graczy liczących fragi w dziesiątkach tysięcy są też tacy, dla których jest to forma rozrywki i nie koniecznie musi być związana z rozlewem krwi. Moje kilkuletnie dziecko, wychowywane w dużym mieście ma w tych grach jedyną szansę zobaczyć kucyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 09:32, Druid2 napisał:

Moje kilkuletnie dziecko, wychowywane w dużym mieście ma w tych grach jedyną szansę
zobaczyć kucyka :)


O jakże realistycznej - jasno morskiej - maści, pojedzie kiedyś na wycieczke i będzie szok że konie nie mają jaskrawych odcieni a krowy nie są biało-fioletowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 09:32, Druid2 napisał:

Dobrze, że takie gry też wychodzą i dobrze że się o nich pisze. Dzieciaki na forum nie
rozumieją, że oprócz hardcorowych graczy liczących fragi w dziesiątkach tysięcy są też
tacy, dla których jest to forma rozrywki i nie koniecznie musi być związana z rozlewem
krwi. Moje kilkuletnie dziecko, wychowywane w dużym mieście ma w tych grach jedyną szansę
zobaczyć kucyka :)

Myślę, że w cenie gry (no może nie w cenie tych "symulatorów", ale przeciętnej gry premierowej) można spokojnie zrobić sobie niedzielny wypad za miasto, w Polsce nie brakuje stajni. Np. koło Poznania http://www.baborowko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 09:32, Druid2 napisał:

Dobrze, że takie gry też wychodzą i dobrze że się o nich pisze. Dzieciaki na forum nie
rozumieją, że oprócz hardcorowych graczy liczących fragi w dziesiątkach tysięcy są też
tacy, dla których jest to forma rozrywki i nie koniecznie musi być związana z rozlewem
krwi. Moje kilkuletnie dziecko, wychowywane w dużym mieście ma w tych grach jedyną szansę
zobaczyć kucyka :)

Jaja sobie robisz? Jak chcesz pokazać dziecku kucyka to jedź na farmę albo do ZOO a nie będziesz mu dawał takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem idei takich "gier" na rynku. Jak dla mnie powinny kosztować 9.90 oraz być wydane w jakiejś jednopudełkowej serii. Strata czasu i środków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować