Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

X-Men - film, komiksy, gry

59 postów w tym temacie

Dziś 26 maja wielka premiera X-Men: Ostatni Bastion - ostatniej części z trylogi X-Men.

Co sądzicie o filmach, komiksach i grach o tych mutantach??

Ja oglądałem pierwszą i drugą część X-Men i uważam że to najlepsze ekranizacje komiksów jakie powstały.
Moimi ulubionyim mutantami są Wolverine i Storm.

Co wy sądzicie o tej serii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeden z lepszych komiksów Marvela, nie czytałem o przygodach X-manów tylko o Wolverinie. Jak dla mnie jest najlepszy.
A film jak to film, moim zdaniem dwójka lepsza od jedynki, a na trójkę wciąż czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w gierke X-Men Legends i moge powiedzieć że nawet spoko sie gra w muliplayer z kumplami na jednym kompie ale gra samotna jest beznadziejna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwszą część filmu. A poza tym to kocham komiksy (Ultimate X-Man rox!), chociaż niespecjalnie te stare - w większości przypadków to kolejne odcinki marvelowskiej telenoweli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeże swój dawny temat... ;D

Wczoraj byłem w kinie na filmie X-Men: Ostatni Bastion - moim zdaniem jest świetny!! Bardzo dobre zakończenie wyśmienitej serii!! Nic tylko czekać na kolejne filmy o mutantach (m.in. Wolverine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:36, turpis napisał:

mam nadzieje, ze beda kolejne czesci!! Ciekawe czy Rogue ma sie dobrze:]


Widzę że jesteś zapaloną miłośniczką (bo jesteś kobietą prawda??) tej serii.
Dla ciebie zamieszczam info (pochodzi z filmweb.pl):

"Wolverine" nadejdzie już w przyszłym roku

Film "Wolverine" nadejdzie w przyszłym roku. Taką zapowiedź złożyli producenci z wytwórni 20th Century Fox. Produkcją zajmie się Seed Productions - nowopowstała firma producencka kierowana przez Hugh Jackmana, odtwórcę tytułowej roli. Scenariusz stworzył David Benioff ("Troja").

Reżyserem najprawdopodobniej będzie Len Wiseman ("Underworld"). Producentami są Jackman, Lauren Shuler Donner ("Superman Returns") i Avi Arad ("Daredevil", "Fantastyczna Czwórka").

"Wolverine" koncentrować ma się na przeszłości mutanta, którego unikatowe zdolności (szybkie leczenie ran) zostały dodatkowo wzmocnione dzięki okrutnym eksperymentom medycznym przeprowadzonym przez wojsko i bardzo wytrzymałym pazurom. Historia ta została szczegółowo opisana w albumie "Weapon X" Barry''ego Windsor-Smitha.

PS 2: Rouge pojawi się w tym filmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:51, turpis napisał:

szkoda mi wolverine''a


Co mam przez to rozumieć??
Fajnie że będzie o nim film - to moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o to ze tyle sie gosciu nacierpial... i ten stary nie mogl mu powiedziec??!!<x-men2>a bedzie w tamtym filmie storm??bo cyklopa to napewno nie bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:55, turpis napisał:

mi chodzi o to ze tyle sie gosciu nacierpial... i ten stary nie mogl mu powiedziec??!!<x-men2>a
bedzie w tamtym filmie storm??bo cyklopa to napewno nie bedzie:/


Narazie w obsadzie są wymienieni jedynie Hugh Jackman oraz Anna Paquin (czyli Rouge).

Nie wiadomo natomiast jak film zostanie przedstawiony - czy to w retrospekcjach czy historia Wolverine''a zosatnie przedstawiona od początku... Ja liczę na ten drugi sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na "Ostatnim Bastionie" jeszcze nie byłem, ale w ten weekend mam zamiar to nadrobić. Jak dla mnie to druga część jest zdecydowanie lepsza od pierwszej. Teraz mam pytanko do fanów komiksu: czy ktoś z Was kupił może "Essential: Wolverine" i "Essential: X-men" wydane przez MANDRAGORE? Jak tak to proszę, napiszcie coś o wydaniu (jakie tłumaczenie, papier, itd.). Nie chcę kupować "w ciemno" a 80 zł piechotą nie chodzi. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:59, Markus89 napisał:

Nie wiadomo natomiast jak film zostanie przedstawiony - czy to w retrospekcjach czy historia
Wolverine''a zosatnie przedstawiona od początku... Ja liczę na ten drugi sposób ;)


Film "Wolverine" ma przedstawiać historię Logana przed wydarzeniami w "X-men 1".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:07, Inuki napisał:

> Nie wiadomo natomiast jak film zostanie przedstawiony - czy to w retrospekcjach czy historia

> Wolverine''a zosatnie przedstawiona od początku... Ja liczę na ten drugi sposób ;)

Film "Wolverine" ma przedstawiać historię Logana przed wydarzeniami w "X-men 1".


Rozumiem ale możliwe są oba wyjścia: mogą to być np. jego wpomnienia (bardzo nasilone i wyraźne) jak i zwykła opowieść od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jak byłem mały to zawsze oglądałem bajki Spider - Man i X - men :D komiksami o nich zainteresowałem się w 2004 kiedy została wydana seria Dobry Komiks :P Zebrałem wtedy serie: "Ultimate X- men", "New X - men", "Ultimate Spider - Man" i "The Amazing Spider - Man". I muszę powiedzieć, że komiksy Marvela są świetne :D


PS. nawet w szafie niedawno odgrzebałem jakiegoś Spider - Man''a z 1997 r. Prawdopodobnie zostawił go mój kuzyn ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje rodzenstwo strasznie sie napalilo tez na x-men''ow.Brat strasznie chce wiedziec wszystko o wspomnieniach wolverine''a i napewno pojde na ten film!! Mnie tez strasznie interesuje kim byl iu co robil Wolverine, ale z tego co pamietam byl zabójca:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować