Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda nie poddaje się w kwestii pozostałych DLC do TES V: Skyrim na PS3

47 postów w tym temacie

> > > > No to zgadłem hasło i wysłałem.
> > > > Na pewno dwuczłonowe :D
> > > > NA_RY
> > > A nie przypadkiem NA_YR ?
> > > Przecież Y wstawili wcześniej niż R...
> >
> > A skąd wy macie Y tak się zapytam, przecież w poniedziałek N we wtorek A w środę
> "spacja"
> > a dzisiaj R
> > NA_R
> W którymś wczorajszym newsie była litera Y, ale pewnie to był błąd i został usunięty.
> Szkoda że screena nie zrobiłem...
A wcale że nie było błędu
http://www.gram.pl/news/2012/12/06/dlc-east-african-safari-classic-rally-dostepne-w-usludze-xbox-live-i-playstation-store.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > > No to zgadłem hasło i wysłałem.
> > > > > Na pewno dwuczłonowe :D
> > > > > NA_RY
> > > > A nie przypadkiem NA_YR ?
> > > > Przecież Y wstawili wcześniej niż R...
> > >
> > > A skąd wy macie Y tak się zapytam, przecież w poniedziałek N we wtorek A w
> środę
> > "spacja"
> > > a dzisiaj R
> > > NA_R
> > W którymś wczorajszym newsie była litera Y, ale pewnie to był błąd i został usunięty.
>
> > Szkoda że screena nie zrobiłem...
> A wcale że nie było błędu
> http://www.gram.pl/news/2012/12/06/dlc-east-african-safari-classic-rally-dostepne-w-usludze-xbox-live-i-playstation-store.shtml

No właśnie. I co ? "Y" jest przed R, po R. Była spacja, czy nie było? Coś chyba tu śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 16:10, Woltoks napisał:

> > > > > No to zgadłem hasło i wysłałem.
> > > > > Na pewno dwuczłonowe :D
> > > > > NA_RY
> > > > A nie przypadkiem NA_YR ?
> > > > Przecież Y wstawili wcześniej niż R...
> > >
> > > A skąd wy macie Y tak się zapytam, przecież w poniedziałek N we wtorek
A w
> środę
> > "spacja"
> > > a dzisiaj R
> > > NA_R
> > W którymś wczorajszym newsie była litera Y, ale pewnie to był błąd i został
usunięty.
>
> > Szkoda że screena nie zrobiłem...
> A wcale że nie było błędu
> http://www.gram.pl/news/2012/12/06/dlc-east-african-safari-classic-rally-dostepne-w-usludze-xbox-live-i-playstation-store.shtml


No właśnie. I co ? "Y" jest przed R, po R. Była spacja, czy nie było? Coś chyba tu śmierdzi...


Żadne NA_R bo Y było z tych 4 liter układa sie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam juz zacieram raczki(PC). Moze nawet stworze sobie nowa postac specjalnie pod dodatek. Nadal jescze na starej zwiedzam i robie zadania, ale juz malo co pozostalo, a mapa chyba calkowicie odkryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 15:21, PanSzpieg napisał:

I to oni powinni się dostosować do sprzętu, a nie sprzęt do nich, jak nie potrafią zrobić
porządnego portu na PS3 to niech się za to nie biorą.

Sprzęt się daje deweloperowi żeby zrobił gry, które będą napędzać sprzedaż konsoli. Przykładowo Xbox ma 512mb ram pamięci dzięki Epicowi. To jak robią taki sprzęt i dają takie wsparcie. Także ma na to wpływ. Konsoli Sony jednak daleko do ideału. Więc. Jeżeli zna się przyczynę, można w ten sposób unikać prawdopodobnych kłopotów. Szczególnie jednak, że dwie pozostałe wersje nie maja problemów. Inni dewsi też idealni nie są, z tego co wiem i muszą się liczyć niższym frameratem. Ale z graczami jak zawsze. Nie dadzą źle. Dadzą jeszcze gorzej. Dalej próbują to łatać - to już tragedia i żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież spacji żadnej nie ma :|

Są na razie literki Y R N A zapewne nie będzie czegoś takiego jak "spacja" tylko po prostu będzie trzeba to samemu rozkminić.

Ja już wiem co a raczej kto może być odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przecież spacji żadnej nie ma :|
>
> Są na razie literki Y R N A zapewne nie będzie czegoś takiego jak "spacja" tylko po prostu
> będzie trzeba to samemu rozkminić.
>
> Ja już wiem co a raczej kto może być odpowiedzią.

A przypadkiem nie jest tak, że każdego dnia pojawia się litera i to tworzy gasło i nie trzeba nic przemieniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 14:38, Daelor napisał:

Skyrim był robiony na trzy platformy, Uncharted i GoW na jedną (nie twierdzę jednak,
że to jakiekolwiek usprawiedliwienie dla twórców).

Nie ma usprawiedliwienia. Oblivion, portowany przez firmę trzecią na PS3 chodzi na tej konsoli idealnie - pozostałe gry na tym silniku (Fallout 3, NV i Skyrim), robione przez Bethesdę lub firmę bez odpowiedniego zaplecza już tak ładnie nie chodzą.
Pomijam już fakt, że ten bug istnieje w Morrowindzie na pierwszego Xboksa i parę razy pojawia się w Skyrimie na X360. To jest coś w silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 16:36, Rebis napisał:

> > Przecież spacji żadnej nie ma :|
>
> Są na razie literki Y R N A zapewne nie będzie czegoś takiego jak "spacja" tylko
po prostu
> będzie trzeba to samemu rozkminić.
>
> Ja już wiem co a raczej kto może być odpowiedzią.

A przypadkiem nie jest tak, że każdego dnia pojawia się litera i to tworzy gasło i nie
trzeba nic przemieniać ?


Raczej nie bo skoro było by po kolei to hasło by na razie wyglądało tak NAYR a to nie ma sensu ani związku z Razer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 16:37, EniuuuPL napisał:

> > > Przecież spacji żadnej nie ma :|
> >
> > Są na razie literki Y R N A zapewne nie będzie czegoś takiego jak "spacja"
tylko
> po prostu
> > będzie trzeba to samemu rozkminić.
> >
> > Ja już wiem co a raczej kto może być odpowiedzią.
>
> A przypadkiem nie jest tak, że każdego dnia pojawia się litera i to tworzy gasło
i nie
> trzeba nic przemieniać ?

Raczej nie bo skoro było by po kolei to hasło by na razie wyglądało tak NAYR a to nie
ma sensu ani związku z Razer


A czy takie rzeczy nie powinny być powiedziane w http://www.gram.pl/news/2012/12/03/gramy-z-razerem-nowy-konkurs-z-cennymi-nagrodami-sprzet-i-gadzety-juz-na-was-czekaja.shtml w stylu zb?ierz wszystkie litery i stwórz odpowiednie hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Skyrim był robiony na trzy platformy, Uncharted i GoW na jedną (nie twierdzę jednak,
>
> > że to jakiekolwiek usprawiedliwienie dla twórców).
> To żadne usprawiedliwienie. Konsolowcy płaca więcej za gry a są olewani przez pseudo-twórców.
> Kiedy wydaję 200 złotych które ciężko zarobiłem oczekuję że dostanę pełnowartościowy
> produkt, a nie ścierwo które ledwo co działa. Potem się dziwi jeden z drugim że jest
> piractwo, jak ludzie mają szanować twórców i wydawać kase na oryginały kiedy dostają
> gówno?
No tak, bo spiracone wersje działają lepiej i bez błędów, bo releaserzy je fixują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> A przypadkiem nie jest tak, że każdego dnia pojawia się litera i to tworzy gasło i nie
> trzeba nic przemieniać ?
Hasłem może być dowolny układ liter i nie trzeba nic przemieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=250 czytajcie dokładnie!
1) Co do wczorajszej litery: "UWAGA: Z powodu błędu, 5 grudnia nie była wyświetlana litera, 6 grudnia znajdziecie dwie" - jest to na podanej przeze mnie stronie
2) Kolejność: "Waszym zadaniem jest je odnaleźć i przesłać w poniższym formularzu ułożone z nich hasło". Moim zdaniem należy ułożyć hasło z tych liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2012 o 16:23, Zgreed66 napisał:

Dalej próbują to łatać - to już tragedia i żenua.

Jeśli nie znasz sprawy to nie pisz głupot. Fallout 3 do DZISIAJ nie dostał ani jednego patcha, nie wprowadzono trofeów (Jakby nie było, to też nieudolność cenegi i ich gównianej polskiej wersji) i nadal nie dostał DLC na PS3. Bethesda gdyby się tak starała i dbała o wydawane przez nich gry, dawno bo coś z tym zrobiła, ale gracze zapłacili więc mają nas w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2012 o 16:42, DeithWX napisał:

No tak, bo spiracone wersje działają lepiej i bez błędów, bo releaserzy je fixują

Umiesz czytać? Nigdzie nie napisałem że działają lepiej, chodzi mi o to że nie dziwię się że ludzie piracą gry, gdy dostają takie wybrakowane badziewia. Ja na pieniądze które wydaję ciężko zapieprzam, mamusia mi nie daje, więc oczekuję że gra którą kupię będzie się nadawała do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież spacji żadnej nie ma :|
No włąsnie , żadnje spacji nie było jeszcze, pierdzielicie głupoty, a do końca konkursu jeszcze 6 dni i mogą władować więcej haseł , powiedzmy po 1 na dzień czyli by było jeszcze 6 , ale skoro dzisiaj były 2 to nie wiadomo ile będzie , także nie róbcie szumu... hmmm a gdyby tak były tylko 4 litery i juz trzeba wysyłać hasło ? .. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować