Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niebywałe tempo i nowy rekord. CoD: Black Ops II już zarobiło miliard dolarów!

27 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2012 o 21:39, Crew_900 napisał:

No nie tylko PC.

Lol, bo na takim X360 przecież graczy tak mało jest... Skoro nie grałeś i gry nie kupiłeś, to skąd wiesz:
a) ile graczy gra w CoDa
b) że BO2 to badziewie?

Try harder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 21:45, Henrar napisał:

Lol, bo na takim X360 przecież graczy tak mało jest...

O ile pamiętam co coś koło pół miliona. Trzeba dorzucić z 400 tys na PS3 i 50 tys na PC no i jest ciekawie.

Dnia 05.12.2012 o 21:45, Henrar napisał:

Skoro nie grałeś i gry nie kupiłeś,
to skąd wiesz:
a) ile graczy gra w CoDa
b) że BO2 to badziewie?

Przecież to wrodzona umiejętność gracza BF3 "Wszystko co nie jest BFem to syf, kiła i mogiła" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > pomijając, że
> > > > recenzenci fan-boye dawali plusy za to, co uważa się powszechnie w lepszych
>
> > grach
> > > za
> > > > minus ;c
> > > Może jakieś przykłady ?
> >
> > Czytałem kilka recenzji cod-a, a później wróciłem do recenzji innych gier, np. MoH,
> i
> > to samo, co w MoH było minusem w cod-zie było plusem (tak, nawet taka samo treść
> o.O).
> PRZYKŁADY.

Proszę bardzo: MoH chyba w każdej recenzji zjechany za wtórność. CoD to w większości kopiuj, wklej od kilku części i ani słowa o wtórności...
Nie mówiąc już o tym, że żadna inna gra z takim wyglądem nie będzie dzisiaj dostawać 9/10 za grafikę. Żadna inna gra nie dostanie 9/10 za dźwięk z takimi dźwiękami (tu akurat mówię o serii. w MW3 wszystkie bronie miały jakieś metaliczne beznadziejne dźwięki, pocisk wybuchający kilka metrów od bohatera brzmiał jak chińska petarda w puszce. w BO2 pod tym względem o niebo lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 22:19, Lisun napisał:

> Lol, bo na takim X360 przecież graczy tak mało jest...
O ile pamiętam co coś koło pół miliona. Trzeba dorzucić z 400 tys na PS3 i 50 tys na
PC no i jest ciekawie.
> Skoro nie grałeś i gry nie kupiłeś,
> to skąd wiesz:
> a) ile graczy gra w CoDa
> b) że BO2 to badziewie?
Przecież to wrodzona umiejętność gracza BF3 "Wszystko co nie jest BFem to syf, kiła i
mogiła" :D.


wrodzona umiejętność fanboya CoDa - krytykujesz CoDy? jesteś fanbotem bfa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham czytać komentarze bf kontra cod i xbox vs ps3 mam ubaw po pachy :p
ja chcę się dowiedzieć kim jest jak nie lubię specjalnie bf''a i coda bo obie są niczym nowym, brakuje czegoś nowego takiego jak pierwszy assassin''s creed to była niespodzianka. A teraz co rok wiem że muszę mieć kasę na nowego nfs, cod, bf, ac i pewnie się coś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować