Zaloguj się, aby obserwować  
popmaster

Tibia ots (na jakim otsie gracie lub jakie otsy lubicie?)

45 postów w tym temacie

A może--->TY<----- Napiszesz na jakim OTS lubisz grać ;?. Mógłbyś także napisać czym jest OTS... Bo ja pewny nie jestem :P. O ile mi wiadomo jest to "prywatny" server Tibi...

Chciałbym także wiedzieć - czy te OTS''sy są legalne?

a... A ja lubię OCET :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:32, KrisK91 napisał:

A może--->TY<----- Napiszesz na jakim OTS lubisz grać ;?. Mógłbyś także napisać
czym jest OTS... Bo ja pewny nie jestem :P. O ile mi wiadomo jest to "prywatny" server Tibi...

Chciałbym także wiedzieć - czy te OTS''sy są legalne?

a... A ja lubię OCET :P


więc ja octu nie lubie ale tu chodzi o co innego ots (open tibia server) jest w pelni legalny inie ma nic wspolnego z globalnym serwerem tibii

ja najbardziej lubie grac na otsie ip:quita.hoto.org <stronka:www.quita.ir.pl>

hehe nie pomyslcie ze to jakas reklama :P:P po prostu lubie na nim grac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:41, popmaster napisał:

> Chciałbym także wiedzieć - czy te OTS''sy są legalne?

Dnia 28.05.2006 o 12:41, popmaster napisał:

więc ja octu nie lubie ale tu chodzi o co innego ots (open tibia server) jest w pelni legalny
inie ma nic wspolnego z globalnym serwerem tibii


Ots''y nie są legalne, jednak pozostają "poza zasięgiem Cip Soft''u".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te serwery nei sa legalne to raz. Dwa po co robic prywatne serwery skoro gra jest "Darmowa" ? te wasze Free shardy roznai sie tym, ze maja podniesiony exp itd. Czyli cos co jest jeydnym powodem nudzenia sie gier. Jak sie juz ma wszystko to po co grac? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie OTSy można naprawde sie tam rozerwać nie jak w prawdziwej Tibi że trzeba expic bardzo długo a jak sie dednie to traci sie dużo expa OTSy są po prostu do zabawy ale z jakiegoś przestały mi działać dawno temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:14, wojtósio napisał:

Prosze o podanie strony z instrukcją tworzenia otsa

Po pierwsze musisz mieć stałe IP BEz tego ni rusz
Programy Takie jak IP changer i oczywiście tibie7.6to Też potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, temat powinien być zamknięty bo o ile wiem OTS są nielegalne.
A tak ogólnie, uważam, że ots to gó**o, grają na nich głównie ci ludzie, co nie potrafią sobie poradzić w normalnej Tibi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:41, popmaster napisał:

więc ja octu nie lubie ale tu chodzi o co innego ots (open tibia server) jest w pelni legalny


1. OTS nie jest legalny bo pozbawiacie CIPSOFTA zyskow ale nikt na to nie patrzy poniewaz istnieje ponad 10.000 otsow dlategotez jeden wiecej niczego nie zrobi
2. odmawiam tibii i otsow bo wciagaja gorzej od narkotykow i wzbudzaja jednak durza agresje (sprawdzalem na sobie jeszcze jak mialem starego kompa i byla to jedyna gra ktora mi chodzila)
3. jesli chcesz wiecej sie dowiedziec o tym otsie to w googlach sobie wpisz ''ots open tibia server'' i powinno ci znalesc stronki (ktorych niestety7 podac nie moge bo regulamin zabrania reklam)
4. grafika w tibii jest grafika paintowska i chodzi na procki 100 wiec nie polecam tej gry bo wysmieja ja twoi znajomi
5. podobna gra do tibii jest "MU Online" ktora grafike ma na poziomie gothica3 polega praktycznie na tym samym ale jest o niebo lepsza pow wzgledem grafiki jak rozniez fabuly. Przeciwnie do tibii nie wzbudza az takiej agresjii.
6. Na mu jest cos w stylu otsow ale sa one nielegalne i kasowane w wiekszosci, poniewaz gra jest bogatsza narzucila sobie prawa autorskie
Jesli chodzi o tibie to ja odradzam lecz gdy ktos ja kocha to niech zmieni na mu ktoras jest lepsza bezpieczniejsza i przyjemniejsza w graniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:17, popmaster napisał:

jak kazy wie ots to fajna rzecz :P napiszcie jakie otsy lubicie lub na jakich gracie

No ale ja mam wielki problem. Mam wszystko zciągnięte ale nie umiem założyć konta.Pomocy!!!! niech ktoś mi powie jak założyć konto na OTS-is.Za odpowiedzi serdecznie dzienkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na otsie nr. 86.63.147.38 jest świetny i na boratfriends.shacknet.nu oba są dobre ale teraz poszukuje otsa, ktory działa o tej porze co teraz jest. Może ktoś z was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:51, Sir Jedi napisał:

OTS mojego kumpla:
80.54.187.18
x10 exp :)

a co dostajesz na poczatek?? jaką broń zbroje bo może mi chodzi o ten właśnie ots prosze odpisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować