Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Euro Truck Simulator 2 - recenzja

24 postów w tym temacie

Euro Truck Simulator 2 jest bez wątpienia najlepszym symulatorem ciężarówek, z jakim dotąd się spotkałem.
Wiele spędzonych godzin przed tą grą sprawiło, że bardzo ją polubiłem.
W Euro Truck Simulator 2 mamy tak naprawdę duże pole do popisu, różnego rodzaju opcje pozwalają na modyfikowanie naszych ciężarówek, co jest bardzo fajną sprawą.
Euro Truck Simulator, to gra naprawdę świetna - gra, w którą będę grał jeszcze przez bardzo długi czas :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by było zrobić tak że byś my grali (kto chce w Euro Truck Simulator 2) a jej producenci i tej gry właściciel którą ją stworzył niech tworzy nowszą wersje tylko już ze wszystkim z wszystkimi miastami itp. a my byśmy grali w ETS 2 przez ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 13:57, panasek napisał:

Można by było zrobić tak że byś my grali (kto chce w Euro Truck Simulator 2) a jej producenci
i tej gry właściciel którą ją stworzył niech tworzy nowszą wersje tylko już ze wszystkim
z wszystkimi miastami itp. a my byśmy grali w ETS 2 przez ten czas

Wystarczy czytać blog producenta ( http://blog.scssoft.com/) aby wiedzieć, czym aktualnie się zajmują twórcy gry. Pracują m. in. nad dodatkiem do ETS2 z nowymi miastami i krajami.

Poza tym nie wiem, co rozumiesz przez "wszystkie miasta". W samej Polsce miast jest ich ponad 900 i nie liczyłbym na Twoim miejscu na odwzorowanie każdego z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować