Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Witam
Takie zapytanie odnośnie miasta dusz otóżpo pierwsze stoi tam jakiś boski posłaniec któremu nic się nie chce co z nim zrobić i jak z nim zagadać?? a po drugie po powrocie do miasta w 2 miejscach pojawiają się demony na 50 lvl i jak je rozwalam to tworzą się następne da sie je rozwalić w końcu?? czy trzeba się ich pozbyć w jakiś inny sposó?? jak tak to w jaki?? bo zabiłem ich może z 10 a one dalej to samo :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 10:44, smoku20 napisał:

Witam
Takie zapytanie odnośnie miasta dusz otóżpo pierwsze stoi tam jakiś boski posłaniec któremu
nic się nie chce co z nim zrobić i jak z nim zagadać?? a po drugie po powrocie do miasta w
2 miejscach pojawiają się demony na 50 lvl i jak je rozwalam to tworzą się następne da sie
je rozwalić w końcu?? czy trzeba się ich pozbyć w jakiś inny sposó?? jak tak to w jaki?? bo
zabiłem ich może z 10 a one dalej to samo :<

Demony odradzają się bez końca, można nabić sobie na nich trochę expa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 10:44, smoku20 napisał:

Takie zapytanie odnośnie miasta dusz otóżpo pierwsze stoi tam jakiś boski posłaniec któremu
nic się nie chce co z nim zrobić i jak z nim zagadać?

To zwykły bug. Możesz go naprawić wpisując w konsoli (konsolę otworzysz wciskając ctrl i ] ):
doscript("GdsVariables") wciśnij enter
SetNpcFlagTrue{Name = "HirinBasicsTold" , NpcId = 11083 , PlatformId = 202} enter
zamknij konolę escapem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 18:35, Kris l napisał:

> Mam takie pytanie bo mi sie przypomniało . Pamiętam ze w ostatniej planszy cienia feniksa
jest
> mała wysepka ze szkieletami wokół skrzyni . Nie ma tam żadnego dojścia do niej a więc
nie mozna
> tez zabrac ze skrzyni niczego moze ktos wie o co chodzi z tym ?
>
Też ją widziałem, ale nie wiem jak na nią się dostać...

Jakbyś mógł to podaj mi swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2006 o 22:42, Treant napisał:

A ja już myślałem, że korci Ciebie, aby zrobić encyklopedię ekwipunku...

Jak znajdę czas nie mówie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:43, Raylin napisał:

> Takie zapytanie odnośnie miasta dusz otóżpo pierwsze stoi tam jakiś boski posłaniec któremu

> nic się nie chce co z nim zrobić i jak z nim zagadać?
To zwykły bug. Możesz go naprawić wpisując w konsoli (konsolę otworzysz wciskając ctrl i ]
):
doscript("GdsVariables") wciśnij enter
SetNpcFlagTrue{Name = "HirinBasicsTold" , NpcId = 11083 , PlatformId = 202} enter
zamknij konolę escapem

Co da to wpisanie w konsoli on zniknie czy bedzie miał cos innego do gadania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
mam kolejny problem a mianowicie w planszy do której przechodze po kryptach zegarowych (nazwy nie pamietam) tam gdzie mam uwolnic księcia mrocznych elfów jak poblokować wciąż mnożące sie ostrza?? poustawiać w jaskiniach żołnieży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:53, smoku20 napisał:

Siema
mam kolejny problem a mianowicie w planszy do której przechodze po kryptach zegarowych (nazwy
nie pamietam) tam gdzie mam uwolnic księcia mrocznych elfów jak poblokować wciąż mnożące sie
ostrza?? poustawiać w jaskiniach żołnieży??

Ja ustawiłam w każdej jaskini po 1 żołnierzu i pomogło, ostrza przestały się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:53, smoku20 napisał:

Siema
mam kolejny problem a mianowicie w planszy do której przechodze po kryptach zegarowych (nazwy
nie pamietam) tam gdzie mam uwolnic księcia mrocznych elfów jak poblokować wciąż mnożące sie
ostrza?? poustawiać w jaskiniach żołnieży??

Najpierw zniszcz budynki sha na wzgórzu zabij tez ich wszystkich a następnie pojawi sie klucznik sha zabij go bedziesz miał klucz . Otwórz brame gdzie jest drugi sługa run bedzie krótki filmik i wtedy do kazdej z jaskin poslij byle kogo a przestaną wyłazic ostrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:49, mila-221 napisał:

> > Mam takie pytanie bo mi sie przypomniało . Pamiętam ze w ostatniej planszy cienia
feniksa
> jest
> > mała wysepka ze szkieletami wokół skrzyni . Nie ma tam żadnego dojścia do niej a
więc
> nie mozna
> > tez zabrac ze skrzyni niczego moze ktos wie o co chodzi z tym ?
> >
> Też ją widziałem, ale nie wiem jak na nią się dostać...
Jakbyś mógł to podaj mi swoje gg

4848247 proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:15, axedi napisał:

Co da to wpisanie w konsoli on zniknie czy bedzie miał cos innego do gadania ?

Szzerze mówiąc nie wiem, przeczytałem to niedawno i nie miałem okazji sprawdzić. Napewno jednak nie jest z nim związany żaden quest, więc co najwyżej będzie miał więcej tekstów takich jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:29, Aragi napisał:

> Witam
> Zastanawiam się nad kupnem gry i mam kilka pytań. Wiem, że w Spellforce jest 6 ras, ale
jakich? I jak to jest z bohaterem?
Avatar - to "Ty" - człowiek (męższczyzna lub kobieta) - woj lub mag.
W grze kierujesz rasami: ludzi, elfów, troli, orków, ciemnych elfów i krasnoludów - czyli 3
jasne i 3 ciemne strony, każda z tych ras ma trochę inne cechy i różne surowce.
można przyzywać również bohaterów (do 5 sztuk) w podstawce i w Feniksie są to ludzie w Oddechu
Zimy do dyspozycji są też inne stwory. To tak po krutce - szczegóły po szczegółowym pytaniu
:)
Jak chcesz zobaczyc jak twoi wojownicy - swatła i ciemności - wzajemnie się zabijają, możesz to zobaczyć na 2 planszach kampanii Feniksa Plonące Kurhany i ostatnia plansza w Czarnej dzungli. Można to podzielić bo walczac obiema rasami tworzysz(jednoczesnie)80 wojownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 19:45, matiii91 napisał:

Aha, tak, mam jeszcze jedno pytanie, co do edytora. Kupiłem na gram.pl tego spellforce''a ZE,
który jest w wersji 1.53... coś tam i nie moge zainstalować edytora do tej wersji. Skąd ściągnąć
działający edytor?


Mam taki sam problem.Jak go rozwiązać.Poszukam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten kod na wszystkie jednostki to ja nie wiem jak on działa???Bo wpisuje i nic sie nie dzieje żę niby co że jak nie mam żadnych planów jakiś jednostek to ten kod umozliwi przywołanie wszystkich bez planów?????
Bo to tez nie działa niehc ktos mi wyjaśni i z tym kodem na wszystkie budynki tak samo????

A powtarzam prośbę do axedi żeby mi przesłał save ze swoim awatarem na 19 poziomie czarnej magii.Please.
Na kuba_14@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 19:16, Kubus7741 napisał:

Jeśli chodzi o ten kod na wszystkie jednostki to ja nie wiem jak on działa???Bo wpisuje i nic
sie nie dzieje żę niby co że jak nie mam żadnych planów jakiś jednostek to ten kod umozliwi
przywołanie wszystkich bez planów?????
Bo to tez nie działa niehc ktos mi wyjaśni i z tym kodem na wszystkie budynki tak samo????

A powtarzam prośbę do axedi żeby mi przesłał save ze swoim awatarem na 19 poziomie czarnej
magii.Please.
Na kuba_14@tlen.pl


O.o ja tesh mam ten problem ;/
na wszystkie budynki teesh..

O i pamieta ktos ten kod na zablokowanie czasu gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 19:16, Kubus7741 napisał:

A powtarzam prośbę do axedi żeby mi przesłał save ze swoim awatarem na 19 poziomie czarnej
magii.Please.
Na kuba_14@tlen.pl

Mam juz maga na 20 i mam tez zwój ostrza- jest naprawde super . Wyśle ci save jak wróce do chaty bo teraz siedzie w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2006 o 17:13, plante napisał:

> Jak chcesz zobaczyc jak twoi wojownicy - swatła i ciemności - wzajemnie się zabijają,
możesz to zobaczyć na 2 planszach kampanii Feniksa Plonące Kurhany i ostatnia plansza w Czarnej
dzungli. Można to podzielić bo walczac obiema rasami tworzysz(jednoczesnie)80 wojownikow.

W Oddechu Zimy też można - na mapie Odchłań mamy orków i elfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 14:12, axedi napisał:

> A powtarzam prośbę do axedi żeby mi przesłał save ze swoim awatarem na 19 poziomie czarnej

> magii.Please.
> Na kuba_14@tlen.pl
Mam juz maga na 20 i mam tez zwój ostrza- jest naprawde super . Wyśle ci save jak wróce do
chaty bo teraz siedzie w szkole.

Suuper to mi prześlesz dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się