Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 20:41, santhi napisał:

Witam, szukam gryfa w Szepcie dla Utrala czy jak mu tam, przeszukałem całą mapę i nie ma go,
pomóżcie mi dzięki...


Obrazek mówi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram w Cień Feniksa. Jestem na chyba trzeciej mapie ( w tym dużym mieście). Otworzyłem wszystkie bramy aż do tych na górze za targowiskiem. Jest tam jakiś facet, to gadam z nim i mówi że mnie nie wpuści. Jak próbuję wejść to mnie atakują i ginę :/. Z drugiej strony wzgórza brama jest zamknięta. Jak przejść dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TRzeba go minąć. a jak ? w prosty sposób. śkręć koło niego w lewo i idz wzdłuz muru aż dojdziesz do wyrwy(są tam ogary) dzięki temu mijasz ich bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:49, Karciaz napisał:

Kurde a co ty sie czepiasz mojego pisma pizse jak che a ciebie to wkur.... to nie muj problem


Nie masz racji, Karczmarz... eee... Karpiarz... to znaczy... Kanciarz... czy jakoś tak ;)))))))))
Po prostu proszę o trochę kultury osobistej, no! Ładnie proszę. Zwracając uwagę na pisownię okazujesz szacunek wobec innych użytkowników tego forum, którzy chcą Ci przecież pomóc, tak? To, że nie ma tu administratora, nie znaczy, że nie obowiązuje tu żadna etykieta. Myślę, że co najmniej parę trzeźwo myślących osób się ze mną zgodzi.

Pozdrawiam,

Cyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam nie czepiaj sie mnie wiecej dobra jak chesz to mi chociaz pomuz jak znlesc kamieni płonących dusz w Zakonie feniksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 13:35, Karciaz napisał:

Powtarzam nie czepiaj sie mnie wiecej dobra jak chesz to mi chociaz pomuz jak znlesc kamieni
płonących dusz w Zakonie feniksa


Spoko Karciaz, troche sobie pofolgowałem w żartach.

Sprecyzuj, chodzi Ci o Zakon Świtu, czy Cień Feniksa? Bo w Zakonie Świtu istostnie jest sześć Kamieni Wiecznego Ognia, które zbierasz po zabiciu następujących stworów:
- smokowiec Fafna na północy Eloni,
- ognisty szkielet na północy Cienia Drzew (Leafshade),
- smokowiec Zyrafyr w pn-wsch części Południowych Gór Wietrznych,
- smoki Fyrmir i Faurung w Farlornowej nadziei,
- demon Ulather na zachodzie Bruzdy.

Mam nadzieję, że to o to Ci chodziło.

Cyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z inną grą (starwars kotor 2 sith lords)
1 misja nie licząc prologu. Ratuje tego bruneta potem kieruje robotem, rozwalają mi go i wracam do mojego bohatera i co dalej??? tych emergency door nie da sie otworzyć.

HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 20:24, Seqiu napisał:

Jakie mogę wybrać ustawienia graficzne w SpellForce, kiedy mam kompa


Athlon 2500 +
256 SDRAM-DDR
GF FX 5200 128 MB

Daj wszystko na maxa
ja mam pentium 4 3.00ghz 2 mb cache
1 gb ddr 2 dual (2x po 512)
radeon x800gt 256mb.


dałem wszystko na maź i mi działa (trudno żeby nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 14:50, Ziomu? napisał:

> Jakie mogę wybrać ustawienia graficzne w SpellForce, kiedy mam kompa
>
>
> Athlon 2500 +
> 256 SDRAM-DDR
> GF FX 5200 128 MB
>
Daj wszystko na maxa

Jak dam wszystko na maxa to ta gra chyba mi wyjdzie do windowsa, niewiem czy to był jakiś żarcik czy wiedzia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące kampanii „Cień feniksa”.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie odnaleźć pieczęcie bankowe? Mam trzy, ale nie mogę znaleźć czwartej (niestety nie pamiętam gdzie znalazłem te trzy, jedna zdaje się była u driad w norze mistrza pająków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe niech mi ktos powie gdzie znajde Tombarda ktoremu mam dac miksture heroesa od Adhiry i gdzie jest jaskinia do ktorej mam isc z Sandorem(to jeszcze misja Echa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:04, flowerania napisał:

Mam prośbe niech mi ktos powie gdzie znajde Tombarda ktoremu mam dac miksture heroesa od Adhiry
i gdzie jest jaskinia do ktorej mam isc z Sandorem(to jeszcze misja Echa)


Tombard jest mniej-więcej na środku mapy Szarogórza, na południowym-wschodzie wioski, którą na początku gry broniło się przed orkami. Jaskinia jest na południe od monumentu ludzi, trochę do dołu i w lewo od jeziora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:07, Raylin napisał:

> Mam prośbe niech mi ktos powie gdzie znajde Tombarda ktoremu mam dac miksture heroesa
od Adhiry
> i gdzie jest jaskinia do ktorej mam isc z Sandorem(to jeszcze misja Echa)

Tombard jest mniej-więcej na środku mapy Szarogórza, na południowym-wschodzie wioski, którą
na początku gry broniło się przed orkami. Jaskinia jest na południe od monumentu ludzi, trochę
do dołu i w lewo od jeziora.

Dzieki ide szukac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 10:50, Raylin napisał:

> Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie odnaleźć pieczęcie bankowe?

Masz tu podaną lokalizację wszystkich pieczęci: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=311

Dzięki pięknie. Brakowało mi tego ze szczytu wulkanu. W ogóle zresztą tam nie byłem. Kolejny raz przekonałem się, że nie należy traktować plansz po macoszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się