Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Poznaniaku! Daj sie poznać! (Poznań - temat ogólny)

86 postów w tym temacie

Witam wszystkich!
No wiec postanowilem stworzyc temat dla Poznaniakow ;] mam nadzieje, ze to nie spowoduje wysypu tematow o innych miastach ;]
Tworze ten temat bo chce sie dowiedziec, kto jest z Poznania, kto moze studiuje? albo jest z okoli poznaniac? Czym sie zajmujecie? Co aktualnie robicie? Co robicie w wolnym czasie? jakie kluby polecacie? Gdzie lubicie zjesc? Gdzie proponujecie robic zakupy? Gdzie sie uczycie? Ile macie lat? Co w ogole lubiecie robic itp. itd. i ogolnie wszystko o Poznaniu roznych eventach itp. :)

Zaczne od siebie.
Obecnie studiuje na I roku na Akademii Ekonomicznej Wydzial Towaroznawstwa czyli to wyjdzie, ze mam 20 lat ;]
Nie jestem dokladnie z Poznania ale z okolic, ale teraz wiecej czasu spedzam w Poznaniu. Mieszkam na Ratajach :p Moje zainteresowania? To chyba czytanie ksiazek, w szczegolnosci fantastycznych oraz dobra zabawa ze znajomymi, zdarza nam sie odwiedzic Klub: Tuba najczesciej ;] Z braku kasy czesto jadam w spageterii Piccolo obok Empiku ;] albo zamawiam Pizze. :)
Ogolnie Poznań to miasto warte poznania. Bardzo fajne i mysle, ze dajace szanse rozwoju ;]

PS. To moj 1 temat i mam nadzieje, ze nie zostanie zamkniety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:29, Araondoion napisał:

Witam wszystkich!
No wiec postanowilem stworzyc temat dla Poznaniakow ;]

A jednak! :))

mam nadzieje, ze to nie spowoduje wysypu

Dnia 27.05.2006 o 22:29, Araondoion napisał:

tematow o innych miastach ;]


To się okaże :D

Dnia 27.05.2006 o 22:29, Araondoion napisał:

Tworze ten temat bo chce sie dowiedziec, kto jest z Poznania, kto moze studiuje? albo jest
z okoli poznaniac? Czym sie zajmujecie? Co aktualnie robicie? Co robicie w wolnym czasie? jakie
kluby polecacie? Gdzie lubicie zjesc?


W Greenway

Gdzie proponujecie robic zakupy?

Chata Polska, ale wcale nie jest tam super tanio. Za to 24 h otwarte :)
Gdzie sie uczycie? Ile

Dnia 27.05.2006 o 22:29, Araondoion napisał:

macie lat? Co w ogole lubiecie robic itp. itd. i ogolnie wszystko o Poznaniu roznych eventach
itp. :)


Ale dużo tych pytań! :) Mieszkam całkiem niedaleko tego Piccolo, w którym czasem jadasz :)
Uczyć się juz przestałam. :) Teraz uczę innych :) Lat 28, więc trochę juz jest :))
Będę może dodawać coś stopniowo, bo tak dużo na raz o sobie :))... Możemy sobie zawsze gg podać - albo jak nas więcej się zbierze - to przed zjazdem na nasz poznański mini-zjazd do pubu się udać :)

Dnia 27.05.2006 o 22:29, Araondoion napisał:

PS. To moj 1 temat i mam nadzieje, ze nie zostanie zamkniety :)

Tez mam nadzieję, że nie, bo to ja Cię namawiałam kiedy i czułabym się winna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czwartek w Poznaniu pierwszy raz i powiem że zrobił na mnie dobre wrażenie. Supoer klimat miasta, ogolnie dobre warunki do rozwju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:49, shelion napisał:

Tez mam nadzieję, że nie, bo to ja Cię namawiałam kiedy i czułabym się winna :P

To ja sie teraz czuje winny :P zapomnialem dodac, ze pomysl na temat dala shelion "Poznaniaku! Daj sie poznac!" all rights riserved (c) itp. :P Ktorej serdecznie dziekuje.

A no zapomnialem dodac na wstepie, ze oczywiscie mozliwy jest mini-zlot forumowiczow z Poznania, na piwko albo cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:53, amster22 napisał:

Byłem w czwartek w Poznaniu pierwszy raz i powiem że zrobił na mnie dobre wrażenie. Supoer
klimat miasta, ogolnie dobre warunki do rozwju

no ba! wiadomka! no i mamy poznanski slang! mamy tramwaje takie jak pestka - PST itp :p

ech... a czy jakis modek moze jeszcze do nazwy tematu dodac "Poznań-temat ogólny" ? Please!
Dalem w nawiasie kwadratowym i dlatego nie wyswietlilo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:57, Araondoion napisał:

Dalem w nawiasie kwadratowym i dlatego nie wyswietlilo :p


Ja w paru tematach deż dałem w nawiasie kwadratowym i wyświetlało :P Chyba miałeś na myśli ten "<"

Z innej beczki byłem w Poznaniu rok temu niecały i byłem pozytywnie zaskoczony. Co prawda miałem jedną nieprzyjemną sytuacje, ale ogólnie ok :)

W czerwcu pewno też się wybiorę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 23:01, Keroth napisał:

Ja w paru tematach deż dałem w nawiasie kwadratowym i wyświetlało :P Chyba miałeś na myśli
ten "<"

na 100% dałem "[ ]" no to tym bardziej jestem zaskoczony :P

zeby bylo na temat dam pare serwisow o Poznaniu:
http://www.city.poznan.pl/mim/strony/main/index_new.html
http://www.info.poznan.pl/
http://poznan.naszemiasto.pl/
http://miasta.gazeta.pl/poznan/0,0.html

Ciekawa impreza moze byc Mundial na ekranie Multikina :P
Tyle, ze mam sesje do 19.06 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Poznania nie jestem, ale się wpiszę. A co! :D
Mimo, że w Poznaniu nie mieszkam to tam się urodziłem. I jestem z tego dumny. Stamtąd pochodzi moja mama. W stolicy Wielkopolski bywam przynajmniej raz na 2-3 miesiące, ponieważ mam tam dziadków oraz wujka. Zawsze jestem tam też na wakacjach. I muszę przyznać, że pokochałem to miasto. Naprawdę. Klimat jest taki... no klimatyczny. :) Bardzo miejski. A jako, że nigdy nie chciałem mieszkać gdzieś na wsi, poza miastem, tylko właśnie w metropolii - ciągnie mnie tam. I dlatego jestem na 99% pewny, że będę tam studiował. A potem, mam nadzieję, mieszkał. Co prawda, jest jeszcze trochę czasu (3 lata), ale... Poznaniacy oczekujcie mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:29, Araondoion napisał:

Tworze ten temat bo chce sie dowiedziec, kto jest z Poznania, kto moze studiuje? albo jest
z okoli poznaniac? Czym sie zajmujecie? Co aktualnie robicie? Co robicie w wolnym czasie? jakie
kluby polecacie? Gdzie lubicie zjesc? Gdzie proponujecie robic zakupy? Gdzie sie uczycie? Ile
macie lat? Co w ogole lubiecie robic itp. itd. i ogolnie wszystko o Poznaniu roznych eventach
itp. :)


No na razie powinno wystarczyć:) co za dużo to nie zdrowo:) oczywiście w miare rozwijania się tematu będę się dopisywał:)

Dnia 27.05.2006 o 22:29, Araondoion napisał:

PS. To moj 1 temat i mam nadzieje, ze nie zostanie zamkniety :)


hehe:) Ja jeszcze nic nie założyłem:) Jak będizemy ładnie i grzecznie pisać to utrzymamy sie na topie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jako, że jestem mieszkańcem Poznania wypadałoby coś napisać o sobie. Żyje już 18 wiosen na Piątkowie. Chodzę do liceum profilowanego XXXII (za rok matura :/). Moje zainteresowania i hobby: piłka nożna, kompy, gry, ostatnio obróbka video. Wolny czas spędzam najczęściej grając na kompie oraz z kumplami na dworze. Gdzie lubię zjeść? Ostatnio często wpadam do Siuxa na starym rynku ;), ale ogólnie to różnie. Nie mam jakiegoś stałego miejsca, knajpy do której się udaję.

Dnia 27.05.2006 o 22:29, Araondoion napisał:

Obecnie studiuje na I roku na Akademii Ekonomicznej Wydzial Towaroznawstwa

Planuję tam się udać. :]
Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurka.. Tak sierozpisałem i coś się spsuło i nie dało teog w poście.. No nie .. Drugi raz nie chce mi sieteog pisać.. A tak się starałem:) ech.. co za pech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 23:17, Albatross napisał:

> Obecnie studiuje na I roku na Akademii Ekonomicznej Wydzial Towaroznawstwa
Planuję tam się udać. :]
Pozdrowienia :)

Jeszcze powiedz, ze na moj wydzial to razem polatamy w kitelku xD ;p

A no na kompie tez lubie pograc :P

Tyle pytan bo pisalem co mi slina na jezyk... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie nie jestem z poznania ale chciałbym przyjechac tam czy jest cos fajnego do obejrzenia w tym mieście czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:57, Araondoion napisał:

ech... a czy jakis modek moze jeszcze do nazwy tematu dodac "Poznań-temat ogólny" ? Please!

Dalem w nawiasie kwadratowym i dlatego nie wyswietlilo :p


Ja się zastanawiam, czy "aby uniknąć" tego o czym pomyślałeś nie mogłeś założyć tematu ogólnego, jak na starym Forum - Wszyscy my, czyli Forumowicze - gdzie można byłoby rozmawiać o wszystkich.
Jestem niemal pewien, że zaraz powstanie temat o Warszawie i innych większych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 23:58, RobeN napisał:

Ja się zastanawiam, czy "aby uniknąć" tego o czym pomyślałeś nie mogłeś założyć tematu ogólnego,
jak na starym Forum - Wszyscy my, czyli Forumowicze - gdzie można byłoby rozmawiać o wszystkich.
Jestem niemal pewien, że zaraz powstanie temat o Warszawie i innych większych miastach.

Poki co nie zauwazylem nowych tematow, ale chodzilo mi bardziej o temat gdzie bede wiedzial kto jest poznaniakiem a kto nie, pozniej pewnie bym pozapominal kto jest kto z za duzej ilosci postow.
Jesli tematy by sie pojawily jednak to proponuje usunac je wszystkie i zrobimy nowy ogolny "Wszyscy my, czyli Forumowicze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:53, Araondoion napisał:

> Tez mam nadzieję, że nie, bo to ja Cię namawiałam kiedy i czułabym się winna :P
To ja sie teraz czuje winny :P zapomnialem dodac, ze pomysl na temat dala shelion "Poznaniaku!
Daj sie poznac!" all rights riserved (c) itp. :P Ktorej serdecznie dziekuje.


LOL Niezamaco :))

Dnia 27.05.2006 o 22:53, Araondoion napisał:

A no zapomnialem dodac na wstepie, ze oczywiscie mozliwy jest mini-zlot forumowiczow z Poznania,
na piwko albo cos :)


Na który na pewno się piszę :)

I jak widać Poznaniaków trochę się uzbierało :)) Ja Poznań uwielbiam wprost. Urodziłam się tu i przez pierwsze dwa lata mieszkałam z rodzicami w akademiku w Zbyszku (co niektórzy powinni wiedzieć który to : - chyba tam właśnie są dyskoteki, albo obok, teraz to juz mi się mogło zapomnieć...)
Podobno raz tata robił sobie z kumplami piwko party i wlazłam gdzieś pod łóżko między butelki, gdzie mnie ciocia dopiero znalazła - przerażona, że nawet nie zauważyli, że mnie nie ma :))
Oj, mam sentyment.
Poza tym, przez jakiś czas po studiach mieszkałam gdzie indziej, z powodu pracy - bo z Poznania mam tam około 130 km. I doszłam po 2,5 roku do wniosku, ze wolę dojeżdzać ten kawał i mieszkać w Poznaniu, gdzie czuje sie u siebie, niż tam, gdzie do pracy mam pieszo pół godziny. :D
Taki to dla mnie magnes :)
A przyszłych studentów jak najbardziej zapraszam!!
wdowiakm, skorzystaj z linków :) Jest tu co robić, zapewniam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 23:24, Araondoion napisał:

Jeszcze powiedz, ze na moj wydzial to razem polatamy w kitelku xD ;p

:]

Się zobaczy, jeszcze mam trochę czasu na podjęcie wyboru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 17:27, olki77 napisał:

Ja słyszałem ze Poznaniacy to chytre bestie jak kiedys tam byłem i chcielismy pozyczyc drabine
to nikt nie mial :)


A może naprawdę nikt nie miał? :)) Poza tym, "chytrzy" ludzie są wszędzie. Tylko tak naprawdę nie bardzo rozumiem jak się ma niepożyczanie drabiny do chytrości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować