Zaloguj się, aby obserwować  
michu0001

Kingdom Hearts - oceniamy gre

6 postów w tym temacie

Witam!!! W tym temacie będziemy rozmawiać o grze Kingdom Hearts, stworzonej przez Squaresoft oraz Disneya(serio!!!!). Chciałbym, żebyście wypowiedzieli sie, co o tej grze sądzicie. Ja ją przeszłem i dla mnie jest wypasiona!!! W październiku premiera 2 części. Czekam na nią z niecierpliwością!!! O tym jak przejść gre nie ma sensu rozmawiać, bo jak ktoś chce, to moge podać link z solucją po polsku. Wypowiadajcie się aktywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno, jakby ktoś nie wiedział. Kingdom Hearts jest na PS2. A jesli ktos nigdy nie spotkal sie z grą to moze sie tu zapytac o rozne sprawy jej dotyczące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem dziurke od klucza u Tarzana i Alicji w Krainie Czarów, ale nie wiem co dalej bo w Koloseum to nic nie ma oprucz 2 treningów z rozwalaniem beczek. Znalazłem też siedzibe Merlina ale nie wiem co tam trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 08:55, Snoopy1 napisał:

Ja znalazłem dziurke od klucza u Tarzana i Alicji w Krainie Czarów, ale nie wiem co dalej
bo w Koloseum to nic nie ma oprucz 2 treningów z rozwalaniem beczek. Znalazłem też siedzibe
Merlina ale nie wiem co tam trzeba zrobić.


W koloseum z Cloudem musisz zawalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grę jeszcze nie miałem niestety okazji zagrać, ale coś czuję, że w ferie wpadnę do pobliskiej wypożyczalni i skołuję sobie Kingdom Hearts. oglądałem trochę gameplay''i i gra na prawdę mi się spodobała. W sumie to na samą rekomendację wystarczy nazwa firmy tworząca ten produkt :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować