Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2012: Klimatyczna prezentacja The Last of Us. Zobacz koniecznie! Jest data premiery!

6 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

The Last of Us, jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2013 roku, doczekała się nowego materiału z rozgrywki. Produkcja studia Naughty Dog prezentuje się coraz smaczniej. I ma dokładny termin wydania!

Przeczytaj cały tekst "VGA 2012: Klimatyczna prezentacja The Last of Us. Zobacz koniecznie! Jest data premiery!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 08:56, mati285 napisał:

Ta gra (a także Beyond) przypomina mi dlaczego kupiłem PS3. Dla genialnych ekskluziwów.
Nie mogę się doczekać.


Amen!

Naughty Dog robi cuda na PS3. Inni (Bethesda!!!!) powinni się uczyć jak produkować gry na tą konsole, a nie płakać że są ograniczenia. Jakby tak było to PS3 nie miałoby najlepiej wyglądających ekskluziwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 11:23, PanSzpieg napisał:

> Ta gra (a także Beyond) przypomina mi dlaczego kupiłem PS3. Dla genialnych ekskluziwów.

> Nie mogę się doczekać.

Amen!

Naughty Dog robi cuda na PS3. Inni (Bethesda!!!!) powinni się uczyć jak produkować gry
na tą konsole, a nie płakać że są ograniczenia. Jakby tak było to PS3 nie miałoby najlepiej
wyglądających ekskluziwów.


Co innego robić gry na jedną platformę, a co innego produkcje multi platformowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować