Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops Declassified - recenzja

9 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc teraz ciesze się że wybrałem ps3 zamiast vity. Myślałem że wyjdzie dużo fajnych gier a tu jak nie porty z innych konsol (mortal kombat) to średniaki i tylko kilka dobrych gier (LBP, ACIII liberation) Tytuły startowe też takie sobie. Konsola się rozkręci jak wyjdzie na vite dobry killzone, God of War i takie tam ze stajni Sony (to moje własne zdanie więc bez hejtów mi tu :))
A tak w ogóle gdy zaznaczam tekst zaznacza się na fajny ,stylowy, różowy kolor. I fajny pomysł gram.pl za tych ludzików którzy wyrażają swoje emocje na temat recenzowanych gier naprawde pomysłowe lecz już widziałem coś podobnego w jakieś gazecie poświęconej grom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Vitę od roku, i powiem szczerze że mimo iż nie ma na nią mocnych tytułów to jestem zadowolony z zakupu. Miałem do wyboru jeszcze Nintendo 3DS ale wydawał Mi się już lekko podstarzały i wybrałem Vitę.
Jej nowinki technologiczne i piękny wyświetlacz przekonały Mnie.
Z gier jakich jestem zadowolony i posiadam w swojej kolekcji Vity to Ninja Gaiden Sigma Plus ( świetna grafa i gameplay, trudna jak diabli ), Frobisher Say''s ! ( świetna do gry ze znajomymi ), F1 2011 ( trochę uproszczona wersja F1 ale posiada wszystkie jej zalety ), Sine Mora ( świetna grafa i gameplay ), Mortal Kombat ( grafika trochę rozczarowuje ale 60 fps jest oraz gameplay wciąga na godziny ), parę gier z PSP oraz PS One ( PSN rządzi :) )
Resistance i Vita mogły dać więcej, niestety jak grę robi się na szybkiego to nic dobrego z tego nie wychodzi. Cały czas czekam na godnego Vity FPS''a, może KILLZONE ? :)

Brakuję na Vitę emulatora starszych platform takich jak SNES czy NES ( bez HBL )

No ale wszystko przed nią :) Konsolka ma dopiero rok i tanieje z miesiąca na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja posiadam Vitę od roku, i powiem szczerze że mimo iż nie ma na nią mocnych tytułów
> to jestem zadowolony z zakupu. Miałem do wyboru jeszcze Nintendo 3DS ale wydawał Mi się
> już lekko podstarzały i wybrałem Vitę.
> Jej nowinki technologiczne i piękny wyświetlacz przekonały Mnie.
> Z gier jakich jestem zadowolony i posiadam w swojej kolekcji Vity to Ninja Gaiden Sigma
> Plus ( świetna grafa i gameplay, trudna jak diabli ), Frobisher Say''s ! ( świetna do
> gry ze znajomymi ), F1 2011 ( trochę uproszczona wersja F1 ale posiada wszystkie jej
> zalety ), Sine Mora ( świetna grafa i gameplay ), Mortal Kombat ( grafika trochę rozczarowuje
> ale 60 fps jest oraz gameplay wciąga na godziny ), parę gier z PSP oraz PS One ( PSN
> rządzi :) )
> Resistance i Vita mogły dać więcej, niestety jak grę robi się na szybkiego to nic dobrego
> z tego nie wychodzi. Cały czas czekam na godnego Vity FPS''a, może KILLZONE ? :)
>
> Brakuję na Vitę emulatora starszych platform takich jak SNES czy NES ( bez HBL )
>
> No ale wszystko przed nią :) Konsolka ma dopiero rok i tanieje z miesiąca na miesiąc.
>
Polecam Gravity Rush, śliczna grafa, a jak dla mnie jedna z najlepszych gier mobilnych ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 22:15, TobiAlex napisał:

A mi udało się sprzedać Vitę i ta gra potwierdza, że to był dobry wybór.


Dobry wybór często później okazuje się głupim wyborem. Dzięki PS+ zdecydowanie Vita jest jedną z bardziej opłacalnych konsol w tej chwili (obok PS3 bo to ten sam abonament:P);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Vite prawie, ze od samej premiery i na poczatku bylo ucharted, unit 13 i byl szal, pozniej przyszla susza, i granie w gry psp, nastepnie psx. Wtedy caly czas chcialem sprzedac vite i bylem wkurzony, ale obecnie jestem mega zadowolony ze sprzetu i nie wymienilbym mojej vity na nic innego, mam caly czas w co grac gdzie tylko chce, ps+ zapewnia mi nowe gry, nic tylko sie cieszyc, ze nie pchnalem vity kiedy bylem na nia obrazony :)
Co do gier to przydalby sie fps z krwi i kosci i kilka innych ciekawych tytulow. Poki co zapowiedzianych jest kilka gier, ktore moga spelnnic moje oczekiwania i oby tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Posiadam Vite prawie, ze od samej premiery i na poczatku bylo ucharted, unit 13 i byl
> szal, pozniej przyszla susza, i granie w gry psp, nastepnie psx. Wtedy caly czas chcialem
> sprzedac vite i bylem wkurzony, ale obecnie jestem mega zadowolony ze sprzetu i nie wymienilbym
> mojej vity na nic innego, mam caly czas w co grac gdzie tylko chce, ps+ zapewnia mi nowe
> gry, nic tylko sie cieszyc, ze nie pchnalem vity kiedy bylem na nia obrazony :)
> Co do gier to przydalby sie fps z krwi i kosci i kilka innych ciekawych tytulow. Poki
> co zapowiedzianych jest kilka gier, ktore moga spelnnic moje oczekiwania i oby tak bylo
> :)

Przechodziłem podobny kryzys. Szczytem mojego rozgoryczenia był moment, w którym Sony tak mocno chwaliło się możliwością odpalania tytułów z PSP i PSOne, bo nie po to kupiłem takie technologiczne cacko, żeby grać na nim w produkcje sprzed przed 5-10 lat. Przemęczyłem się jednak i nie sprzedałem PSV, głównie dzięki małym grom takim jak Tales from Space i Plants vs. Zombies. Potem po premierze Gravity Rush, Raymana i Mortal Kombat zupełnie przeszła mi ochota na pozbywanie się konsolki. A odkąd PS+ objęło Vitę wiem, że nawet bez większych nakładów gotówki będę miał w co grać w czasie w autobusie i w przerwach w pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować